Индустрии што ги опслужуваме
VR

Видеото за CNC Milling Machining ја прикажува напредната примена на технологијата за компјутерска нумеричка контрола (CNC) во областа на обработка на метали. Преку многу прецизен процес на мелење, видеото го демонстрира сложеното резбање, сечење и обликување на работните парчиња. Опремата за глодање CNC прикажана во видеото користи автоматизиран систем за контрола, овозможувајќи завршување на сложените задачи за сечење за неколку секунди, истакнувајќи го трендот кон дигитализација и автоматизација во современото производство.Вовед во компанијата

ShenZhen MaiJin Metal Works Co., Ltd., се поставивме како доверлив производител и трговец на големо со широк спектар на услуги за изработка по нарачка од 2006 година. . Нашите обезбедени производи се направени со користење на најквалитетна компонента која е набавена од сигурни трговци на мало на пазарот. Дополнително, нашата фирма назначи добро информирани експерти кои ги развиваат овие производи според индустриските норми. Покрај тоа, ангажиравме контролори за квалитет за да ги проверат овие производи на различни индустриски параметри. Освен тоа, ние нудиме широк спектар на услуги како што се Проект за приспособена ретрофитирање и приспособена услуга за малопродажба во различни форми кои одговараат на побарувачката на клиентите. Имаме напредна инфраструктура која е поделена во различни делови за професионално да ги води деловните активности. Со оваа инфраструктурна единица управуваат нашите успешни членови на тимот. Нашите професионалци работат во тесна синхронизација едни со други за да ги добијат однапред дефинираните цели на фирмата. Во нашата единица за тестирање на квалитетот, ние строго го испитуваме секој производ во целост.
Вовед во производот


Основни информации
 • Основана година
  --
 • Тип на бизнис
  --
 • Земја / регион
  --
 • Главна индустрија
  --
 • Главни производи
  --
 • Претпријатие правно лице
  --
 • Вкупно вработени
  --
 • Годишна излезна вредност
  --
 • Извозен пазар
  --
 • Соработени клиенти
  --

CONTACT US

Take advantage of our unrivaled knowledge and experience, we offer you the best customization service.

LEAVE A MESSAGE

The first thing we do is meeting with our clients and talk through their goals on a future project.
During this meeting, feel free to communicate your ideas and ask lots of questions.

RECOMMENDED

They are all manufactured according to the strictest international standards. Our products have received favor from both domestic and foreign markets.
They are now widely exporting to 200 countries.

Chat with Us

Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
English
简体中文
dansk
العربية
italiano
日本語
한국어
Nederlands
русский
Español
Português
français
Deutsch
Tiếng Việt
ภาษาไทย
svenska
Српски
हिन्दी
Română
Bosanski
اردو
עִברִית
Polski
বাংলা
bahasa Indonesia
Pilipino
Македонски
Gaeilgenah
български
Türkçe
Magyar
čeština
Українська
ਪੰਜਾਬੀ
Тековен јазик:Македонски