Maijin е специјализиран за сите различни ЦПУ делови за обработка и ЦПУ делови за мелење, како и за нестандардни сврзувачки елементи.

Јазик

производител на превртени делови

MaiJin Metal е професионален производител на делови, работи во оваа индустрија повеќе од 10 години, а производите на компанијата главно се продаваат во САД, Германија, Јапонија, Европа итн.
Со комплетни производни линии на производителот на превртени делови и искусни вработени, може самостојно да ги дизајнира, развива, произведува и тестира сите производи на ефикасен начин. Во текот на целиот процес, нашите професионалци за КК ќе го надгледуваат секој процес за да обезбедат квалитет на производот. Покрај тоа, нашата испорака е навремена и може да ги задоволи потребите на секој клиент. Ветуваме дека производите се испраќаат до клиентите здрави и здрави. Ако имате какви било прашања или сакате да дознаете повеќе за нашиот производител на превртени делови, јавете ни се директно.
обезбедува силен производствен капацитет и високо ефикасни сервисни процеси. Освен тоа, воспоставивме добро опремен центар за истражување и развој и имавме моќна способност за истражување и развој, што нè тера да развиваме нови производи како што е производителот на превртени делови и нè одржува да водиме во трендот. Клиентите можат да уживаат во задоволувачките услуги на клиентите како што се професионална и брза услуга по продажбата. Го поздравуваме вашето барање и теренска посета.
 • Прилагодено cnc свртени делови производител производител Производител | Метал MaiJin
  Прилагодено cnc свртени делови производител производител Производител | Метал MaiJin
  Квалитетот на производителот на свртени делови од cnc е далеку подобар од другите.
 • квалитетни cnc свртени делови производител сопственик | MaiJin Метал
  квалитетни cnc свртени делови производител сопственик | MaiJin Метал
  Нашиот производител на делови за превртување на CNC има добра репутација и удел на пазарот на некои странски пазари.
 • Производител на превртени делови на топла продажба на попуст | MaiJin Метал
  Производител на превртени делови на топла продажба на попуст | MaiJin Метал
  MaiJin Metal е дизајниран и произведен во согласност со сродните стандарди.
 • Монтажен дел по ТИГ процес на заварување Производи | MaiJin Метал
  Монтажен дел по ТИГ процес на заварување Производи | MaiJin Метал
  Свеж нов примерок, ова е монтажен дел со ТИГ заварување, има вкупно 3 посебни делови, едниот е продолжената квадратна оска, другиот е блокирачки раб, последниот е цилиндричниот игла, по процесот на заварување, ние ќе направи полирање за целата површина, суровината за 3-те дела се сите во SUS 316 со пасивација, така што целиот производствен трошок ќе се намали многу со тековниот процес на производство.视频 2022-03-03 11:19:48. е дизајниран со флексибилност на употреба, издржливост и безвременска желба.
 • Приспособени #6-32 производители на СОБРАЊЕ НА ПРСТЕНИ Д-КАПТИВНИ Од Кина
  Приспособени #6-32 производители на СОБРАЊЕ НА ПРСТЕНИ Д-КАПТИВНИ Од Кина
