Maijin е специјализиран за сите различни ЦПУ делови за обработка и ЦПУ делови за мелење, како и за нестандардни сврзувачки елементи.

Јазик

производител на делови за мелење

Од основањето, се фокусираше на обезбедување на клиентите со најдобрите производи. Нашите професионални вработени се посветени на задоволување на барањата на клиентите потпирајќи се на најнапредната опрема и техники. Освен тоа, формиравме сервисен оддел кој е главно одговорен да им понуди на клиентите брза и ефикасна услуга за клиентите. Ние сме секогаш тука да ги претвориме вашите идеи во реалност. Сакате да дознаете повеќе информации за нашиот производител на делови за глодање на нашиот нов производ или за нашата компанија, добредојдовте да не контактирате во секој момент.
Со комплетни производни линии на производителот на делови за мелење и искусни вработени, може самостојно да ги дизајнира, развива, произведува и тестира сите производи на ефикасен начин. Во текот на целиот процес, нашите професионалци за КК ќе го надгледуваат секој процес за да обезбедат квалитет на производот. Покрај тоа, нашата испорака е навремена и може да ги задоволи потребите на секој клиент. Ветуваме дека производите се испраќаат до клиентите здрави и здрави. Ако имате какви било прашања или сакате да дознаете повеќе за нашиот производител на делови за глодање, јавете ни се директно.
MaiJin Metal постојано се фокусира на развој на производи, од кои најновиот е производителот на делови за мелење. Тоа е најновата серија на нашата компанија и се очекува да ве изненади.
 • MaiJin Метал | Производителите на делови за мелење cnc
  MaiJin Метал | Производителите на делови за мелење cnc
  Со оглед на тоа што е нов во својот уникатен дизајн, производителите на делови за глодање со CNC добиваат се повеќе внимание.
 • MaiJin Метал | Производителите на квалитетни CNC делови за мелење купуваат сега
  MaiJin Метал | Производителите на квалитетни CNC делови за мелење купуваат сега
  Бидејќи нашите експерти за КК строго го контролираат квалитетот во текот на целиот производствен процес, квалитетот на производот може целосно да се гарантира.
 • производител на делови за глодање по големопродажни цени | Метал MaiJin
  производител на делови за глодање по големопродажни цени | Метал MaiJin
  ShenZhen MaiJin Metal Works Co., Ltd. има целосен систем за контрола на квалитетот и добра услуга по продажбата.
 • China Cnc Вртење делови 7 производители-MaiJin Метал
  China Cnc Вртење делови 7 производители-MaiJin Метал
  Cnc делови за вртење/ cnc-обработен дел/ cnc-машински додатоци/ cnc-машински компоненти/ cnc-машински услугинестандардни делови за вртење / прилагодени делови за вртење / OEM делови за вртењеМатеријал-Јаглероден челик/ 12L14Третман: НикелГолемина: 0,65" Dia x 1,42"LMaiJin Metal во канцеларија Додадете: 10F, 9 градежен блок Б, научен и технолошки парк Бао Ненг, бр. 1 Кинг Ксијанг Rd, округ Лонг Хуа, градот Шен Жен, Кина. Додај фабрика: бр.5 Источна порта, индустриски парк Веи Хуа, улица Ксијанг Хао, село Тај Сонг, град Кинг Кси, град Донг Гуан, Кина. Главни производи КинаCnc Turning Parts 7 производители-MaiJin MetalДолгиот работен век апсолутно ги покажува неговите супериорни перформанси.Нашите производи се извори од BMW, Ford и Bosch OEM/ODM услуги | 24-часовно време на одговор | Сертифициран со ISO 9001:2015 Работи од 2006 година ShenZhen MaiJin Metal Works Co., Ltd. беше за Услуги OEM/ODM Работат од 2006 година Храброст за предизвик Многу фабрики не сакаат да произведуваат тежок материјал како SUS 316, титаниум, чисто железо, легиран челик, но ние се заинтересиравме за тоа и завршивме многу од овие делови. Во исто време, ние сме исто така многу среќни што ги прифаќаме тие делови со тежина и висока прецизност, секој предизвик ќе не однесе да добиеме повеќе обилни искуства за обработка. Кои индустрии ги опслужувате? Ние сме вклучени во речиси секоја индустрија што може да се замисли. Ние опслужуваме 5G, AI, воздушната, енергијата, медицинската, стоматолошката и многу други.Кој е најмалиот дел што можете да го направите? Кој е најголемиот дел што можете да го направите?Краткиот одговор е „зависи“. Работи како што се вашите потреби, сложеноста на делот, типот на производство и многу други фактори се во игра. Општо земено, можеме да обработуваме делови со помали надворешни дијаметри (ODs) од 2mm (0,080”) и главни ODs големи до 200mm (8”). Ако барате помош за одредување на тие фактори, ве охрабруваме да го контактирате нашиот технички персонал за продажба на почетокот на циклусот на дизајнирање за да можеме да го прегледаме вашиот дел и да обезбедиме увид и помош.Што можам да очекувам кога работам со MaiJin Metal услугата?Можете да го очекувате она што го очекуваат сите наши клиенти: квалитетни делови, навремена испорака и исклучителна услуга за клиентите. Го сакаме она што го работиме и мислиме дека тоа покажува!
 • MaiJin Метал | првокласен производител на CNC делови на попуст
  MaiJin Метал | првокласен производител на CNC делови на попуст
  Материјалот на производителот на делови од cnc е внимателно проверен и избран.
 • Прилагодено cnc метални делови производител од производителот Производител | MaiJin Метал
  Прилагодено cnc метални делови производител од производителот Производител | MaiJin Метал
  Се тестира пред испорака за да се обезбеди 100% право на квалитет.
 • Професионални производители на TAPER PIN SREW END
  Професионални производители на TAPER PIN SREW END
  Се применуваат сигурни инструменти за тестирање за да се тестира производот за да се осигура дека е со сигурен квалитет и дека може да работи добро.ВИДЕО 2022-07-04 10:34:51.
 • Квалитетно КОПЧЕ Производител | MaiJin Метал
  Квалитетно КОПЧЕ Производител | MaiJin Метал
  CUSTOM KNOB  во споредба со слични производи на пазарот, има неспоредливи извонредни предности во однос на перформансите, квалитетот, изгледот итн., и ужива добра репутација на пазарот. MaiJin Metal ги сумира дефектите на минатите производи и континуирано ги подобрува. Спецификациите на CUSTOM KNOB може да се приспособат според вашите потреби.ВИДЕО 2022-04-27 16:33:45.
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ
Само кажете ни ги вашите барања, можеме да направиме повеќе отколку што можете да замислите.

Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
English English 简体中文 简体中文 dansk dansk العربية العربية italiano italiano 日本語 日本語 한국어 한국어 Nederlands Nederlands русский русский Español Español Português Português français français Deutsch Deutsch Tiếng Việt Tiếng Việt ภาษาไทย ภาษาไทย svenska svenska Српски Српски हिन्दी हिन्दी Română Română Bosanski Bosanski اردو اردو עִברִית עִברִית Polski Polski বাংলা বাংলা bahasa Indonesia bahasa Indonesia Pilipino Pilipino Македонски Македонски Gaeilgenah Gaeilgenah
Тековен јазик:Македонски