Maijin е специјализиран за сите различни ЦПУ делови за обработка и ЦПУ делови за мелење, како и за нестандардни сврзувачки елементи.

Јазик

oem cnc мелење

MaiJin Metal формираше тим кој главно се занимава со развој на производи. Благодарение на нивните напори, ние успешно развивме oem cnc мелење и планираме да го продадеме на прекуокеанските пазари.
Со комплетни производствени линии за мелење cnc cnc и искусни вработени, може самостојно да ги дизајнира, развива, произведува и тестира сите производи на ефикасен начин. Во текот на целиот процес, нашите професионалци за КК ќе го надгледуваат секој процес за да обезбедат квалитет на производот. Покрај тоа, нашата испорака е навремена и може да ги задоволи потребите на секој клиент. Ветуваме дека производите се испраќаат до клиентите здрави и здрави. Ако имате какви било прашања или сакате да дознаете повеќе за нашето мелење cnc oem, јавете ни се директно.
Како компанија управувана, MaiJin Metal редовно развива производи самостојно, од кои едната е oem cnc мелење. Тоа е најновиот производ и обврзан да донесе придобивки за клиентите.
 • oem cnc мелење делови по големопродажни цени | MaiJin Метал
  oem cnc мелење делови по големопродажни цени | MaiJin Метал
  MaiJin Metal е добро дизајниран од тимот за истражување и развој со длабоко внимание.
 • Прилагодени oem cnc делови за глодање Производител | Метал MaiJin
  Прилагодени oem cnc делови за глодање Производител | Метал MaiJin
  Производот се издвојува на терен по значителните економски придобивки.
 • Висококвалитетен CLINCH NUT Трговија на големо - ShenZhen MaiJin Metal Works Co., Ltd.
  Висококвалитетен CLINCH NUT Трговија на големо - ShenZhen MaiJin Metal Works Co., Ltd.
  Висококвалитетен CLINCH NUT Трговија на големо - ShenZhen MaiJin Metal Works Co., Ltd., ISO 9001:2015-сертифициранНАСЛОВ: КЛИНЧЕН НАТDWG бр. MJO-004-0568ГОЛЕМИНА: HEX0,438 T0,245 инчиМАТЕРИЈАЛ: SUS303ЗАВРШИ: ПАСИВИРАЈТОПЛИНСКИ ТРЕТМАН: НЕМААПЛИКАЦИСКА ИНДУСТРИЈА: ЛИМ视频 2021-11-12 10:11:30.Ефикасноста на работникот ќе се зголеми бидејќи може да работи прецизно и побрзо со помош на овој производ.
 • Прилагодени CNC делови за глодање Големина: 3,8"L x 3,4"Ш x 0,5"H производители од Кина
  Прилагодени CNC делови за глодање Големина: 3,8"L x 3,4"Ш x 0,5"H производители од Кина
  Материјал-алуминиумТретман: анодизиранГолемина: 3,8" L x 3,4" Ш x 0,5" ВMaiJin метал приспособени CNC делови за глодање Големина: 3,8"L x 3,4"Ш x 0,5"H производители од Кина, сертифицирани со ISO 9001:2015
 • Кинески производители на NUT - MaiJin Metal
  Кинески производители на NUT - MaiJin Metal
  Кинески производители на NUT - MaiJin Metal, на прво место на квалитетот. Се движиме кон совршен квалитет, акумулирајќи го секое мало подобрување. Ова е нашето кинеско потекло и нашата цел да веруваме дека квалитетот е на прво место. Да продолжиме да го подобруваме квалитетот во исто време за да ја оптимизираме технологијата на обработка за да ги направиме нашите производи да бидат поконкурентни на пазарот.НАСЛОВ: ОревDWG бр MJO-091-0037ГОЛЕМИНА: Dia0,511 T0,166 ИНЧМАТЕРИЈАЛ: SUS303ЗАВРШИ: НИКОЈТОПЛИНСКИ ТРЕТМАН: НЕМААПЛИКАЦИСКА ИНДУСТРИЈА: ТЕЛЕКОМУНИКАЦИЈА视频 29-11-2021 10:16:51. има големи производствени погони, модерна производствена опрема, интелигентни производни линии, високи дизајнери и инженери. Освен тоа, имаме воспоставено научни и стандардизирани процеси на производство и професионален и ригорозен систем за обезбедување квалитет. Нашата производна сила е едногласно препознаена во индустријата. Нашиот   има стабилни перформанси и одличен квалитет.
 • Квалитетни STUD, ARM RET, SPECIAL Производител | Метал MaiJin
  Квалитетни STUD, ARM RET, SPECIAL Производител | Метал MaiJin
  STUD, ARM RET, SPECIAL  во споредба со слични производи на пазарот, има неспоредливи извонредни предности во однос на перформансите, квалитетот, изгледот итн., и ужива добра репутација на пазарот. MaiJin Metal ги сумира дефектите на минатите производи и постојано ги подобрува. Спецификациите на STUD, ARM RET, SPECIAL може да се приспособат според вашите потреби.ВИДЕО 2022-06-10 9:21:25.
 • Професионални Cnc Вртење делови 16 производители
  Професионални Cnc Вртење делови 16 производители
