Maijin е специјализиран за сите различни ЦПУ делови за обработка и ЦПУ делови за мелење, како и за нестандардни сврзувачки елементи.

Јазик

прецизни делови за вртење

MaiJin Metal работи со цел да стане професионално и добро познато претпријатие. Имаме силен тим за истражување и развој кој го поддржува нашиот континуиран развој на нови производи, како што се прецизните делови за вртење. Посветуваме големо внимание на услугите на клиентите, па затоа поставивме сервисен центар. Секој персонал кој работи во центарот е многу одговорен на барањата на клиентите и може да го следи статусот на нарачката во секое време. Нашиот вечен принцип е да им обезбедиме на клиентите исплатливи и висококвалитетни производи и да создаваме вредности за клиентите. Ние би сакале да соработуваме со клиенти низ целиот свет. Контактирајте не за да добиете повеќе детали.
Со целосно прецизни производствени линии за вртење делови и искусни вработени, можат самостојно да ги дизајнираат, развиваат, произведуваат и тестираат сите производи на ефикасен начин. Во текот на целиот процес, нашите професионалци за КК ќе го надгледуваат секој процес за да обезбедат квалитет на производот. Покрај тоа, нашата испорака е навремена и може да ги задоволи потребите на секој клиент. Ветуваме дека производите се испраќаат до клиентите здрави и здрави. Ако имате какви било прашања или сакате да дознаете повеќе за нашите прецизни делови за вртење, јавете ни се директно.
MaiJin Metal е претпријатие кое посветува големо внимание на подобрувањето на производните технологии и силата на истражување и развој. Опремени сме со напредни машини и формиравме неколку одделенија за да ги задоволиме различните потреби на голем број клиенти. На пример, ние имаме сопствен сервис кој може да им обезбеди на клиентите високо ефикасна услуга по продажбата. Членовите на сервисот се секогаш на подготвеност да им служат на клиентите од различни земји и региони и подготвени да одговорат на сите прашања. Ако барате деловни можности или имате интерес за нашите прецизни делови за вртење, контактирајте со нас.
 • Прилагодени прецизни делови за вртење Производител | Метал MaiJin
  Прилагодени прецизни делови за вртење Производител | Метал MaiJin
  Напредните машини за производство на прецизни делови за вртење се опремени во MaiJin Metal за да се обезбеди масовно производство.
 • Производителите на CNC компоненти по големопродажни цени | Метал MaiJin
  Производителите на CNC компоненти по големопродажни цени | Метал MaiJin
  Производителите на cnc компоненти се препознаени по нивните својства за .
 • Шипка со навој 14мм по цени на големо | Метал MaiJin
  Шипка со навој 14мм по цени на големо | Метал MaiJin
  Материјалот од шипка со навој од 14 mm може да се рециклира за втора употреба.
 • Професионални производители на ПРИЛАГОДЕН ЧУВКА
  Професионални производители на ПРИЛАГОДЕН ЧУВКА
  Бушингот може да се однесува на:1. Бушинг (лого), вид на обичен лежиште2. Бушинг (електричен), изолиран уред кој дозволува проводникот да помине низ заземјена спроводна бариера3. Бушинг (изолатор), механички уред кој се користи за намалување на преносот на енергија од вибрации помеѓу два дела4. Дупчалка за дупчење, алатка која се користи за водење на поставување на дупки при дупчење во работното парче5. Навојна черупка, метален чаур со навои за заврткиМеѓународната напредна технологија е увезена за да се подобрат нејзините перформанси. .ВИДЕО 2022-05-14 9:14:58.
 • Најдобра компанија за стегање на оревите - MaiJin Metal
  Најдобра компанија за стегање на оревите - MaiJin Metal
  CLINCHING NUT  во споредба со слични производи на пазарот, има неспоредливи извонредни предности во однос на перформансите, квалитетот, изгледот итн., и ужива добра репутација на пазарот. MaiJin Metal ги сумира дефектите на минатите производи и континуирано ги подобрува. Спецификациите на CLINCHING NUT може да се приспособат според вашите потреби.е дизајниран од професионален тим на дизајнери кои се строго ангажирани од нашата компанија.视频 2022-03-03 10:33:28.
 • Кинеска основна плоча 153404 производители-MaiJin Metal
  Кинеска основна плоча 153404 производители-MaiJin Metal
  ГОЛЕМИНА: L2,36 x W1,6 x T0,31 ИНЧМАТЕРИЈАЛ: АЛУМИНИУМ 6061-T6ТРЕТМАН: ЕНОДИЗИРАЊЕ ЦРВЕНОПроизводот се одликува со саканата цврстина. Има отпорност на локализирани деформации како што се вдлабнување, гребење, сечење или виткање.MaiJin Metal Кина основна плоча 153404 производители-MaiJin Metal, 24-часовно време на одговор
 • Најдобра компанија за черупка со навој - MaiJin Metal
  Најдобра компанија за черупка со навој - MaiJin Metal
