Maijin е специјализиран за сите различни ЦПУ делови за обработка и ЦПУ делови за мелење, како и за нестандардни сврзувачки елементи.

Јазик

прилагодени свртени делови

MaiJin Metal е клучно претпријатие кое може да им обезбеди на клиентите производи со висок квалитет, вклучувајќи го и нашиот најнов производ, прилагодени превртени делови и сеопфатни услуги. Нашиот сервисен тим работи онлајн за да им обезбеди на клиентите од различни земји и региони брзи услуги. Почитувајќи го начелото на клиентот прво, обезбедуваме брза услуга за испорака откако ќе го завршиме процесот на производство и КК. Ние би сакале да ги решиме проблемите и да одговориме на сите прашања за клиентите. Само контактирајте не веднаш.
Со комплетни линии за производство на превртени делови и искусни вработени, може самостојно да ги дизајнира, развива, произведува и тестира сите производи на ефикасен начин. Во текот на целиот процес, нашите професионалци за КК ќе го надгледуваат секој процес за да обезбедат квалитет на производот. Покрај тоа, нашата испорака е навремена и може да ги задоволи потребите на секој клиент. Ветуваме дека производите се испраќаат до клиентите здрави и здрави. Ако имате какви било прашања или сакате да дознаете повеќе за нашите сопствени свртени делови, јавете ни се директно.
Како компанија управувана, MaiJin Metal редовно развива производи на наша основа, од кои едниот се специјално свртените делови. Тоа е најновиот производ и обврзан да донесе придобивки за клиентите.
 • MaiJin Метал | евтини сертификати за превртени делови по нарачка
  MaiJin Метал | евтини сертификати за превртени делови по нарачка
  Секоја производна постапка на MaiJin Metal е добро контролирана од професионалниот тим за КК.
 • Квалитетен HEX женски STANDOFF Производител | MaiJin Метал
  Квалитетен HEX женски STANDOFF Производител | MaiJin Метал
  . е познат по својот деликатен и функционален дизајнHEX FEMALE STANDOFF  во споредба со слични производи на пазарот, има неспоредливи извонредни предности во однос на перформансите, квалитетот, изгледот итн., и ужива добра репутација на пазарот. MaiJin Metal ги сумира дефектите на минатите производи и континуирано ги подобрува . Спецификациите на HEX FEMALE STANDOFF може да се приспособат според вашите потреби.视频 2022-02-17 14:10:09
 • Најдобра CAM BOLT LOVER CARDCAGE BACKPLANE Фабричка цена - MaiJin Metal
  Најдобра CAM BOLT LOVER CARDCAGE BACKPLANE Фабричка цена - MaiJin Metal
  Најдобар CARM BOLT LOVER CARDCAGE РАНСКИ АВНИК Фабричка цена - MaiJin Metal, Шенжен Maijin Metal е глобално ориентиран и има воспоставено деловни контакти со претпријатија во повеќе од 30 земји. Малите делови имаат голема употреба. Машинските делови се широко користени во различни индустрии, особено 5G, AI, нови енергетски возила, индустриска автоматизација и така натаму.НАСЛОВ: КАМЕР БОЛТ ЉУБОВНИК ЗА КАРТИЧЕН АВИОНDWG бр. MJO-025-0030ГОЛЕМИНА: Dia0,391 L0,393МАТЕРИЈАЛ: МЕСИНЗАВРШИ: НИКОЈТОПЛИНСКИ ТРЕТМАН: НЕМААПЛИКАЦИСКА ИНДУСТРИЈА: ЕЛЕКТРОНИКА视频 2021-11-29 10:35:17. промовира систематско подобрување на неговата конкурентност.
 • cnc обработувачки делови за вртење по цени на големо | MaiJin Метал
  cnc обработувачки делови за вртење по цени на големо | MaiJin Метал
  Ако имате било каков проблем во врска со вртечките делови за обработка на cnc, ве молиме слободно контактирајте го нашиот професионален сервисен тим.
 • MaiJin Метал | cnc обработка глодање делови за вртење
  MaiJin Метал | cnc обработка глодање делови за вртење
  ShenZhen MaiJin Metal Works Co., Ltd. нагласува на обука за квалификации и научен менаџмент одвнатре.
 • фабрика за мелење делови за алуминиумски cnc | MaiJin Метал
  фабрика за мелење делови за алуминиумски cnc | MaiJin Метал
  Добавувачите на суровини на MaiJin Metal беа подложени на ригорозен скрининг.
 • Професионални производители на монтирање на цевки - MAIJIN METAL
  Професионални производители на монтирање на цевки - MAIJIN METAL
  НАСЛОВ: МИНГАЊЕ НА ЦЕВКИDWG бр. MJO-020-0259ГОЛЕМИНА: дијаметар 0,350  L0,614МАТЕРИЈАЛ: SUS303ЗАВРШИ: ПАСИВИРАЈТОПЛИНСКИ ТРЕТМАН: НЕМААПЛИКАЦИСКА ИНДУСТРИЈА: ХИДРАУЛИЧНАMaiJin метални професионални производители на монтирање цевки, кои работат од 2006 година
 • MaiJin Метал | прилагодени завртки
  MaiJin Метал | прилагодени завртки
  MaiJin Metal се произведува во стандардна и високо автоматизирана производна средина.
 • Висококвалитетен ИНСЕРТ СТУД Трговија на големо - ShenZhen MaiJin Metal Works Co., Ltd.
  Висококвалитетен ИНСЕРТ СТУД Трговија на големо - ShenZhen MaiJin Metal Works Co., Ltd.