  MaiJin Metal Прилагодено #6-32 Производители на СОБРАНИЕ НА ПРСТЕН ЗА КАПТИВ Д Од Кина, силен инженерски и технички тим е посветен на подобрување на технологијата и истражување и развој, кој е доделен на голем број патенти. Р&D помага во реализацијата на тешките производи и оптимизацијата на уредите за стегање за да се подобри ефикасноста на производството на масовните производи, значително намалувајќи ги трошоците за производство и овозможувајќи им на клиентите да добијат поповолни цени на производите.НАСЛОВ:  #6-32 СОБРАНИЕ НА ПРСТЕН ЗА ЗАРОБЕНИDWG бр MJO-088-0173ГОЛЕМИНА: Дијаметар 0,3 L4,0 инчиМАТЕРИЈАЛ: SUS303ЗАВРШИ: НИКОЈТОПЛИНСКИ ТРЕТМАН: НЕМААПЛИКАЦИСКА ИНДУСТРИЈА: ЕЛЕКТРОНИКА视频 2021-10-19 10:07:40.
 • Фабрика за запчаници со најдобар квалитет
  Фабрика за запчаници со најдобар квалитет
  MaiJin Metal Фабрика за запчаници со најдобар квалитет, која работи од 2006 годинаНАСЛОВ: ОРВЕТ ЗА ЗАМЕНИЦАDWG бр. MJO-020-0161ГОЛЕМИНА: дијаметар 0,474 L0,197 инчиМАТЕРИЈАЛ: ЧЕЛИКФИНИШ: чист ЦИНК CR3ТОПЛИНСКИ ТРЕТМАН: НЕМАИНДУСТРИЈА НА ПРИМЕНА: ПЛАСТИЧНО ИНЈЕКЦИЈА视频 2021-08-03 10:07:48.MAIJIN METAL е со гарантиран квалитет. Поминува низ тешка проверка на квалитетот пред пратката и се отфрла ако има видливи вдлабнатини, пункции или линии за истиснување.
 • Приспособени производители на завртки за рамо со HEX SOCET од Кина
  Приспособени производители на завртки за рамо со HEX SOCET од Кина
  MaiJin Metal приспособени завртки за рамо со хексадецимален штекер од Кина, време на одговор 24 часаНАСЛОВ: ЗАВРТУВАЧ ЗА РАМО ВКУБЕН ВКУШЕН ШКУПОВИDWG бр. MJO-002-0313ГОЛЕМИНА: Dia0,512 L0,880МАТЕРИЈАЛ: SUS304ЗАВРШИ: ПАСИВИРАЈТОПЛИНСКИ ТРЕТМАН: НЕМААПЛИКАЦИСКА ИНДУСТРИЈА: ЕЛЕКТРОНИКА视频 2021-09-11 15:17:56.
 • Најдобра SPINA PIN компанија - MaiJin Metal
  Најдобра SPINA PIN компанија - MaiJin Metal
  MaiJin Metal Најдобра SPINA PIN компанија - MaiJin Metal, над 13 години изработка на деловиНАСЛОВ: СПИНА ПИНDWG бр. MJO-135-0001ГОЛЕМИНА: дијаметар 0,513 L1,176 инчиМАТЕРИЈАЛ: SUS303ЗАВРШИ: НИКОЈТОПЛИНСКИ ТРЕТМАН: НЕМААПЛИКАЦИСКА ИНДУСТРИЈА: АВТОМОБИЛНИ视频 2021-10-19 9:49:10.
 • Професионални производители на BOLT
  Професионални производители на BOLT
  Професионални производители на MaiJin Metal BOLT, Храброст да се предизвикаат Многу фабрики не сакаат да произведуваат некој тежок материјал како SUS 316, титаниум, чисто железо, легиран челик, но ние многу се заинтересиравме за тоа и завршивме многу од овие делови. Во исто време, ние сме исто така многу среќни што ги прифаќаме тие делови со тежина и висока прецизност, секој предизвик ќе не однесе да добиеме повеќе обилни искуства за обработка.НАСЛОВ: БОЛТDWG бр. MJO-020-0327ГОЛЕМИНА: дијаметар 0,510 L0,378 инчиМАТЕРИЈАЛ: SS316ЗАВРШИ: НИКОЈТОПЛИНСКИ ТРЕТМАН: НЕМААПЛИКАЦИСКА ИНДУСТРИЈА: ЕЛЕКТРОНИКА视频 2021-07-24 9:33:52.
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ
Само кажете ни ги вашите барања, можеме да направиме повеќе отколку што можете да замислите.

Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
English
简体中文
dansk
العربية
italiano
日本語
한국어
Nederlands
русский
Español
Português
français
Deutsch
Tiếng Việt
ภาษาไทย
svenska
Српски
हिन्दी
Română
Bosanski
اردو
עִברִית
Polski
বাংলা
bahasa Indonesia
Pilipino
Македонски
Gaeilgenah
Тековен јазик:Македонски