Maijin е специјализиран за сите различни ЦПУ делови за обработка и ЦПУ делови за мелење, како и за нестандардни сврзувачки елементи.

Јазик

ПАСИВИРАЈ

Вие сте на вистинското место за ПАСИВИРАЈ.Досега веќе знаете дека, што и да барате, сигурно ќе го најдете на MaiJin Metal.гарантираме дека е тука MaiJin Metal.
MaiJin Metal е изработен од квалитетен челик кој бара софистицирани техники на обработка. На пример, челикот треба да се исчисти, пескаре, полира и киселинско пасивирање. Сите овие постапки ги вршат професионални техничари..
Наша цел е да обезбедиме највисок квалитет ПАСИВИРАЈ.за нашите долгорочни клиенти и ние активно ќе соработуваме со нашите клиенти за да понудиме ефективни решенија и придобивки од трошоците.
 • Професионални производители на навртки за нитни - Maijin Metal
  Професионални производители на навртки за нитни - Maijin Metal
  Наслов: Орев за занитвамDWG бр. MJO-002-0236Големина: дијаметар 0,232 L0,628 инчиМатеријал: SUS304Заврши: ПасивирањеАпликативна индустрија: ЕлектроникаПрофесионални производители на навртки MaiJin Metal, Храброст да се предизвикаат Многу фабрики не сакаат да произведуваат тежок материјал како SUS 316, титаниум, чисто железо, легиран челик, но ние многу се заинтересиравме за тоа и завршивме многу од овие делови. Во исто време, ние сме исто така многу среќни што ги прифаќаме тие делови со тежина и висока прецизност, секој предизвик ќе не однесе да добиеме повеќе обилни искуства за обработка.
 • Трговија на големо со завртка за рамо со добра цена - MaiJin Metal
  Трговија на големо со завртка за рамо со добра цена - MaiJin Metal
  Производот ќе биде дополнително развиен за да одговара на повеќе потреби за примена во иднина.ВИДЕО 2022-08-23 10:25:59.
 • Професионални производители на монтирање на цевки - MAIJIN METAL
  Професионални производители на монтирање на цевки - MAIJIN METAL
  НАСЛОВ: МИНГАЊЕ НА ЦЕВКИDWG бр. MJO-020-0259ГОЛЕМИНА: дијаметар 0,350  L0,614МАТЕРИЈАЛ: SUS303ЗАВРШИ: ПАСИВИРАЈТОПЛИНСКИ ТРЕТМАН: НЕМААПЛИКАЦИСКА ИНДУСТРИЈА: ХИДРАУЛИЧНАMaiJin метални професионални производители на монтирање цевки, кои работат од 2006 година
 • Висококвалитетен CLINCH NUT Трговија на големо - ShenZhen MaiJin Metal Works Co., Ltd.
  Висококвалитетен CLINCH NUT Трговија на големо - ShenZhen MaiJin Metal Works Co., Ltd.
  Висококвалитетен CLINCH NUT Трговија на големо - ShenZhen MaiJin Metal Works Co., Ltd., ISO 9001:2015-сертифициранНАСЛОВ: КЛИНЧЕН НАТDWG бр. MJO-004-0568ГОЛЕМИНА: HEX0,438 T0,245 инчиМАТЕРИЈАЛ: SUS303ЗАВРШИ: ПАСИВИРАЈТОПЛИНСКИ ТРЕТМАН: НЕМААПЛИКАЦИСКА ИНДУСТРИЈА: ЛИМ视频 2021-11-12 10:11:30.Ефикасноста на работникот ќе се зголеми бидејќи може да работи прецизно и побрзо со помош на овој производ.
 • Приспособени производители на завртки за рамо со HEX SOCET од Кина
  Приспособени производители на завртки за рамо со HEX SOCET од Кина
  MaiJin Metal приспособени завртки за рамо со хексадецимален штекер од Кина, време на одговор 24 часаНАСЛОВ: ЗАВРТУВАЧ ЗА РАМО ВКУБЕН ВКУШЕН ШКУПОВИDWG бр. MJO-002-0313ГОЛЕМИНА: Dia0,512 L0,880МАТЕРИЈАЛ: SUS304ЗАВРШИ: ПАСИВИРАЈТОПЛИНСКИ ТРЕТМАН: НЕМААПЛИКАЦИСКА ИНДУСТРИЈА: ЕЛЕКТРОНИКА视频 2021-09-11 15:17:56.
 • Најдобра компанија HEX NUT - MaiJin Metal
  Најдобра компанија HEX NUT - MaiJin Metal
  НАСЛОВ: HEX HEXDWG бр. MJO-002-0239ГОЛЕМИНА: Dia1,174  L0,433МАТЕРИЈАЛ: SUS303ЗАВРШИ: ПАСИВИРАЈТОПЛИНСКИ ТРЕТМАН: НЕМААПЛИКАЦИСКА ИНДУСТРИЈА: МАШИНА ОПРЕМАНајдобра компанија HEX NUT - MaiJin Metal, OEM/ODM услуги
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ
Само кажете ни ги вашите барања, можеме да направиме повеќе отколку што можете да замислите.

Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
English English 简体中文 简体中文 dansk dansk العربية العربية italiano italiano 日本語 日本語 한국어 한국어 Nederlands Nederlands русский русский Español Español Português Português français français Deutsch Deutsch Tiếng Việt Tiếng Việt ภาษาไทย ภาษาไทย svenska svenska Српски Српски हिन्दी हिन्दी Română Română Bosanski Bosanski اردو اردو עִברִית עִברִית Polski Polski বাংলা বাংলা bahasa Indonesia bahasa Indonesia Pilipino Pilipino Македонски Македонски Gaeilgenah Gaeilgenah
Тековен јазик:Македонски