Maijin е специјализиран за сите различни ЦПУ делови за обработка и ЦПУ делови за мелење, како и за нестандардни сврзувачки елементи.

Јазик

специјално обработени алуминиумски делови

MaiJin Metal е клучно претпријатие кое може да им обезбеди на клиентите производи со висок квалитет, вклучително и нашиот најнов производ обработени делови од алуминиум по нарачка и сеопфатни услуги. Нашиот сервисен тим работи онлајн за да им обезбеди на клиентите од различни земји и региони брзи услуги. Почитувајќи го начелото на клиентот прво, обезбедуваме брза услуга за испорака откако ќе го завршиме процесот на производство и КК. Ние би сакале да ги решиме проблемите и да одговориме на сите прашања за клиентите. Само контактирајте не веднаш.
Со комплетни линии за производство на алуминиумски делови за обработени по нарачка и искусни вработени, може самостојно да ги дизајнира, развива, произведува и тестира сите производи на ефикасен начин. Во текот на целиот процес, нашите професионалци за КК ќе го надгледуваат секој процес за да обезбедат квалитет на производот. Покрај тоа, нашата испорака е навремена и може да ги задоволи потребите на секој клиент. Ветуваме дека производите се испраќаат до клиентите здрави и здрави. Ако имате какви било прашања или сакате да дознаете повеќе за нашите обработени алуминиумски делови по мерка, јавете ни се директно.
Имаме искусен тим составен од неколку индустриски експерти. Тие имаат долгогодишно искуство во производство и дизајнирање на сопствени обработени алуминиумски делови. Во изминатите месеци тие се фокусираа на подобрување на практичната употреба на производот и конечно го направија. Гордо кажано, нашиот производ ужива широк асортиман на примена и може да биде многу корисен кога се применува во полето(и) на обработени алуминиумски делови по нарачка.
 • Прилагодени прецизни делови за вртење Производител | Метал MaiJin
  Прилагодени прецизни делови за вртење Производител | Метал MaiJin
  Напредните машини за производство на прецизни делови за вртење се опремени во MaiJin Metal за да се обезбеди масовно производство.
 • Приспособени производители на PISTON SUPPORT PRESS FIT од Кина | MaiJin Метал
  Приспособени производители на PISTON SUPPORT PRESS FIT од Кина | MaiJin Метал
  ПОДДРШКА НА ПИСТОН  во споредба со слични производи на пазарот, има неспоредливи извонредни предности во однос на перформансите, квалитетот, изгледот итн., и ужива добра репутација на пазарот. MaiJin Metal ги сумира дефектите на минатите производи и континуирано ги подобрува. Спецификациите на PISTON SUPPORT може да се прилагодат според вашите потреби.视频 2022-02-17 14:21:08.Овој производ има одлична отпорност на удар. Направен од делови од нерѓосувачки челик, има сила да избегне оштетување.
 • Професионални производители на навртки за нитни - Maijin Metal
  Професионални производители на навртки за нитни - Maijin Metal
  Наслов: Орев за занитвамDWG бр. MJO-002-0236Големина: дијаметар 0,232 L0,628 инчиМатеријал: SUS304Заврши: ПасивирањеАпликативна индустрија: ЕлектроникаПрофесионални производители на навртки MaiJin Metal, Храброст да се предизвикаат Многу фабрики не сакаат да произведуваат тежок материјал како SUS 316, титаниум, чисто железо, легиран челик, но ние многу се заинтересиравме за тоа и завршивме многу од овие делови. Во исто време, ние сме исто така многу среќни што ги прифаќаме тие делови со тежина и висока прецизност, секој предизвик ќе не однесе да добиеме повеќе обилни искуства за обработка.
 • MaiJin Метал | Добавувачи на висококвалитетни делови за мелење ОЕМ
  MaiJin Метал | Добавувачи на висококвалитетни делови за мелење ОЕМ
  Овој производ има зголемена фреквенција на користење.
