Maijin е специјализиран за сите различни ЦПУ делови за обработка и ЦПУ делови за мелење, како и за нестандардни сврзувачки елементи.

Јазик

прилагодени делови за струг

MaiJin Metal формираше тим кој главно се занимава со развој на производи. Благодарение на нивните напори, ние успешно развивме прилагодени делови за струг и планиравме да го продадеме на прекуокеанските пазари.
Со комплетни линии за производство на делови за струг и искусни вработени, може самостојно да ги дизајнира, развива, произведува и тестира сите производи на ефикасен начин. Во текот на целиот процес, нашите професионалци за КК ќе го надгледуваат секој процес за да обезбедат квалитет на производот. Покрај тоа, нашата испорака е навремена и може да ги задоволи потребите на секој клиент. Ветуваме дека производите се испраќаат до клиентите здрави и здрави. Ако имате какви било прашања или сакате да дознаете повеќе за нашите сопствени делови за струг, јавете ни се директно.
Имаме искусен тим составен од неколку индустриски експерти. Тие имаат долгогодишно искуство во производство и дизајнирање на делови за струг по мерка. Во изминатите месеци тие се фокусираа на подобрување на практичната употреба на производот и конечно го направија. Гордо кажано, нашиот производ ужива широк асортиман на примена и може да биде многу корисен кога се применува во полето(ите) на прилагодените делови за струг.
 • MaiJin Метал | уникатна услуга за обработка на алуминиум од производителот
  MaiJin Метал | уникатна услуга за обработка на алуминиум од производителот
  ShenZhen MaiJin Metal Works Co., Ltd. управува со обезбедување на најдобра услуга за клиентите.
 • Добавувач на делови за cnc по цени на големо | MaiJin Метал
  Добавувач на делови за cnc по цени на големо | MaiJin Метал
  Добавувачот на Metal cnc делови на MaiJin се обработува во согласност со највисоките стандарди за производство.
 • прилагодени завртки по големопродажни цени | Метал MaiJin
  прилагодени завртки по големопродажни цени | Метал MaiJin
  Ние се фокусираме на нови иновативни функции додека го создаваме овој производ.
 • Прилагодено cnc метални делови производител од производителот Производител | MaiJin Метал
  Прилагодено cnc метални делови производител од производителот Производител | MaiJin Метал
  Се тестира пред испорака за да се обезбеди 100% право на квалитет.
 • Најдобар ВОДИЧ за фабричка цена - MaiJin Metal
  Најдобар ВОДИЧ за фабричка цена - MaiJin Metal
  Најдобар ВОДИЧ за фабричка цена - MaiJin Metal, Храброст за предизвик Многу фабрики не сакаат да произведуваат некој тежок материјал како SUS 316, титаниум, чисто железо, легиран челик, но ние многу се заинтересиравме за тоа и завршивме многу од овие делови. Во исто време, ние сме исто така многу среќни што ги прифаќаме тие делови со тежина и висока прецизност, секој предизвик ќе не однесе да добиеме повеќе обилни искуства за обработка.НАСЛОВ: ВОДИЧDWG бр. MJO-008-0007ГОЛЕМИНА: Hex0,641 L0,347 ИНЧМАТЕРИЈАЛ: ЧЕЛИКЗАВРШИ: НИКОЈТОПЛИНСКИ ТРЕТМАН: НЕМААПЛИКАЦИСКА ИНДУСТРИЈА: ХИДРАУЛИКА视频 2021-07-24 9:37:54.Производот има мазна површина. Неговиот мазен слој помага да се минимизира триењето на површината и да се зголеми отпорноста на корозија.
 • Прилагодени производители на завртки за заробени панели од Кина
  Прилагодени производители на завртки за заробени панели од Кина
  MaiJin метал приспособени завртки за заробени панели производители од Кина, над 13 години производство на деловиНАСЛОВ: ЗАВРТУВАЊЕ НА ТАБЕЛАТАDWG бр. MJPF2-M3-40ГОЛЕМИНА: дијаметар 0,314 L0,606 инчиМАТЕРИЈАЛ: SUS303+SUS304ЗАВРШИ: НИКОЈТОПЛИНСКИ ТРЕТМАН: НЕМААПЛИКАЦИСКА ИНДУСТРИЈА: ПХБ视频 2021-08-24 10:07:06.
 • Најдобра Cnc Обработка Дел 8 FactoryPrice-MaiJin Метал
  Најдобра Cnc Обработка Дел 8 FactoryPrice-MaiJin Метал
