Maijin е специјализиран за сите различни ЦПУ делови за обработка и ЦПУ делови за мелење, како и за нестандардни сврзувачки елементи.

Јазик

ќор-сокак најдобро

Ние внимателно ги слушаме барањата на клиентите и секогаш го имаме на ум искуството на корисниците кога најдобро го развиваме ќор-сокакот. Суровините загарантиран квалитет се усвоени за да се обезбеди квалитет на производот и неговите супериорни перформанси, главно вклучувајќи го и MaiJin Metal. Покрај тоа, има изглед кој е дизајниран да го води трендот на индустријата.
Со целосно застој, најдобрите производни линии и искусни вработени, можат самостојно да ги дизајнираат, развиваат, произведуваат и тестираат сите производи на ефикасен начин. Во текот на целиот процес, нашите професионалци за КК ќе го надгледуваат секој процес за да обезбедат квалитет на производот. Покрај тоа, нашата испорака е навремена и може да ги задоволи потребите на секој клиент. Ветуваме дека производите се испраќаат до клиентите здрави и здрави. Ако имате какви било прашања или сакате да дознаете повеќе за нашите најдобри проблеми, јавете ни се директно.
Денес е одличен ден кога MaiJin Metal планира да го претстави нашиот најнов производ на јавноста. Има официјално име наречено standoff best и се испорачува по конкурентна цена.
 • ќор-сокак најдобро | Метал MaiJin
  ќор-сокак најдобро | Метал MaiJin
  Дизајнерите на MaiJin Metal почнаа да се осмелуваат да прават откритија во дизајнот на ќор-сокак.
 • Прилагодено ќор-сокак најдобро Набавка | Метал MaiJin
  Прилагодено ќор-сокак најдобро Набавка | Метал MaiJin
  ShenZhen MaiJin Metal Works Co., Ltd. имаат супер продуктивност за да се обезбеди навремена испорака.
 • Висококвалитетни делови за вртење со Cnc 12 Трговија на големо-ShenZhen MaiJin Metal Works Co., Ltd.
  Висококвалитетни делови за вртење со Cnc 12 Трговија на големо-ShenZhen MaiJin Metal Works Co., Ltd.
  Cnc делови за вртење / CNC машински дел / Cnc машински додатоци / CNC компоненти за обработка / услуги за обработка на CNCнестандардни делови за вртење / сопствени делови за вртење / OEM делови за вртењеМатеријал-Не'рѓосувачки челик / SUS303Третман: ПАСИВИРАНГолемина: 0,6" Dia x 1,7"LMaiJin Metal во канцеларија Додадете: 10F, 9 градежен блок Б, научен и технолошки парк Бао Ненг, бр. 1 Кинг Ксијанг Rd, округ Лонг Хуа, градот Шен Жен, Кина. Додај фабрика: бр.5 Источна порта, индустриски парк Веи Хуа, улица Ксијанг Хао, село Тај Сонг, град Кинг Кси, град Донг Гуан, Кина.Главни производи Висококвалитетни Cnc Вртежни делови 12 Трговија на големо-ShenZhen MaiJin Metal Works Co., Ltd.Доверливиот квалитет и издржливоста се нашите конкурентни предности.Нашите производи се извори од BMW, Ford и Bosch OEM/ODM услуги | 24-часовно време на одговор | Сертифициран со ISO 9001:2015 Работи од 2006 година ShenZhen MaiJin Metal Works Co., Ltd. е основана во 2006 година. Направивме добра репутација Шенжен Мајџин метал е глобално ориентиран и има воспоставен деловни контакти со претпријатија во повеќе од 30 земји. Малите делови имаат голема употреба. Деловите за обработка се широко користени во различни индустрии, особено во 5G, AI, возила со нова енергија, индустриска автоматизација и така натаму. Силниот инженерски и технички тим е посветен на подобрување на технологијата и истражувањето и развојот на кој им се доделени голем број патенти. Р&D помага при реализација на тешки производи и оптимизација на прицврстувачките уреди за  да се подобри ефикасноста на производството на масовните производи, значително намалувајќи ги производните трошоци и овозможувајќи им на купувачите да добијат повеќе скапи производи. Работи од 2006 година Дали нудите известување од Првата артичка инспекција (FAI) и Процес на одобрување на дел од производството (PPAPS)? Да, ние нудиме извештаи за FAI и PPAP за делови што ги правиме. Ве молиме известете ни за вашите специфични потреби за известување за ОК со вашиот RFQ и ние ќе го вклучиме во вашата понуда. Може да се применат дополнителни трошоци.Кој е најмалиот дел што можете да го направите? Кој е најголемиот дел што можете да го направите? Краткиот одговор е „зависи“. Работи како што се вашите потреби, сложеноста на делот, типот на производство и многу други фактори се во игра. Општо земено, можеме да обработуваме делови со помали надворешни дијаметри (ODs) од 2mm (0,080”) и главни ODs големи до 200mm (8”). Ако барате помош за одредување на тие фактори, ве охрабруваме да го контактирате нашиот технички персонал за продажба на почетокот на циклусот на дизајнирање за да можеме да го прегледаме вашиот дел и да обезбедиме увид и помош.Што можам да очекувам кога работам со MaiJin Metal услугата?Можете да го очекувате она што го очекуваат сите наши клиенти: квалитетни делови, навремена испорака и исклучителна услуга за клиентите. Го сакаме она што го работиме и мислиме дека тоа покажува!