 • Најквалитетна РАЧКА ЗА ДРЖАЧ, Фабрика PNEU BOX
  Најквалитетна РАЧКА ЗА ДРЖАЧ, Фабрика PNEU BOX
  MaiJin Metal Најдобар квалитетен ДРЖАЧ РАЧКА, Фабрика PNEU BOX, OEM/ODM услугиНАСЛОВ: ПРАЧКА ЗА ДРЖАЧ, PNEU BOXDWG бр. MJL-031-0186ГОЛЕМИНА: L1,223 H0,866 инчиМАТЕРИЈАЛ: AL6061-T6ФИНИШ: ЦРНО ЕНОДИЗИРАНОТОПЛИНСКИ ТРЕТМАН: НЕМААПЛИКАЦИСКА ИНДУСТРИЈА: ЕЛЕКТРИЧНА视频 2021-11-29 10:27:52.
 • Прилагодени производители на клипни шипки за спојување од Кина
  Прилагодени производители на клипни шипки за спојување од Кина
  MaiJin Metal Прилагодени производители на клипни шипки за спојка од Кина, време на одговор 24 часаНАСЛОВ: ПИСТОН ЗА СОПРЕДУВАЊЕDWG бр. MJO-011-0082ГОЛЕМИНА: Dia0,620 L1,002 ИНЧМАТЕРИЈАЛ: AL6262-T9ЗАВРШИ: НИКОЈТОПЛИНСКИ ТРЕТМАН: НЕМААПЛИКАЦИСКА ИНДУСТРИЈА: ЕЛЕКТРОНИКА视频 2021-07-13 9:33:43.Поставуваме повисок и повисок стандард за квалитетот на овој производ.
 • Висококвалитетен ИНСЕРТ СТУД Трговија на големо - ShenZhen MaiJin Metal Works Co., Ltd.
  Висококвалитетен ИНСЕРТ СТУД Трговија на големо - ShenZhen MaiJin Metal Works Co., Ltd.
  НАСЛОВ: ВНЕСЕТЕ СТУДDWG бр. MJO-003-0005ГОЛЕМИНА: Dia0,362 L0,244МАТЕРИЈАЛ: SUS303ЗАВРШИ: НИКОЈТОПЛИНСКИ ТРЕТМАН: НЕМААПЛИКАЦИСКА ИНДУСТРИЈА: ПЛАСТИЧНО КАЛАРАЊЕ视频 2021-06-04 10:13:07.За време на производството,   мора да помине низ низа фази на обработка. На пример, третманот на челик вклучува чистење, пескарење, полирање и киселинска пасивација.MaiJin Metal Висококвалитетна вметната штука на големо - ShenZhen MaiJin Metal Works Co., Ltd., Над 13 години изработка на делови
 • Прилагодени алуминиумски делови од производителот Производител | MaiJin Метал
  Прилагодени алуминиумски делови од производителот Производител | MaiJin Метал
  Структурата на производите на ShenZhen MaiJin Metal Works Co., Ltd. е разумна и нејзините категории се целосни.