  Дел за склопување/ Прецизен дел за обработка/ Cnc-обработен дел/ Cnc-машински додатоци/ Cnc-машински компоненти/ услуги за обработка на cncнестандардни делови за обработка/делови за прилагодена обработка/ делови за обработка на OEMМатеријал-POM + Најлон + МесингТретман: природенГолемина: 0,8" Dia x 1,8"LMaiJin Metal во канцеларија Додадете: 10F, 9 градежен блок Б, научен и технолошки парк Бао Ненг, бр. 1 Кинг Ксијанг Rd, округ Лонг Хуа, градот Шен Жен, Кина. Додај фабрика: бр.5 Источна порта, индустриски парк Веи Хуа, улица Ксијанг Хао, село Тај Сонг, град Кинг Кси, град Донг Гуан, Кина.Главни производи Најдобра Cnc Обработка на делови Фабрика Цена-MaiJin МеталТимот за КК секогаш посветува големо внимание на квалитетот на овој производ.Нашите производи се извори од BMW, Ford и Bosch OEM/ODM услуги | 24-часовно време на одговор | Сертифициран со ISO 9001:2015 Работи од 2006 година ShenZhen MaiJin Metal Works Co., Ltd. беше за Над 13 години изработка на делови Создадовме добра репутација за квалитет, услуга и доверливост. Со високо обучени наши луѓе за продажба, искусни технички инженери за продажба и системи за управување со фокусирање на клиентите, постигнавме стабилен продажен рекорд во првите редови на нашата индустрија во обезбедување производи и услуги со висок квалитет за нашите клиенти. Ставете го квалитетот на почетокот. Се движиме кон совршен квалитет, акумулирајќи го секое мало подобрување. Ова е нашето кинеско потекло и нашата цел да веруваме дека квалитетот е на прво место. Да продолжиме да го подобруваме квалитетот во исто време за да ја оптимизираме технологијата на обработка за да ги направиме нашите производи да бидат поконкурентни на пазарот.Каков тип на делови произведува MaiJin Metal сервисот? Кои услуги ги нудите?Ние произведуваме метални и пластични делови по мерка од шипки или цевки до највисоките стандарди за квалитет и прецизност. Обезбедуваме CNC швајцарска обработка, CNC вртење и глодање и два вида мелење без центар.Можеш ли да ми помогнеш да го изградам мојот дел?Да ние можеме. Можеме да понудиме некои насоки со Дизајн за производност (DFM). Со DFM, можеме да предложиме начини како да го оптимизирате дизајнот за да ги намалите трошоците додека ја задржуваме функционалноста.Што можам да очекувам кога работам со MaiJin Metal услугата?Можете да го очекувате она што го очекуваат сите наши клиенти: квалитетни делови, навремена испорака и исклучителна услуга за клиентите. Го сакаме она што го работиме и мислиме дека тоа покажува!
 • Прилагодени прецизни делови за вртење Производител | Метал MaiJin
  Прилагодени прецизни делови за вртење Производител | Метал MaiJin
  Напредните машини за производство на прецизни делови за вртење се опремени во MaiJin Metal за да се обезбеди масовно производство.
 • Професионални производители на Цврсти занитници
  Професионални производители на Цврсти занитници
  НАСЛОВ: Цврст занитвамDWG бр. MJO-091-0036ГОЛЕМИНА: Dia0,378 L0,404 INCHМАТЕРИЈАЛ: SUS303ЗАВРШИ: НИКОЈТОПЛИНСКИ ТРЕТМАН: НЕМААПЛИКАЦИСКА ИНДУСТРИЈА: ПРИКРЖУВАЧИ视频 2021-06-04 10:23:36.Безбедноста и квалитетот на   се гарантирани со низа стандарди. Тоа е препознаено од домашнитеПрофесионални производители на цврсти занитници MaiJin Metal, Над 13 години изработка на делови
 • Професионални производители на ДЕСНА РАКА
  Професионални производители на ДЕСНА РАКА
  MaiJin Metal Professional ROD END Производителите на десна рака, изградивме добра репутација за квалитет, услуга и доверливост. Со високо обучени наши луѓе за продажба, искусни технички инженери за продажба и системи за управување со фокусирање на клиентите, постигнавме стабилен продажен рекорд во првите редови на нашата индустрија во обезбедување производи и услуги со висок квалитет за нашите клиенти.НАСЛОВ: КРАЈ НА ПРАЧКА ДЕСНА РАКАDWG бр. MJL-031-0199ГОЛЕМИНА: HEX0,312 L 1,141 ИНЧМАТЕРИЈАЛ: AL2024ФИНИШ: ЧИСТИ ЕНОДИЗИРАНОТОПЛИНСКИ ТРЕТМАН: НЕМААПЛИКАЦИСКА ИНДУСТРИЈА: ЕЛЕКТРИЧНА视频 2021-11-12 15:52:31.Станува збор за квалитетни тестиси под помош на нашите квалификувани професионалци.
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ
Само кажете ни ги вашите барања, можеме да направиме повеќе отколку што можете да замислите.

Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
English English 简体中文 简体中文 dansk dansk العربية العربية italiano italiano 日本語 日本語 한국어 한국어 Nederlands Nederlands русский русский Español Español Português Português français français Deutsch Deutsch Tiếng Việt Tiếng Việt ภาษาไทย ภาษาไทย svenska svenska Српски Српски हिन्दी हिन्दी Română Română Bosanski Bosanski اردو اردو עִברִית עִברִית Polski Polski বাংলা বাংলা bahasa Indonesia bahasa Indonesia Pilipino Pilipino Македонски Македонски Gaeilgenah Gaeilgenah
Тековен јазик:Македонски