Maijin е специјализиран за сите различни ЦПУ делови за обработка и ЦПУ делови за мелење, како и за нестандардни сврзувачки елементи.

Јазик

Случаи за производи

VR

Специјализирани сме за делови за CNC обработка и прилагодени сврзувачки елементи, а во категоријата производи споделуваме мал дел од неодамна произведените производи, кои исто така неодамна ги побараа клиентите. Ние користиме форма на видео интуитивно, сеопфатно прикажување на производот. Материјалите на производите вклучуваат нерѓосувачки челик, јаглероден челик, месинг, алуминиум, легиран челик, челик за лежишта, пластика и други материјали.

Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
English English 简体中文 简体中文 dansk dansk العربية العربية italiano italiano 日本語 日本語 한국어 한국어 Nederlands Nederlands русский русский Español Español Português Português français français Deutsch Deutsch Tiếng Việt Tiếng Việt ภาษาไทย ภาษาไทย svenska svenska Српски Српски हिन्दी हिन्दी Română Română Bosanski Bosanski اردو اردو עִברִית עִברִית Polski Polski বাংলা বাংলা bahasa Indonesia bahasa Indonesia Pilipino Pilipino Македонски Македонски Gaeilgenah Gaeilgenah
Тековен јазик:Македонски
Испратете го вашето барање