Maijin е специјализиран за сите различни ЦПУ делови за обработка и ЦПУ делови за мелење, како и за нестандардни сврзувачки елементи.

Јазик

прачка со навој од не'рѓосувачки челик

Од основањето, се фокусираше на обезбедување на клиентите со најдобрите производи. Нашите професионални вработени се посветени на задоволување на барањата на клиентите потпирајќи се на најнапредната опрема и техники. Освен тоа, формиравме сервисен оддел кој е главно одговорен да им понуди на клиентите брза и ефикасна услуга за клиентите. Ние сме секогаш тука да ги претвориме вашите идеи во реалност. Сакате да дознаете повеќе информации за нашиот нов производ прачка со навој од нерѓосувачки челик или за нашата компанија, добредојдовте да не контактирате во секој момент.
Со комплетни линии за производство на прачки со навој од нерѓосувачки челик и искусни вработени, може самостојно да ги дизајнира, развива, произведува и тестира сите производи на ефикасен начин. Во текот на целиот процес, нашите професионалци за КК ќе го надгледуваат секој процес за да обезбедат квалитет на производот. Покрај тоа, нашата испорака е навремена и може да ги задоволи потребите на секој клиент. Ветуваме дека производите се испраќаат до клиентите здрави и здрави. Ако имате какви било прашања или сакате да дознаете повеќе за нашата прачка со навој од нерѓосувачки челик, јавете ни се директно.
Денеска е одличен ден кога MaiJin Metal планира да го претстави нашиот најнов производ на јавноста. Има официјално име наречено прачка со навој од нерѓосувачки челик и се испорачува по конкурентна цена.
 • Прилагодено прачка со навој од нерѓосувачки челик Производител | MaiJin Метал
  Прилагодено прачка со навој од нерѓосувачки челик Производител | MaiJin Метал
  ShenZhen MaiJin Metal Works Co., Ltd. посветува големо внимание на проблемот со квалитетот за да се бара долгорочен развој.
 • Кинески производители на HEX NUT - MaiJin Metal
  Кинески производители на HEX NUT - MaiJin Metal
  Shenzhen Maijin Metal е глобално ориентиран и има воспоставено деловни контакти со претпријатија во повеќе од 30 земји. Малите делови имаат голема употреба. Машинските делови се широко користени во различни индустрии, особено 5G, AI, нови енергетски возила, индустриска автоматизација и така натаму.НАСЛОВ: HEX HEXDWG бр. MJL-036-0101ГОЛЕМИНА: HEX1,486 L1,121 ИНЧМАТЕРИЈАЛ: SUS304ЗАВРШИ: НИКОЈТОПЛИНСКИ ТРЕТМАН: НЕМААПЛИКАЦИСКА ИНДУСТРИЈА: ОПРЕМА ЗА ЛАДЕЊЕ视频 2021-10-29 10:32:39.
 • MaiJin Метал | Производителите на делови за мелење cnc
  MaiJin Метал | Производителите на делови за мелење cnc
  Со оглед на тоа што е нов во својот уникатен дизајн, производителите на делови за глодање со CNC добиваат се повеќе внимание.
 • MaiJin Метал | превртени делови со супериорна прецизност за големопродажба
  MaiJin Метал | превртени делови со супериорна прецизност за големопродажба
  MaiJin Metal е произведен со користење на најдобра квалитетна суровина и софистицирана технологија.
 • Трговија на големо со адаптер прекинувач со добра цена - MaiJin Metal
  Трговија на големо со адаптер прекинувач со добра цена - MaiJin Metal
  MaiJin Метален адаптер прекинувач за големопродажба со добра цена - Направивме добра репутација за квалитет, услуга и доверливост. Со високо обучени наши луѓе за продажба, искусни технички инженери за продажба и системи за управување со фокусирање на клиентите, постигнавме стабилен продажен рекорд во првите редови на нашата индустрија во обезбедување производи и услуги со висок квалитет за нашите клиенти.НАСЛОВ: ПРЕКИНУВАЧ ЗА АДАПТЕРDWG бр. MJO-139-0005ГОЛЕМИНА: дијаметар 0,785 L0,472 инчиМАТЕРИЈАЛ: AL6082ЗАВРШИ: НИКОЈТОПЛИНСКИ ТРЕТМАН: НЕМААПЛИКАЦИСКА ИНДУСТРИЈА: ОПРЕМА视频 2021-08-24 9:42:46..
 • Квалитетен ЦИЛИНДРИЧЕН M5x18 INOX Производител | MaiJin Метал
  Квалитетен ЦИЛИНДРИЧЕН M5x18 INOX Производител | MaiJin Метал
  ЦИЛИНДРИЧЕН M5x18 INOX  во споредба со слични производи на пазарот, има неспоредливи извонредни предности во однос на перформансите, квалитетот, изгледот итн., и ужива добра репутација на пазарот. MaiJin Metal ги сумира дефектите на минатите производи и континуирано ги подобрува . Спецификациите на CYLINDRICAL M5x18 INOX може да се приспособат според вашите потреби.Програмата за обезбедување квалитет гарантира дека производот е целосно усогласен со меѓународните стандарди за квалитет.ВИДЕО 2022-06-10 9:40:44.
 • Најдобар добавувач на должина 0,25 Hex 1,0
  Најдобар добавувач на должина 0,25 Hex 1,0