  ЧУВКА СО КОРИСНИЧКИ навој  во споредба со слични производи на пазарот, има неспоредливи извонредни предности во однос на перформансите, квалитетот, изгледот итн., и ужива добра репутација на пазарот. MaiJin Metal ги сумира дефектите на минатите производи и континуирано ги подобрува . Спецификациите на ПРИЛАГОДНА ЧУВКА со навој може да се приспособат според вашите потреби.Овој производ работи добро под тешки услови. Може да се постави во тешки работни средини, како што се екстремни промени во температурата и влажноста на околината.ВИДЕО 2022-05-14 9:27:48.
 • Кинески производители на NUT - MaiJin Metal
  Кинески производители на NUT - MaiJin Metal
  Кинески производители на NUT - MaiJin Metal, на прво место на квалитетот. Се движиме кон совршен квалитет, акумулирајќи го секое мало подобрување. Ова е нашето кинеско потекло и нашата цел да веруваме дека квалитетот е на прво место. Да продолжиме да го подобруваме квалитетот во исто време за да ја оптимизираме технологијата на обработка за да ги направиме нашите производи да бидат поконкурентни на пазарот.НАСЛОВ: ОревDWG бр MJO-091-0037ГОЛЕМИНА: Dia0,511 T0,166 ИНЧМАТЕРИЈАЛ: SUS303ЗАВРШИ: НИКОЈТОПЛИНСКИ ТРЕТМАН: НЕМААПЛИКАЦИСКА ИНДУСТРИЈА: ТЕЛЕКОМУНИКАЦИЈА视频 29-11-2021 10:16:51. има големи производствени погони, модерна производствена опрема, интелигентни производни линии, високи дизајнери и инженери. Освен тоа, имаме воспоставено научни и стандардизирани процеси на производство и професионален и ригорозен систем за обезбедување квалитет. Нашата производна сила е едногласно препознаена во индустријата. Нашиот   има стабилни перформанси и одличен квалитет.
 • Квалитетен HEX женски STANDOFF Производител | MaiJin Метал
  Квалитетен HEX женски STANDOFF Производител | MaiJin Метал
  . е познат по својот деликатен и функционален дизајнHEX FEMALE STANDOFF  во споредба со слични производи на пазарот, има неспоредливи извонредни предности во однос на перформансите, квалитетот, изгледот итн., и ужива добра репутација на пазарот. MaiJin Metal ги сумира дефектите на минатите производи и континуирано ги подобрува . Спецификациите на HEX FEMALE STANDOFF може да се приспособат според вашите потреби.视频 2022-02-17 14:10:09
 • Трговија на големо со ВИСОКИ ЈАКНИ КОЛКИ M12 со добра цена - MaiJin Metal
  Трговија на големо со ВИСОКИ ЈАКНИ КОЛКИ M12 со добра цена - MaiJin Metal
  MaiJin Metal Трговија на големо со ВИСОКИ ЈАКНИ СТУДОВИ M12 со добра цена - Храброст да предизвикаат многу фабрики не сакаат да произведуваат некој тежок материјал како SUS 316, титаниум, чисто железо, легиран челик, но ние се заинтересиравме за тоа и завршивме многу овие делови. Во исто време, ние сме исто така многу среќни што ги прифаќаме тие делови со тежина и висока прецизност, секој предизвик ќе не однесе да добиеме повеќе обилни искуства за обработка.НАСЛОВ: ВИСОКИ ЈАКИ КОЛКУВА M12DWG бр. MJO-020-0620ГОЛЕМИНА: DIA0,746 L1,011 инчиМАТЕРИЈАЛ: SUS304ФИНИШ: ПАСИВИРАНОТОПЛИНСКИ ТРЕТМАН: НЕМААПЛИКАЦИСКА ИНДУСТРИЈА: ЛИМ视频 29-09-2021 10:54:01.Производот има висока цврстина. Неговите метални материјали имаат способност да издржат еластична деформација кога се нанесуваат со притисок.
 • Професионални производители на VACUUM FITING
  Професионални производители на VACUUM FITING
  MaiJin Metal Професионални производители на VACUUM FITING, Силен инженерски и технички тим е посветен на подобрување на технологијата и истражување и развој на кој им биле доделени голем број патенти. Р&D помага во реализацијата на тешки производи и оптимизација на уредите за стегање за да се подобри ефикасноста на производството на масовните производи, значително намалувајќи ги трошоците за производство и овозможувајќи им на клиентите да добијат поповолни цени на производитеНАСЛОВ: ВАКУУМСКИ МИНГDWG бр. MJO-001-0154ГОЛЕМИНА: Dia0,403 L1,502МАТЕРИЈАЛ: 12L14ФИНИШ: СВЕТЛО ПОЗЛУВАЊЕ НА НИКЕЛТОПЛИНСКИ ТРЕТМАН: НЕМААПЛИКАЦИСКА ИНДУСТРИЈА: ВОЗДУШНОСТ视频 2021-10-19 9:41:57.Овој производ е достапен во голем број спецификации според информациите наведени од нашите клиенти.
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ
Само кажете ни ги вашите барања, можеме да направиме повеќе отколку што можете да замислите.

Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
English English 简体中文 简体中文 dansk dansk العربية العربية italiano italiano 日本語 日本語 한국어 한국어 Nederlands Nederlands русский русский Español Español Português Português français français Deutsch Deutsch Tiếng Việt Tiếng Việt ภาษาไทย ภาษาไทย svenska svenska Српски Српски हिन्दी हिन्दी Română Română Bosanski Bosanski اردو اردو עִברִית עִברִית Polski Polski বাংলা বাংলা bahasa Indonesia bahasa Indonesia Pilipino Pilipino Македонски Македонски Gaeilgenah Gaeilgenah
Тековен јазик:Македонски