Maijin е специјализиран за сите различни ЦПУ делови за обработка и ЦПУ делови за мелење, како и за нестандардни сврзувачки елементи.

Јазик

терминална лента

MaiJin Metal е професионален производител на терминални ленти, работи во оваа индустрија повеќе од 10 години, а производите на компанијата главно се продаваат во САД, Германија, Јапонија, Европа итн.
Со комплетни линии за производство на терминални ленти и искусни вработени, може самостојно да ги дизајнира, развива, произведува и тестира сите производи на ефикасен начин. Во текот на целиот процес, нашите професионалци за КК ќе го надгледуваат секој процес за да обезбедат квалитет на производот. Покрај тоа, нашата испорака е навремена и може да ги задоволи потребите на секој клиент. Ветуваме дека производите се испраќаат до клиентите здрави и здрави. Ако имате какви било прашања или сакате да дознаете повеќе за нашата терминална лента, јавете ни се директно.
Имаме искусен тим составен од неколку индустриски експерти. Тие имаат долгогодишно искуство во производство и дизајнирање на приклучна лента. Во изминатите месеци тие се фокусираа на подобрување на практичната употреба на производот и конечно го направија. Гордо кажано, нашиот производ ужива широк опсег на примена и може да биде многу корисен кога се применува во полето(ите) на приклучната лента.
 • Прилагодени производители на завртки за заземјување од Кина
  Прилагодени производители на завртки за заземјување од Кина
  MaiJin Metal приспособени производители на заземјување завртки од Кина, силен инженерски и технички тим е посветен на подобрување на технологијата и истражување и развој, на кои им биле доделени голем број патенти. Р&D помага во реализацијата на тешките производи и оптимизацијата на уредите за стегање за да се подобри ефикасноста на производството на масовните производи, значително намалувајќи ги трошоците за производство и овозможувајќи им на клиентите да добијат поповолни цени на производите.НАСЛОВ:  ЗЕМЈУВАЊЕDWG бр. MJL-036-0016ГОЛЕМИНА: HEX0,513 L1,557 ИНЧМАТЕРИЈАЛ: ЧЕЛИК 12.9ФИНИШ: ДАКРОМЕТТОПЛИНСКИ ТРЕТМАН: ЗАКРВУВАЊЕАПЛИКАЦИСКА ИНДУСТРИЈА: ОПРЕМА ЗА ЛАДЕЊЕ视频 2021-11-12 9:44:17.Изработен токму во нашиот модернизиран објект,   се произведува со најдобра изработка по пониска цена.
 • Шипка со навој 14мм по цени на големо | Метал MaiJin
  Шипка со навој 14мм по цени на големо | Метал MaiJin
  Материјалот од шипка со навој од 14 mm може да се рециклира за втора употреба.
 • Професионални производители на ПИН
  Професионални производители на ПИН
  MaiJin Metal професионални производители на PIN, OEM/ODM услугиНАСЛОВ: ПИНDWG бр. MJO-011-0051ГОЛЕМИНА: дијаметар 0,313 L0,918 инчиМАТЕРИЈАЛ: SUS303ЗАВРШИ: НИКОЈТОПЛИНСКИ ТРЕТМАН: НЕМААПЛИКАЦИСКА ИНДУСТРИЈА: ЕЛЕКТРОНИКА视频 2021-08-24 10:13:21.Производството на   до одреден степен следи некои основни чекори. Овие чекори се CAD дизајн, потврда на цртежот, избор на суровини, сечење материјали, дупчење, обликување и бојадисување.
 • Прилагодена фабрика за производител на завртки Производител | MaiJin Метал
  Прилагодена фабрика за производител на завртки Производител | MaiJin Метал
  Стандардно производство: производството на MaiJin Metal се заснова на напредната технологија развиена од самите нас самостојно и на целосниот систем за управување и стандарди.
 • ДРЖАЧ на големо со добра цена - MaiJin Metal
  ДРЖАЧ на големо со добра цена - MaiJin Metal
  Трговија на големо со добра цена - MaiJin Metal, Shenzhen Maijin Metal е глобално ориентирана и има воспоставено деловни контакти со претпријатија во повеќе од 30 земји. Малите делови имаат голема употреба. Машинските делови се широко користени во различни индустрии, особено 5G, AI, нови енергетски возила, индустриска автоматизација и така натаму.НАСЛОВ: ЗАДРЖУВАЧDWG бр. MJO-008-0014ГОЛЕМИНА: Dia0,378 L0,623 INCHМАТЕРИЈАЛ: ЧЕЛИКЗАВРШИ: НИКОЈТОПЛИНСКИ ТРЕТМАН: RC36-42АПЛИКАЦИСКА ИНДУСТРИЈА: ХИДРАУЛИЧНА视频 2021-11-12 15:28:33. има долгогодишна репутација по своите извонредни .
