Maijin е специјализиран за сите различни ЦПУ делови за обработка и ЦПУ делови за мелење, како и за нестандардни сврзувачки елементи.

Јазик
ВЕСТИ
VR

ОД 2006 ГОДИНА

Направивме добра репутација за квалитет, услуга и доверливост. 

Со високо обучени наши луѓе за продажба, искусни технички инженери за продажба и системи за управување со фокусирање на клиентите, постигнавме стабилен продажен рекорд во првите редови на нашата индустрија во обезбедување производи и услуги со висок квалитет за нашите клиенти.

●  Широк асортиман на производи за избор
●  Ставете го квалитетот на почетокот
●  Храброст за предизвик
●  Направете нашите производи да бидат поконкурентни на пазарот.
●   Прифатете ги тие тешкотија и високопрецизни делови


Основни информации
 • Основана година
  --
 • Тип на бизнис
  --
 • Земја / регион
  --
 • Главна индустрија
  --
 • Главни производи
  --
 • Претпријатие правно лице
  --
 • Вкупно вработени
  --
 • Годишна излезна вредност
  --
 • Извозен пазар
  --
 • Соработени клиенти
  --
Профил на компанијата.
ShenZhen MaiJin Metal Works Co., Ltd. се наоѓа во Шенжен, ние сме специјализирани за производство на делови за обработка на cnc, делови за мелење cnc, свртени делови, сврзувачки елементи за водечките трговци на мало во кинеското копно, Европската унија, Источна Европа, Океанија, Хонг Конг и Макао и Тајван, Југоисточна Азија, Америка, други и низ целиот свет. Со 16-годишно работно искуство и професионален тим, двајцата работиме со тргување& производителот. Услуживме многу познати компании низ целиот свет, како што се итн. Наша цел е да продолжиме да им нудиме на нашите партнери иновативни дизајнирани производи, одржливи конкурентни цени и со добар квалитет. Ние ја создаваме вредноста до максимум за нашите клиенти преку обезбедување на професионални услуги, почитување и размислување од гледна точка на клиентот. Ги поздравуваме сите партнери од целиот свет да не контактираат и да бараат соработка за взаемна корист.

CONTACT US

Take advantage of our unrivaled knowledge and experience, we offer you the best customization service.

LEAVE A MESSAGE

The first thing we do is meeting with our clients and talk through their goals on a future project.
During this meeting, feel free to communicate your ideas and ask lots of questions.

RECOMMENDED

They are all manufactured according to the strictest international standards. Our products have received favor from both domestic and foreign markets.
They are now widely exporting to 200 countries.

Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
English English 简体中文 简体中文 dansk dansk العربية العربية italiano italiano 日本語 日本語 한국어 한국어 Nederlands Nederlands русский русский Español Español Português Português français français Deutsch Deutsch Tiếng Việt Tiếng Việt ภาษาไทย ภาษาไทย svenska svenska Српски Српски हिन्दी हिन्दी Română Română Bosanski Bosanski اردو اردو עִברִית עִברִית Polski Polski বাংলা বাংলা bahasa Indonesia bahasa Indonesia Pilipino Pilipino Македонски Македонски Gaeilgenah Gaeilgenah
Тековен јазик:Македонски