Maijin е специјализиран за сите различни ЦПУ делови за обработка и ЦПУ делови за мелење, како и за нестандардни сврзувачки елементи.

Јазик

SUS304

Вие сте на вистинското место за SUS304.Досега веќе знаете дека, што и да барате, сигурно ќе го најдете на MaiJin Metal.гарантираме дека е тука MaiJin Metal.
ShenZhen MaiJin Metal Works Co., Ltd. е посветена на обезбедување на клиентите едношалтерски услуги за купување за клиентите..
Наша цел е да обезбедиме највисок квалитет SUS304.за нашите долгорочни клиенти и ние активно ќе соработуваме со нашите клиенти за да понудиме ефективни решенија и придобивки од трошоците.
 • Професионални производители на навртки за нитни - Maijin Metal
  Професионални производители на навртки за нитни - Maijin Metal
  Наслов: Орев за занитвамDWG бр. MJO-002-0236Големина: дијаметар 0,232 L0,628 инчиМатеријал: SUS304Заврши: ПасивирањеАпликативна индустрија: ЕлектроникаПрофесионални производители на навртки MaiJin Metal, Храброст да се предизвикаат Многу фабрики не сакаат да произведуваат тежок материјал како SUS 316, титаниум, чисто железо, легиран челик, но ние многу се заинтересиравме за тоа и завршивме многу од овие делови. Во исто време, ние сме исто така многу среќни што ги прифаќаме тие делови со тежина и висока прецизност, секој предизвик ќе не однесе да добиеме повеќе обилни искуства за обработка.
 • Трговија на големо со завртка за рамо со добра цена - MaiJin Metal
  Трговија на големо со завртка за рамо со добра цена - MaiJin Metal
  Производот ќе биде дополнително развиен за да одговара на повеќе потреби за примена во иднина.ВИДЕО 2022-08-23 10:25:59.
 • Трговија на големо со CUSTOM HEX HEX BOLT со добра цена - MaiJin Metal
  Трговија на големо со CUSTOM HEX HEX BOLT со добра цена - MaiJin Metal
  Хексадецимален болт- Тип на прицврстувач кој се состои од глава и завртка (цилиндар со надворешни навои), што се користи заедно со навртка за прицврстување на два дела со проодни отвори.Овој тип на поврзување се нарекува поврзување со завртки. Ако навртката е одвртена од завртката, двата дела може да се одвојат, така што врската со завртки е отстранлива врска视频 28-03-2022 9:43:07.
 • Најдобра компанија за завртки со хексадецимален приклучок за рамо - MaiJin Metal
  Најдобра компанија за завртки со хексадецимален приклучок за рамо - MaiJin Metal
  ШРАФОТ ЗА РАМО ХЕКС  во споредба со слични производи на пазарот, има неспоредливи извонредни предности во однос на перформансите, квалитетот, изгледот итн., и ужива добра репутација на пазарот. MaiJin Metal ги сумира дефектите на минатите производи и постојано се подобрува нив. Спецификациите на SHOULDER HEX SOCKET SREW може да се приспособат според вашите потреби.Со нашиот постојан фокус на нормите за квалитет во индустријата, производот е обезбеден за квалитет.MaiJin Metal Works | Производител на прилагодени CNC делови за обработка-CNC делови за глодање CNC свртени компоненти Официјална веб-страница: https://www.chinamaijin.com/ Е-пошта:mj@chinamaijin.com
 • Приспособени производители на завртки за раменици од Кина | MaiJin Метал
  Приспособени производители на завртки за раменици од Кина | MaiJin Метал
  ЗАВРТУВАЧ ЗА РАМО КАПАЧЕ ЗА ГЛАВА  во споредба со слични производи на пазарот, има неспоредливи извонредни предности во однос на перформансите, квалитетот, изгледот итн., и ужива добра репутација на пазарот. MaiJin Metal ги сумира дефектите на минатите производи и континуирано ги подобрува. Спецификациите на SOCET HEAD CAP CHAULDER SREW може да се приспособат според вашите потреби.Нашата посветеност на квалитетот гарантира дека производот е секогаш со најдобар квалитет.视频 2022-02-17 14:03:48.