  НАСЛОВ: ВНЕСЕТЕ СТУДDWG бр. MJO-003-0005ГОЛЕМИНА: Dia0,362 L0,244МАТЕРИЈАЛ: SUS303ЗАВРШИ: НИКОЈТОПЛИНСКИ ТРЕТМАН: НЕМААПЛИКАЦИСКА ИНДУСТРИЈА: ПЛАСТИЧНО КАЛАРАЊЕ视频 2021-06-04 10:13:07.За време на производството,   мора да помине низ низа фази на обработка. На пример, третманот на челик вклучува чистење, пескарење, полирање и киселинска пасивација.MaiJin Metal Висококвалитетна вметната штука на големо - ShenZhen MaiJin Metal Works Co., Ltd., Над 13 години изработка на делови
 • Прилагодени делови за вртење со Cnc 15 производители од Кина
  Прилагодени делови за вртење со Cnc 15 производители од Кина
  Cnc делови за вртење / cnc обработени пар t/ cnc машински додатоци / cnc компоненти за обработка / услуги за обработка на cncнестандардни делови за вртење / сопствени делови за вртење / OEM делови за вртењеМатеријал-месинг / C3604Третман: ПрироденГолемина: 0,375" Hex x 0,4" LMaiJin Metal во канцеларија Додадете: 10F, 9 градежен блок Б, научен и технолошки парк Бао Ненг, бр. 1 Кинг Ксијанг Rd, округ Лонг Хуа, градот Шен Жен, Кина. Додај фабрика: бр.5 Источна порта, индустриски парк Веи Хуа, улица Ксијанг Хао, село Тај Сонг, град Кинг Кси, град Донг Гуан, Кина.Главни производи Прилагодени делови за вртење со Cnc 15 производители од КинаОвој производ има сертификат за квалитет меѓународен стандард.Нашите производи се извори од BMW, Ford и Bosch OEM/ODM услуги | 24-часовно време на одговор | Сертифициран со ISO 9001:2015 Опера Шенжен Мајџин метал е глобално ориентиран и има воспоставен деловни контакти со претпријатија во повеќе од 30 земји. Малите делови имаат голема употреба. Деловите за обработка се широко користени во различни индустрии, особено во 5G, AI, возила со нова енергија, индустриска автоматизација и така натаму. Храброст за предизвикување Многу фабрики не сакаат да произведуваат некој тежок материјал како SUS 316, титаниум, чисто железо, легиран челик, но ние многу се заинтересиравме за тоа и завршивме многу од овие делови. Во исто време, ние сме исто така многу среќни што ги прифаќаме тие делови со тежина и висока прецизност, секој предизвик ќе не однесе да добиеме повеќе обилни искуства за обработка. Ставете го квалитетот на почетокот. Се движиме кон совршен квалитет, акумулирајќи го секое мало подобрување. Ова е нашето кинеско потекло и нашата цел да веруваме дека квалитетот е на прво место. Да продолжиме да го подобруваме квалитетот во исто време за да ја оптимизираме технологијата на обработка за да ги направиме нашите производи да бидат поконкурентни на пазарот. Кои индустрии ги опслужувате? Ние сме вклучени во речиси секоја индустрија што може да се замисли. Ние опслужуваме 5G, AI, воздушната, енергијата, медицинската, стоматолошката и многу други.Кој е најмалиот дел што можете да го направите?Кој е најголемиот дел што можете да го направите? Краткиот одговор е „зависи“. Работи како што се вашите потреби, сложеноста на делот, типот на производство и многу други фактори се во игра. Општо земено, можеме да обработуваме делови со помали надворешни дијаметри (ODs) од 2mm (0,080”) и главни ODs големи до 200mm (8”). Ако барате помош за одредување на тие фактори, ве охрабруваме да го контактирате нашиот технички персонал за продажба на почетокот на циклусот на дизајнирање за да можеме да го прегледаме вашиот дел и да обезбедиме увид и помош.Што точно значи „CNC“?CNC е кратенка за „компјутерски нумерички контролиран“ и се однесува на автоматизиран производствен процес во кој однапред програмиран софтвер го контролира движењето на машината. CNC обезбедува конзистентна точност што овозможува производство на прецизни делови.
 • TIMBER CREEK OUTDOORS HANDGUARD Производи | Метал MaiJin
  TIMBER CREEK OUTDOORS HANDGUARD Производи | Метал MaiJin
  Производот е широко баран поради неговите карактеристични карактеристики.ВИДЕО 2022-06-10 9:56:34.
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ
Само кажете ни ги вашите барања, можеме да направиме повеќе отколку што можете да замислите.

Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
English English 简体中文 简体中文 dansk dansk العربية العربية italiano italiano 日本語 日本語 한국어 한국어 Nederlands Nederlands русский русский Español Español Português Português français français Deutsch Deutsch Tiếng Việt Tiếng Việt ภาษาไทย ภาษาไทย svenska svenska Српски Српски हिन्दी हिन्दी Română Română Bosanski Bosanski اردو اردو עִברִית עִברִית Polski Polski বাংলা বাংলা bahasa Indonesia bahasa Indonesia Pilipino Pilipino Македонски Македонски Gaeilgenah Gaeilgenah
Тековен јазик:Македонски