  CNC делови за вртење / cnc обработен дел / CNC машински додатоци / CNC компоненти за обработка / услуги за обработка на cncнестандардни делови за вртење / сопствени делови за вртење / OEM делови за вртењеМатеријал-месинг / C3602Третман: ПрироденГолемина: 0,4" Dia x 0,32"LMaiJin Metal во канцеларија Додадете: 10F, 9 градежен блок Б, научен и технолошки парк Бао Ненг, бр. 1 Кинг Ксијанг Rd, округ Лонг Хуа, градот Шен Жен, Кина. Додај фабрика: бр.5 Источна порта, индустриски парк Веи Хуа, улица Ксијанг Хао, село Тај Сонг, град Кинг Кси, град Донг Гуан, Кина.Главни производи Професионални делови за вртење со Cnc 16 производители.Нашите производи се извори од BMW, Ford и Bosch OEM/ODM услуги | 24-часовно време на одговор | Сертифициран со ISO 9001:2015 Работи од 2006 година ShenZhen MaiJin Metal Works Co., Ltd. беше за Над 13 години изработка на делови Создадовме добра репутација за квалитет, услуга и доверливост. Со високо обучени наши луѓе за продажба, искусни технички инженери за продажба и системи за управување со фокусирање на клиентите, постигнавме стабилен продажен рекорд во првите редови на нашата индустрија во обезбедување производи и услуги со висок квалитет за нашите клиенти. Храброст за предизвикување Многу фабрики не сакаат да произведуваат некој тежок материјал како SUS 316, титаниум, чисто железо, легиран челик, но ние многу се заинтересиравме за тоа и завршивме многу од овие делови. Во исто време, ние сме исто така многу среќни што ги прифаќаме тие делови со тежина и висока прецизност, секој предизвик ќе не однесе да добиеме повеќе обилни искуства за обработка. Каков тип на делови произведува MaiJin Metal сервисот? Кои услуги ги нудите?Ние произведуваме метални и пластични делови по мерка од шипки или цевки до највисоките стандарди за квалитет и прецизност. Обезбедуваме CNC швајцарска обработка, CNC вртење и глодање и два вида мелење без центар.Која е разликата помеѓу струг, машина за шрафови, центар за стегање и CNC струг?Во својата наједноставна форма, струг е машина која може да прави свртени делови од шипки, но нема способност за глодање. Машините за завртки, центрите за вртење и CNC струговите се стругови кои имаат способност да вртат и мелат делови. Центрите за вртење и швајцарските стругови обично можат да направат покомплицирани делови од машините за завртување и се подобро прилагодени за делови со тесни инженерски толеранции. Швајцарските стругови обично се подобри за мали, тенки и долги делови од машините за завртки и центрите за вртење.Што можам да очекувам кога работам со MaiJin Metal услугата?Можете да го очекувате она што го очекуваат сите наши клиенти: квалитетни делови, навремена испорака и исклучителна услуга за клиентите. Го сакаме она што го работиме и мислиме дека тоа покажува!
 • Прилагодени ВОДИЧ, Производители на куќишта за чаури од Кина
  Прилагодени ВОДИЧ, Производители на куќишта за чаури од Кина
  MaiJin Metal Прилагоден ВОДИЧ ЗА КУЌИШТЕ ЗА ЧУВКА Производителите од Кина, изградивме добра репутација за квалитет, услуга и доверливост. Со високо обучени наши луѓе за продажба, искусни технички инженери за продажба и системи за управување со фокусирање на клиентите, постигнавме стабилен продажен рекорд во првите редови на нашата индустрија во обезбедување производи и услуги со висок квалитет за нашите клиенти.НАСЛОВ: ВОДИЧ ЧУВНА КУЌИШТЕDWG бр. MJO-088-0042ГОЛЕМИНА: Dia1,048 L1,180 ИНЧМАТЕРИЈАЛ: AL6061ЗАВРШИ: НИКОЈТОПЛИНСКИ ТРЕТМАН: НЕМААПЛИКАЦИСКА ИНДУСТРИЈА: ОПРЕМА视频 2021-09-01 9:52:53.
 • Трговија на големо со ROUND SPACER со добра цена - MaiJin Metal
  Трговија на големо со ROUND SPACER со добра цена - MaiJin Metal
  MaiJin Metal Трговија на големо со КРУГ РАСТАПНИЦА со добра ценаShenzhen Maijin Metal е глобално ориентиран и има воспоставено деловни контакти со претпријатија во повеќе од 30 земји. Малите делови имаат голема употреба. Машинските делови се широко користени во различни индустрии, особено 5G, AI, нови енергетски возила, индустриска автоматизација и така натаму.НАСЛОВ: КРУГ РАЗВОЈDWG бр MJO-088-0201ГОЛЕМИНА: дијаметар 0,472 L0,513 инчиМАТЕРИЈАЛ: ЧЕЛИКФИНИШ: чист ЦИНК CR3ТОПЛИНСКИ ТРЕТМАН: НЕМААПЛИКАЦИСКА ИНДУСТРИЈА: ОПРЕМА视频 2021-09-01 10:35:33.Во споредба со стандардните, многу предности на   се прикажани со .
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ
Само кажете ни ги вашите барања, можеме да направиме повеќе отколку што можете да замислите.

Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
English English 简体中文 简体中文 dansk dansk العربية العربية italiano italiano 日本語 日本語 한국어 한국어 Nederlands Nederlands русский русский Español Español Português Português français français Deutsch Deutsch Tiếng Việt Tiếng Việt ภาษาไทย ภาษาไทย svenska svenska Српски Српски हिन्दी हिन्दी Română Română Bosanski Bosanski اردو اردو עִברִית עִברִית Polski Polski বাংলা বাংলা bahasa Indonesia bahasa Indonesia Pilipino Pilipino Македонски Македонски Gaeilgenah Gaeilgenah
Тековен јазик:Македонски