 • Професионални Cnc Вртење делови 16 производители
  Професионални Cnc Вртење делови 16 производители
  CNC делови за вртење / cnc обработен дел / CNC машински додатоци / CNC компоненти за обработка / услуги за обработка на cncнестандардни делови за вртење / сопствени делови за вртење / OEM делови за вртењеМатеријал-месинг / C3602Третман: ПрироденГолемина: 0,4" Dia x 0,32"LMaiJin Metal во канцеларија Додадете: 10F, 9 градежен блок Б, научен и технолошки парк Бао Ненг, бр. 1 Кинг Ксијанг Rd, округ Лонг Хуа, градот Шен Жен, Кина. Додај фабрика: бр.5 Источна порта, индустриски парк Веи Хуа, улица Ксијанг Хао, село Тај Сонг, град Кинг Кси, град Донг Гуан, Кина.Главни производи Професионални делови за вртење со Cnc 16 производители.Нашите производи се извори од BMW, Ford и Bosch OEM/ODM услуги | 24-часовно време на одговор | Сертифициран со ISO 9001:2015 Работи од 2006 година ShenZhen MaiJin Metal Works Co., Ltd. беше за Над 13 години изработка на делови Создадовме добра репутација за квалитет, услуга и доверливост. Со високо обучени наши луѓе за продажба, искусни технички инженери за продажба и системи за управување со фокусирање на клиентите, постигнавме стабилен продажен рекорд во првите редови на нашата индустрија во обезбедување производи и услуги со висок квалитет за нашите клиенти. Храброст за предизвикување Многу фабрики не сакаат да произведуваат некој тежок материјал како SUS 316, титаниум, чисто железо, легиран челик, но ние многу се заинтересиравме за тоа и завршивме многу од овие делови. Во исто време, ние сме исто така многу среќни што ги прифаќаме тие делови со тежина и висока прецизност, секој предизвик ќе не однесе да добиеме повеќе обилни искуства за обработка. Каков тип на делови произведува MaiJin Metal сервисот? Кои услуги ги нудите?Ние произведуваме метални и пластични делови по мерка од шипки или цевки до највисоките стандарди за квалитет и прецизност. Обезбедуваме CNC швајцарска обработка, CNC вртење и глодање и два вида мелење без центар.Која е разликата помеѓу струг, машина за шрафови, центар за стегање и CNC струг?Во својата наједноставна форма, струг е машина која може да прави свртени делови од шипки, но нема способност за глодање. Машините за завртки, центрите за вртење и CNC струговите се стругови кои имаат способност да вртат и мелат делови. Центрите за вртење и швајцарските стругови обично можат да направат покомплицирани делови од машините за завртување и се подобро прилагодени за делови со тесни инженерски толеранции. Швајцарските стругови обично се подобри за мали, тенки и долги делови од машините за завртки и центрите за вртење.Што можам да очекувам кога работам со MaiJin Metal услугата?Можете да го очекувате она што го очекуваат сите наши клиенти: квалитетни делови, навремена испорака и исклучителна услуга за клиентите. Го сакаме она што го работиме и мислиме дека тоа покажува!
 • Најдобра фабричка цена од 1/4'' NPT PIPE PLUG - MaiJin Metal
  Најдобра фабричка цена од 1/4'' NPT PIPE PLUG - MaiJin Metal
  MaiJin Metal Best 1/4'' NPT PIPE PLUG Фабричка цена - Направивме добра репутација за квалитет, услуга и доверливост. Со високо обучени наши луѓе за продажба, искусни технички инженери за продажба и системи за управување со фокусирање на клиентите, постигнавме стабилен продажен рекорд во првите редови на нашата индустрија во обезбедување производи и услуги со висок квалитет за нашите клиенти.НАСЛОВ: 1/4'' NPT ПРИКЛУЧОК НА ЦЕВКАТАDWG бр MJO-064-0467ГОЛЕМИНА: дијаметар 0,521 L0,726 инчиМАТЕРИЈАЛ: SS316ЗАВРШИ: НИКОЈТОПЛИНСКИ ТРЕТМАН: НЕМААПЛИКАЦИСКА ИНДУСТРИЈА: ОПРЕМА视频 2021-06-30 14:24:20.Со својата незаменлива побарувачка на пазарот, ќе биде препознаена од клиентите долго време.
 • Производителите на CNC компоненти по големопродажни цени | Метал MaiJin
  Производителите на CNC компоненти по големопродажни цени | Метал MaiJin
  Производителите на cnc компоненти се препознаени по нивните својства за .
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ
Само кажете ни ги вашите барања, можеме да направиме повеќе отколку што можете да замислите.

Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
English English 简体中文 简体中文 dansk dansk العربية العربية italiano italiano 日本語 日本語 한국어 한국어 Nederlands Nederlands русский русский Español Español Português Português français français Deutsch Deutsch Tiếng Việt Tiếng Việt ภาษาไทย ภาษาไทย svenska svenska Српски Српски हिन्दी हिन्दी Română Română Bosanski Bosanski اردو اردو עִברִית עִברִית Polski Polski বাংলা বাংলা bahasa Indonesia bahasa Indonesia Pilipino Pilipino Македонски Македонски Gaeilgenah Gaeilgenah
Тековен јазик:Македонски