  Материјал-Не'рѓосувачки челик 303/ SUS303Третман: ПРИРОДЕНГолемина: 0,25" HEX x 1,0" LMaiJin Metal Best Standoff 0.25Hex 1.0 Long добавувач, Силен инженерски и технички тим е посветен на подобрување на технологијата и истражување и развој на кој му биле доделени голем број патенти. Р&D помага во реализацијата на тешките производи и оптимизацијата на уредите за стегање за да се подобри ефикасноста на производството на масовните производи, значително намалувајќи ги трошоците за производство и овозможувајќи им на клиентите да добијат поповолни цени на производите.
 • Прилагодени производители на ROLLER AF од Кина
  Прилагодени производители на ROLLER AF од Кина
  MaiJin Metal приспособени производители на ROLLER AF од Кина, над 13 години изработка на деловиНАСЛОВ: ВАЛКА AFDWG бр. MJO-020-0447ГОЛЕМИНА: Dia0,312 L0,824МАТЕРИЈАЛ: ТефлонскиЗАВРШИ: НИКОЈТОПЛИНСКИ ТРЕТМАН: НЕМАИНДУСТРИЈА НА ПРИМЕНА: ПЛАСТИЧНО ИНЈЕКЦИЈА视频 22.06.2021 13:49:12.Добро владее со перформансите и совршен изглед.
 • Професионални Cnc Вртење делови 16 производители
  Професионални Cnc Вртење делови 16 производители
  CNC делови за вртење / cnc обработен дел / CNC машински додатоци / CNC компоненти за обработка / услуги за обработка на cncнестандардни делови за вртење / сопствени делови за вртење / OEM делови за вртењеМатеријал-месинг / C3602Третман: ПрироденГолемина: 0,4" Dia x 0,32"LMaiJin Metal во канцеларија Додадете: 10F, 9 градежен блок Б, научен и технолошки парк Бао Ненг, бр. 1 Кинг Ксијанг Rd, округ Лонг Хуа, градот Шен Жен, Кина. Додај фабрика: бр.5 Источна порта, индустриски парк Веи Хуа, улица Ксијанг Хао, село Тај Сонг, град Кинг Кси, град Донг Гуан, Кина.Главни производи Професионални делови за вртење со Cnc 16 производители.Нашите производи се извори од BMW, Ford и Bosch OEM/ODM услуги | 24-часовно време на одговор | Сертифициран со ISO 9001:2015 Работи од 2006 година ShenZhen MaiJin Metal Works Co., Ltd. беше за Над 13 години изработка на делови Создадовме добра репутација за квалитет, услуга и доверливост. Со високо обучени наши луѓе за продажба, искусни технички инженери за продажба и системи за управување со фокусирање на клиентите, постигнавме стабилен продажен рекорд во првите редови на нашата индустрија во обезбедување производи и услуги со висок квалитет за нашите клиенти. Храброст за предизвикување Многу фабрики не сакаат да произведуваат некој тежок материјал како SUS 316, титаниум, чисто железо, легиран челик, но ние многу се заинтересиравме за тоа и завршивме многу од овие делови. Во исто време, ние сме исто така многу среќни што ги прифаќаме тие делови со тежина и висока прецизност, секој предизвик ќе не однесе да добиеме повеќе обилни искуства за обработка. Каков тип на делови произведува MaiJin Metal сервисот? Кои услуги ги нудите?Ние произведуваме метални и пластични делови по мерка од шипки или цевки до највисоките стандарди за квалитет и прецизност. Обезбедуваме CNC швајцарска обработка, CNC вртење и глодање и два вида мелење без центар.Која е разликата помеѓу струг, машина за шрафови, центар за стегање и CNC струг?Во својата наједноставна форма, струг е машина која може да прави свртени делови од шипки, но нема способност за глодање. Машините за завртки, центрите за вртење и CNC струговите се стругови кои имаат способност да вртат и мелат делови. Центрите за вртење и швајцарските стругови обично можат да направат покомплицирани делови од машините за завртување и се подобро прилагодени за делови со тесни инженерски толеранции. Швајцарските стругови обично се подобри за мали, тенки и долги делови од машините за завртки и центрите за вртење.Што можам да очекувам кога работам со MaiJin Metal услугата?Можете да го очекувате она што го очекуваат сите наши клиенти: квалитетни делови, навремена испорака и исклучителна услуга за клиентите. Го сакаме она што го работиме и мислиме дека тоа покажува!
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ
Само кажете ни ги вашите барања, можеме да направиме повеќе отколку што можете да замислите.

Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
English English 简体中文 简体中文 dansk dansk العربية العربية italiano italiano 日本語 日本語 한국어 한국어 Nederlands Nederlands русский русский Español Español Português Português français français Deutsch Deutsch Tiếng Việt Tiếng Việt ภาษาไทย ภาษาไทย svenska svenska Српски Српски हिन्दी हिन्दी Română Română Bosanski Bosanski اردو اردو עִברִית עִברִית Polski Polski বাংলা বাংলা bahasa Indonesia bahasa Indonesia Pilipino Pilipino Македонски Македонски Gaeilgenah Gaeilgenah
Тековен јазик:Македонски