Maijin е специјализиран за сите различни ЦПУ делови за обработка и ЦПУ делови за мелење, како и за нестандардни сврзувачки елементи.

Јазик
ВЕСТИ
VR
Вовед во компанијата
Основана во 2007 година, ние ShenZhen MaiJin Metal Works Co., Ltd. сме водечка организација ангажирана во производство и трговија со висококвалитетен асортиман на бариери и додатоци како што се делови за обработка на cnc, делови за глодање CNC, завртени делови, сврзувачки елементи итн. во Шенжен, ние обезбедуваме услуги за инсталација на нашите вредни клиенти. Ние ги обезбедуваме овие производи во неколку спецификации по пристапни цени за нашите клиенти. Овие производи се набавени од некои од доверливите продавачи на индустријата, кои ги произведуваат овие производи според дефинираните стандарди за квалитет на индустријата.
Вовед во производот


Основни информации
 • Основана година
  --
 • Тип на бизнис
  --
 • Земја / регион
  --
 • Главна индустрија
  --
 • Главни производи
  --
 • Претпријатие правно лице
  --
 • Вкупно вработени
  --
 • Годишна излезна вредност
  --
 • Извозен пазар
  --
 • Соработени клиенти
  --

CONTACT US

Take advantage of our unrivaled knowledge and experience, we offer you the best customization service.

LEAVE A MESSAGE

The first thing we do is meeting with our clients and talk through their goals on a future project.
During this meeting, feel free to communicate your ideas and ask lots of questions.

RECOMMENDED

They are all manufactured according to the strictest international standards. Our products have received favor from both domestic and foreign markets.
They are now widely exporting to 200 countries.

Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
English English 简体中文 简体中文 dansk dansk العربية العربية italiano italiano 日本語 日本語 한국어 한국어 Nederlands Nederlands русский русский Español Español Português Português français français Deutsch Deutsch Tiếng Việt Tiếng Việt ภาษาไทย ภาษาไทย svenska svenska Српски Српски हिन्दी हिन्दी Română Română Bosanski Bosanski اردو اردو עִברִית עִברִית Polski Polski বাংলা বাংলা bahasa Indonesia bahasa Indonesia Pilipino Pilipino Македонски Македонски Gaeilgenah Gaeilgenah
Тековен јазик:Македонски