Maijin е специјализиран за сите различни ЦПУ делови за обработка и ЦПУ делови за мелење, како и за нестандардни сврзувачки елементи.

Јазик

oem cnc мелење делови

Од основањето, се фокусираше на обезбедување на клиентите со најдобрите производи. Нашите професионални вработени се посветени на задоволување на барањата на клиентите потпирајќи се на најнапредната опрема и техники. Освен тоа, формиравме сервисен оддел кој е главно одговорен да им понуди на клиентите брза и ефикасна услуга за клиентите. Ние сме секогаш тука да ги претвориме вашите идеи во реалност. Сакате да дознаете повеќе информации за нашиот нов производ oem cnc делови за мелење или за нашата компанија, добредојдовте да не контактирате во секој момент.
Со комплетни линии за производство на делови за мелење cnc cnc и искусни вработени, може самостојно да ги дизајнира, развива, произведува и тестира сите производи на ефикасен начин. Во текот на целиот процес, нашите професионалци за КК ќе го надгледуваат секој процес за да обезбедат квалитет на производот. Покрај тоа, нашата испорака е навремена и може да ги задоволи потребите на секој клиент. Ветуваме дека производите се испраќаат до клиентите здрави и здрави. Ако имате какви било прашања или сакате да дознаете повеќе за нашите cnc делови за мелење oem, јавете ни се директно.
MaiJin Metal се фокусираше на редовно развивање производи, од кои oem cnc глодачките делови се најнови. Тоа е најновата серија на нашата компанија и се очекува да ве изненади.
 • oem cnc мелење делови по големопродажни цени | MaiJin Метал
  oem cnc мелење делови по големопродажни цени | MaiJin Метал
  MaiJin Metal е добро дизајниран од тимот за истражување и развој со длабоко внимание.
 • Прилагодени oem cnc делови за глодање Производител | Метал MaiJin
  Прилагодени oem cnc делови за глодање Производител | Метал MaiJin
  Производот се издвојува на терен по значителните економски придобивки.
 • China Cnc Вртење делови 7 производители-MaiJin Метал
  China Cnc Вртење делови 7 производители-MaiJin Метал
  Cnc делови за вртење/ cnc-обработен дел/ cnc-машински додатоци/ cnc-машински компоненти/ cnc-машински услугинестандардни делови за вртење / прилагодени делови за вртење / OEM делови за вртењеМатеријал-Јаглероден челик/ 12L14Третман: НикелГолемина: 0,65" Dia x 1,42"LMaiJin Metal во канцеларија Додадете: 10F, 9 градежен блок Б, научен и технолошки парк Бао Ненг, бр. 1 Кинг Ксијанг Rd, округ Лонг Хуа, градот Шен Жен, Кина. Додај фабрика: бр.5 Источна порта, индустриски парк Веи Хуа, улица Ксијанг Хао, село Тај Сонг, град Кинг Кси, град Донг Гуан, Кина. Главни производи КинаCnc Turning Parts 7 производители-MaiJin MetalДолгиот работен век апсолутно ги покажува неговите супериорни перформанси.Нашите производи се извори од BMW, Ford и Bosch OEM/ODM услуги | 24-часовно време на одговор | Сертифициран со ISO 9001:2015 Работи од 2006 година ShenZhen MaiJin Metal Works Co., Ltd. беше за Услуги OEM/ODM Работат од 2006 година Храброст за предизвик Многу фабрики не сакаат да произведуваат тежок материјал како SUS 316, титаниум, чисто железо, легиран челик, но ние се заинтересиравме за тоа и завршивме многу од овие делови. Во исто време, ние сме исто така многу среќни што ги прифаќаме тие делови со тежина и висока прецизност, секој предизвик ќе не однесе да добиеме повеќе обилни искуства за обработка. Кои индустрии ги опслужувате? Ние сме вклучени во речиси секоја индустрија што може да се замисли. Ние опслужуваме 5G, AI, воздушната, енергијата, медицинската, стоматолошката и многу други.Кој е најмалиот дел што можете да го направите? Кој е најголемиот дел што можете да го направите?Краткиот одговор е „зависи“. Работи како што се вашите потреби, сложеноста на делот, типот на производство и многу други фактори се во игра. Општо земено, можеме да обработуваме делови со помали надворешни дијаметри (ODs) од 2mm (0,080”) и главни ODs големи до 200mm (8”). Ако барате помош за одредување на тие фактори, ве охрабруваме да го контактирате нашиот технички персонал за продажба на почетокот на циклусот на дизајнирање за да можеме да го прегледаме вашиот дел и да обезбедиме увид и помош.Што можам да очекувам кога работам со MaiJin Metal услугата?Можете да го очекувате она што го очекуваат сите наши клиенти: квалитетни делови, навремена испорака и исклучителна услуга за клиентите. Го сакаме она што го работиме и мислиме дека тоа покажува!