 • Фабрика за адаптер за сноп со фланширано вратило со најдобар квалитет
  Фабрика за адаптер за сноп со фланширано вратило со најдобар квалитет
  НАСЛОВ: АДАПТЕР ЗА БАВЕК НА ОСОБИНАТА со прирабнициDWG бр. MJL-031-0175ГОЛЕМИНА: Dia0,589 L0,628МАТЕРИЈАЛ: SUS304ФИНИШ: ПАСИВАЦИЈАТОПЛИНСКИ ТРЕТМАН: НЕМААПЛИКАЦИСКА ИНДУСТРИЈА:  ЕЛЕКТРИЧНА视频 2021-12-13 10:07:33.Овој производ дава детални информации кои клиентите ќе треба да ги знаат, преку кои повеќето од клиентите ќе развијат идеја за бренд и на крајот ќе доведат до зголемена продажба.
 • Кина Штраф за КАПАЧЕ ЗА РАМО СО производители на KNURL - MaiJin Metal
  Кина Штраф за КАПАЧЕ ЗА РАМО СО производители на KNURL - MaiJin Metal
  НАСЛОВ: ЗАВРТУВАЊЕ НА КАПАЧЕТО НА РАМЕНА СО ГРЕГЛАDWG бр. MJO-020-0645ГОЛЕМИНА: дијаметар 0,236 L0,520 инчиМАТЕРИЈАЛ: SUS304ЗАВРШИ: НИКОЈТОПЛИНСКИ ТРЕТМАН: НЕМААПЛИКАЦИСКА ИНДУСТРИЈА: ЕЛЕКТРОНИКА视频 2021-12-13 9:36:48.
 • Кинески производители на HEX NUT - MaiJin Metal
  Кинески производители на HEX NUT - MaiJin Metal
  Shenzhen Maijin Metal е глобално ориентиран и има воспоставено деловни контакти со претпријатија во повеќе од 30 земји. Малите делови имаат голема употреба. Машинските делови се широко користени во различни индустрии, особено 5G, AI, нови енергетски возила, индустриска автоматизација и така натаму.НАСЛОВ: HEX HEXDWG бр. MJL-036-0101ГОЛЕМИНА: HEX1,486 L1,121 ИНЧМАТЕРИЈАЛ: SUS304ЗАВРШИ: НИКОЈТОПЛИНСКИ ТРЕТМАН: НЕМААПЛИКАЦИСКА ИНДУСТРИЈА: ОПРЕМА ЗА ЛАДЕЊЕ视频 2021-10-29 10:32:39.
 • Приспособени производители на завртки за рамо со HEX SOCET од Кина
  Приспособени производители на завртки за рамо со HEX SOCET од Кина
  MaiJin Metal приспособени завртки за рамо со хексадецимален штекер од Кина, време на одговор 24 часаНАСЛОВ: ЗАВРТУВАЧ ЗА РАМО ВКУБЕН ВКУШЕН ШКУПОВИDWG бр. MJO-002-0313ГОЛЕМИНА: Dia0,512 L0,880МАТЕРИЈАЛ: SUS304ЗАВРШИ: ПАСИВИРАЈТОПЛИНСКИ ТРЕТМАН: НЕМААПЛИКАЦИСКА ИНДУСТРИЈА: ЕЛЕКТРОНИКА视频 2021-09-11 15:17:56.