 • Најдобра фабричка цена HEX STANDOFF - MaiJin Metal
  Најдобра фабричка цена HEX STANDOFF - MaiJin Metal
  Најдобра фабричка цена HEX STANDOFF - MaiJin Metal, која работи од 2006 годинаНАСЛОВ: HEX STANDOFFDWG бр. MJL-082-0006ГОЛЕМИНА: HEX0,187 L0,502 инчиМАТЕРИЈАЛ: ЧЕЛИКФИНИШ: СИН ЦИНК CR3ТОПЛИНСКИ ТРЕТМАН: НЕМААПЛИКАЦИСКА ИНДУСТРИЈА: ЕЛЕКТРОНИКА视频 2021-08-14 14:47:11.Суровините на   се набавуваат од нашите доверливи продавачи.
 • Професионална основа ракав 151736 производители- Maijin Метал
  Професионална основа ракав 151736 производители- Maijin Метал
  ГОЛЕМИНА: 3,12 Lx2,75Wx3,3H инчиМАТЕРИЈАЛ: АлуминиумТРЕТМАН:  Елоксирањее исто така познат по својата професионална услуга.MaiJin Metal Професионален основен ракав 151736 производители, Шенжен Maijin Metal е глобално ориентиран и има воспоставено деловни контакти со претпријатија во повеќе од 30 земји. Малите делови имаат голема употреба. Машинските делови се широко користени во различни индустрии, особено 5G, AI, нови енергетски возила, индустриска автоматизација и така натаму.
 • Квалитетна филистерска завртка за машина за глава на Филипс Производител | MaiJin Метал
  Квалитетна филистерска завртка за машина за глава на Филипс Производител | MaiJin Метал
  Завртката за глава за полнење Филипс во споредба со слични производи на пазарот, има неспоредливи извонредни предности во однос на перформансите, квалитетот, изгледот итн. и ужива добра репутација на пазарот. MaiJin Metal ги сумира дефектите на минатите производи и континуирано ги подобрува. Спецификациите на филистерската завртка на машината за глава може да се прилагодат според вашите потреби.Неговиот квалитет е строго контролиран од нашиот професионален тим за КК.Видео 2022-03-26 10:20:40.
 • Приспособени производители на завртки за раменици од Кина | MaiJin Метал
  Приспособени производители на завртки за раменици од Кина | MaiJin Метал
  ЗАВРТУВАЧ ЗА РАМО КАПАЧЕ ЗА ГЛАВА  во споредба со слични производи на пазарот, има неспоредливи извонредни предности во однос на перформансите, квалитетот, изгледот итн., и ужива добра репутација на пазарот. MaiJin Metal ги сумира дефектите на минатите производи и континуирано ги подобрува. Спецификациите на SOCET HEAD CAP CHAULDER SREW може да се приспособат според вашите потреби.Нашата посветеност на квалитетот гарантира дека производот е секогаш со најдобар квалитет.视频 2022-02-17 14:03:48.
 • Професионални производители на ПИН
  Професионални производители на ПИН
  MaiJin Metal професионални производители на PIN, OEM/ODM услугиНАСЛОВ: ПИНDWG бр. MJO-011-0051ГОЛЕМИНА: дијаметар 0,313 L0,918 инчиМАТЕРИЈАЛ: SUS303ЗАВРШИ: НИКОЈТОПЛИНСКИ ТРЕТМАН: НЕМААПЛИКАЦИСКА ИНДУСТРИЈА: ЕЛЕКТРОНИКА视频 2021-08-24 10:13:21.Производството на   до одреден степен следи некои основни чекори. Овие чекори се CAD дизајн, потврда на цртежот, избор на суровини, сечење материјали, дупчење, обликување и бојадисување.
 • MaiJin Метал | Трговија на големо со навојни шипки за бизнис
  MaiJin Метал | Трговија на големо со навојни шипки за бизнис
  По долгогодишен континуиран развој, производите беа поддржани и доверени од клиентите и беа широко користени на пазарот.
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ
Само кажете ни ги вашите барања, можеме да направиме повеќе отколку што можете да замислите.

Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
English
简体中文
dansk
العربية
italiano
日本語
한국어
Nederlands
русский
Español
Português
français
Deutsch
Tiếng Việt
ภาษาไทย
svenska
Српски
हिन्दी
Română
Bosanski
اردو
עִברִית
Polski
বাংলা
bahasa Indonesia
Pilipino
Македонски
Gaeilgenah
Тековен јазик:Македонски