Maijin е специјализиран за сите различни ЦПУ делови за обработка и ЦПУ делови за мелење, како и за нестандардни сврзувачки елементи.

Јазик
VR

ЦПУ делови за обработка

ЦПУ делови за обработка е производствен процес во кој претходно програмиран компјутерски софтвер го диктира движењето на фабричките алати и машини. Процесот може да се користи за контрола на низа сложени машини, од брусилки и стругови до мелници и CNC рутери. Со CNC обработката, задачите за тридимензионално сечење може да се остварат во еден сет на инструкции.


MaiJin Metal најновиот производ,ЦПУ делови за обработка, е совршен резултат на комбинирање на совршените перформанси на сите усвоени суровини. Благодарение на тоа, производот ги има карактеристиките на делови за обработка со CNC и така натаму. Исто така, тој е дизајниран научно и разумно. Неговата внатрешна структура и надворешниот изглед се прецизно дизајнирани од нашите професионални дизајнери и техничари. Клиенти' барањата и вкусовите можат добро да се задоволат.

Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
English English 简体中文 简体中文 dansk dansk العربية العربية italiano italiano 日本語 日本語 한국어 한국어 Nederlands Nederlands русский русский Español Español Português Português français français Deutsch Deutsch Tiếng Việt Tiếng Việt ภาษาไทย ภาษาไทย svenska svenska Српски Српски हिन्दी हिन्दी Română Română Bosanski Bosanski اردو اردو עִברִית עִברִית Polski Polski বাংলা বাংলা bahasa Indonesia bahasa Indonesia Pilipino Pilipino Македонски Македонски Gaeilgenah Gaeilgenah
Тековен јазик:Македонски