 • Најдобар TORX DRIVE, САМОПРЕВРАТ ЗА ПЛАСТИЧКА компанија - MaiJin Metal
  Најдобар TORX DRIVE, САМОПРЕВРАТ ЗА ПЛАСТИЧКА компанија - MaiJin Metal
  MaiJin Metal Best TORX DRIVE, САМОВРТУВАЧКИ ЗАВРАТ ЗА ПЛАСТИЧКА КомпанијаShenzhen Maijin Metal е глобално ориентиран и има воспоставено деловни контакти со претпријатија во повеќе од 30 земји. Малите делови имаат голема употреба. Машинските делови се широко користени во различни индустрии, особено 5G, AI, нови енергетски возила, индустриска автоматизација и така натаму.НАСЛОВ: TORX DRIVE, САМОНАВРТУВАЧКИ ЗАВРТ ЗА ПЛАСТИКАDWG бр. MJO-133-001ГОЛЕМИНА: дијаметар 0,219 L0,437 инчиМАТЕРИЈАЛ: SUS304ЗАВРШИ: НИКОЈТОПЛИНСКИ ТРЕТМАН: НЕМААПЛИКАЦИСКА ИНДУСТРИЈА: ПРИКРЖУВАЧИ视频 2021-09-01 10:30:37.
 • Најдобар добавувач на PHILLIP КОМБИНИРАН СО КВАДРАТЕН САКЕТ ЗАВРТ
  Најдобар добавувач на PHILLIP КОМБИНИРАН СО КВАДРАТЕН САКЕТ ЗАВРТ
  MaiJin Metal Најдобар PHILLIP КОМБИНИРАН СО КВАДРАТЕН СПОРЕН ЗАВРАТ, Добавувач на квалитетот на почетокот. Се движиме кон совршен квалитет, акумулирајќи го секое мало подобрување. Ова е нашето кинеско потекло и нашата цел да веруваме дека квалитетот е на прво место. Да продолжиме да го подобруваме квалитетот во исто време за да ја оптимизираме технологијата на обработка за да ги направиме нашите производи да бидат поконкурентни на пазарот.НАСЛОВ: ФИЛИП КОМБИНИРАН СО КВАДРАТЕН ПРЕТВОР ЗАВРТУВАDWG бр. MJO-088-0012ГОЛЕМИНА: Dia0,654 L0,767МАТЕРИЈАЛ: SUS304ЗАВРШИ: НИКОЈТОПЛИНСКИ ТРЕТМАН: НЕМААПЛИКАЦИСКА ИНДУСТРИЈА: ЕЛЕКТРОНИКА视频 2021-06-11 11:12:45.
 • Најдобра компанија за рамен орев - MaiJin Metal
  Најдобра компанија за рамен орев - MaiJin Metal
  MaiJin Metal Најдобра компанија за рамен орев - MaiJin Metal, Ставете го квалитетот на почетокот. Се движиме кон совршен квалитет, акумулирајќи го секое мало подобрување. Ова е нашето кинеско потекло и нашата цел да веруваме дека квалитетот е на прво место. Да продолжиме да го подобруваме квалитетот во исто време за да ја оптимизираме технологијата на обработка за да ги направиме нашите производи да бидат поконкурентни на пазарот.НАСЛОВ: РАМЕН ОРЕВDWG бр. MJL-085-0001ГОЛЕМИНА: L0,788 T0,551 W0,710 инчиМАТЕРИЈАЛ: SUS304ЗАВРШИ: НИКОЈТОПЛИНСКИ ТРЕТМАН: НЕМААПЛИКАЦИСКА ИНДУСТРИЈА: УГОСТИТЕЛСКА ОПРЕМА视频 2021-06-11 11:21:10.Новиот дизајн предложен од   реализира понаучно и поефикасно управување.
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ
Само кажете ни ги вашите барања, можеме да направиме повеќе отколку што можете да замислите.

Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
English English 简体中文 简体中文 dansk dansk العربية العربية italiano italiano 日本語 日本語 한국어 한국어 Nederlands Nederlands русский русский Español Español Português Português français français Deutsch Deutsch Tiếng Việt Tiếng Việt ภาษาไทย ภาษาไทย svenska svenska Српски Српски हिन्दी हिन्दी Română Română Bosanski Bosanski اردو اردو עִברִית עִברִית Polski Polski বাংলা বাংলা bahasa Indonesia bahasa Indonesia Pilipino Pilipino Македонски Македонски Gaeilgenah Gaeilgenah
Тековен јазик:Македонски