 • ТУНЕР ЗА ЖЕНСКИ ГИТАРСКИ ПРИЛАГОДУВАЊЕ на големо со добра цена - MaiJin Metal
  ТУНЕР ЗА ЖЕНСКИ ГИТАРСКИ ПРИЛАГОДУВАЊЕ на големо со добра цена - MaiJin Metal
  MaiJin Metal Трговија на големо со ЖЕНСКИ ГИТАРА АДЈУСТЕР со добра цена, услуги OEM/ODMНАСЛОВ: ПРИСТАВУВАЊЕ НА ЖЕНСКИ ТУНЕР НА ГИТАРАDWG бр MJO-088-0216ГОЛЕМИНА: Dia0,627 L1,001 ИНЧМАТЕРИЈАЛ: SUS303ЗАВРШИ: НИКОЈТОПЛИНСКИ ТРЕТМАН: НЕМААПЛИКАЦИСКА ИНДУСТРИЈА: ГИТАРА视频 2021-06-30 14:17:06. е потврдено дека исполнува различни барања за квалитет. Тестирано е да работи правилно под различни услови, дури и во тешки услови.
 • Најдобра компанија за поддршка на клипот - MaiJin Metal
  Најдобра компанија за поддршка на клипот - MaiJin Metal
  НАСЛОВ: ПОДДРШКА НА клипотDWG бр MJO-088-0192ГОЛЕМИНА: дијаметар 0,313 L0,418 инчиМАТЕРИЈАЛ: AL7075ФИНИШ: ЧИСТИ ЕНОДИЗИРАНОТОПЛИНСКИ ТРЕТМАН: НЕМААПЛИКАЦИСКА ИНДУСТРИЈА: ХЕМИСКИ МЕРНИ ПУМПИПроизводот делува флексибилно на променливите работни барања. Луѓето можат да ги променат неговите режими на работа за да задоволат специфични потреби.MaiJin Metal Најдобра компанија за поддршка на клипот - Работи од 2006 година
 • Фабрика за РАЧКА со најдобар квалитет
  Фабрика за РАЧКА со најдобар квалитет
  MaiJin Metal Фабрика за рачка за најдобар квалитет, поставете го квалитетот на почетокот. Се движиме кон совршен квалитет, акумулирајќи го секое мало подобрување. Ова е нашето кинеско потекло и нашата цел да веруваме дека квалитетот е на прво место. Да продолжиме да го подобруваме квалитетот во исто време за да ја оптимизираме технологијата на обработка за да ги направиме нашите производи да бидат поконкурентни на пазарот.НАСЛОВ: РАЧКАDWG бр. MJO-002-0291ГОЛЕМИНА: W1,376 L1,062 H0,373  ИНЧМАТЕРИЈАЛ: АЛУМИНИУМФИНИШ: СРЕБРО ЕНОДИЗИРАНОТОПЛИНСКИ ТРЕТМАН: НЕМААПЛИКАЦИСКА ИНДУСТРИЈА: ЕЛЕКТРОНИКА视频 2021-06-04 10:37:56.
 • Квалитетен ИЗОЛАТОР ЗА ИЗОЛУВАЊЕ НА ГРАУНДЕН ГРАДНИК Производител | Метал MaiJin
  Квалитетен ИЗОЛАТОР ЗА ИЗОЛУВАЊЕ НА ГРАУНДЕН ГРАДНИК Производител | Метал MaiJin
  ИЗОЛАТОР ЗА ЗАПЕЛЕН БРА  во споредба со слични производи на пазарот, има неспоредливи извонредни предности во однос на перформансите, квалитетот, изгледот итн., и ужива добра репутација на пазарот. MaiJin Metal ги сумира дефектите на минатите производи и континуирано ги подобрува . Спецификациите на ИЗОЛАТОРОТ НА ЗАПЕРЕН БРА може да се приспособат според вашите потреби.Во споредба со другите  компании,   е потехничка, посвесна за вредностите и има голем број извонредни R&Д таленти.ВИДЕО 2022-07-04 10:25:25.
 • Најдобар квалитет на GROUND LUG Factory
  Најдобар квалитет на GROUND LUG Factory
  MaiJin Metal Најквалитетна фабрика за заземјување, Храброст за предизвикување Многу фабрики не сакаат да произведуваат тежок материјал како SUS 316, титаниум, чисто железо, легиран челик, но ние многу се заинтересиравме за тоа и завршивме многу од овие делови. Во исто време, ние сме исто така многу среќни што ги прифаќаме тие делови со тежина и висока прецизност, секој предизвик ќе не однесе да добиеме повеќе обилни искуства за обработка.НАСЛОВ: ЗЕМЈЕ ЛУГDWG бр. MJO-020-0229ГОЛЕМИНА: HEX0,374 L0,839МАТЕРИЈАЛ: МЕСИНФИНИШ: НИКЕЛТОПЛИНСКИ ТРЕТМАН: НЕМААПЛИКАЦИСКА ИНДУСТРИЈА: ЕЛЕКТРОНИКА视频 2021-09-01 10:16:28.
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ
Само кажете ни ги вашите барања, можеме да направиме повеќе отколку што можете да замислите.

Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
English English 简体中文 简体中文 dansk dansk العربية العربية italiano italiano 日本語 日本語 한국어 한국어 Nederlands Nederlands русский русский Español Español Português Português français français Deutsch Deutsch Tiếng Việt Tiếng Việt ภาษาไทย ภาษาไทย svenska svenska Српски Српски हिन्दी हिन्दी Română Română Bosanski Bosanski اردو اردو עִברִית עִברִית Polski Polski বাংলা বাংলা bahasa Indonesia bahasa Indonesia Pilipino Pilipino Македонски Македонски Gaeilgenah Gaeilgenah
Тековен јазик:Македонски