 • Кина Штраф за КАПАЧЕ ЗА РАМО СО производители на KNURL - MaiJin Metal
  Кина Штраф за КАПАЧЕ ЗА РАМО СО производители на KNURL - MaiJin Metal
  НАСЛОВ: ЗАВРТУВАЊЕ НА КАПАЧЕТО НА РАМЕНА СО ГРЕГЛАDWG бр. MJO-020-0645ГОЛЕМИНА: дијаметар 0,236 L0,520 инчиМАТЕРИЈАЛ: SUS304ЗАВРШИ: НИКОЈТОПЛИНСКИ ТРЕТМАН: НЕМААПЛИКАЦИСКА ИНДУСТРИЈА: ЕЛЕКТРОНИКА视频 2021-12-13 9:36:48.
 • Професионални производители на ПОКРАКИ за калем
  Професионални производители на ПОКРАКИ за калем
  MaiJin Metal Professional CAVER COVER Производители, Храброст за предизвикување Многу фабрики не сакаат да произведуваат некој тежок материјал како SUS 316, титаниум, чисто железо, легиран челик, но ние многу се заинтересиравме за тоа и завршивме многу од овие делови. Во исто време, ние сме исто така многу среќни што ги прифаќаме тие делови со тежина и висока прецизност, секој предизвик ќе не однесе да добиеме повеќе обилни искуства за обработка.НАСЛОВ: ПОКРИВАЧ ЗА КАЛЕКDWG бр. MJO-124-0085ГОЛЕМИНА: S2,323 T0,195 инчиМАТЕРИЈАЛ: SUS316LФИНИШ: ЕЛЕКТРОПЛИРАЊЕТОПЛИНСКИ ТРЕТМАН: НЕМААПЛИКАЦИСКА ИНДУСТРИЈА: ЕНЕРГЕТСКА ИНДУСТРИЈА视频 2021-08-14 13:53:52.Капакот за калем е обезбеден со привлечен дизајн и компактна структура.
 • MaiJin Метал | прилагодена прачка со навој
  MaiJin Метал | прилагодена прачка со навој
  ShenZhen MaiJin Metal Works Co., Ltd. има силна техничка сила и силен менаџерски тим.
 • Најдобар TORX DRIVE, САМОПРЕВРАТ ЗА ПЛАСТИЧКА компанија - MaiJin Metal
  Најдобар TORX DRIVE, САМОПРЕВРАТ ЗА ПЛАСТИЧКА компанија - MaiJin Metal
  MaiJin Metal Best TORX DRIVE, САМОВРТУВАЧКИ ЗАВРАТ ЗА ПЛАСТИЧКА КомпанијаShenzhen Maijin Metal е глобално ориентиран и има воспоставено деловни контакти со претпријатија во повеќе од 30 земји. Малите делови имаат голема употреба. Машинските делови се широко користени во различни индустрии, особено 5G, AI, нови енергетски возила, индустриска автоматизација и така натаму.НАСЛОВ: TORX DRIVE, САМОНАВРТУВАЧКИ ЗАВРТ ЗА ПЛАСТИКАDWG бр. MJO-133-001ГОЛЕМИНА: дијаметар 0,219 L0,437 инчиМАТЕРИЈАЛ: SUS304ЗАВРШИ: НИКОЈТОПЛИНСКИ ТРЕТМАН: НЕМААПЛИКАЦИСКА ИНДУСТРИЈА: ПРИКРЖУВАЧИ视频 2021-09-01 10:30:37.
 • Професионални производители на Acetal Spacer
  Професионални производители на Acetal Spacer
  Наслов: Acetal SpacerDWG бр. MJO-054-0022ГОЛЕМИНА: Дијаметар 0,394 x L2,362 инчиМАТЕРИЈАЛ: Бела ПОМАПЛИКАЦИСКА ИНДУСТРИЈА: Електрична опремаПрофесионални производители на MaiJin Metal Acetal Spacer, над 13 години изработка на делови
 • Трговија на големо со Cnc делови за вртење 13 производители од Кина со добра цена-MaiJin Metal
  Трговија на големо со Cnc делови за вртење 13 производители од Кина со добра цена-MaiJin Metal
  Материјал-4140 / 42CrMo4Третман: СтврднувањеГолемина: 0,3" Dia x 2,46"LНашите производи се извори од BMW, Ford и Bosch OEM/ODM услуги | 24-часовно време на одговор | Сертифициран со ISO 9001:2015 Работи од 2006 година
 • Професионални производители на ДЕСНА РАКА
  Професионални производители на ДЕСНА РАКА
  MaiJin Metal Professional ROD END Производителите на десна рака, изградивме добра репутација за квалитет, услуга и доверливост. Со високо обучени наши луѓе за продажба, искусни технички инженери за продажба и системи за управување со фокусирање на клиентите, постигнавме стабилен продажен рекорд во првите редови на нашата индустрија во обезбедување производи и услуги со висок квалитет за нашите клиенти.НАСЛОВ: КРАЈ НА ПРАЧКА ДЕСНА РАКАDWG бр. MJL-031-0199ГОЛЕМИНА: HEX0,312 L 1,141 ИНЧМАТЕРИЈАЛ: AL2024ФИНИШ: ЧИСТИ ЕНОДИЗИРАНОТОПЛИНСКИ ТРЕТМАН: НЕМААПЛИКАЦИСКА ИНДУСТРИЈА: ЕЛЕКТРИЧНА视频 2021-11-12 15:52:31.Станува збор за квалитетни тестиси под помош на нашите квалификувани професионалци.
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ
Само кажете ни ги вашите барања, можеме да направиме повеќе отколку што можете да замислите.

Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
English English 简体中文 简体中文 dansk dansk العربية العربية italiano italiano 日本語 日本語 한국어 한국어 Nederlands Nederlands русский русский Español Español Português Português français français Deutsch Deutsch Tiếng Việt Tiếng Việt ภาษาไทย ภาษาไทย svenska svenska Српски Српски हिन्दी हिन्दी Română Română Bosanski Bosanski اردو اردو עִברִית עִברִית Polski Polski বাংলা বাংলা bahasa Indonesia bahasa Indonesia Pilipino Pilipino Македонски Македонски Gaeilgenah Gaeilgenah
Тековен јазик:Македонски