Maijin е специјализиран за сите различни ЦПУ делови за обработка и ЦПУ делови за мелење, како и за нестандардни сврзувачки елементи.

Јазик

обичај cnc обработка

MaiJin Metal работи со цел да стане професионално и добро познато претпријатие. Имаме силен тим за истражување и развој кој го поддржува нашиот континуиран развој на нови производи, како што е прилагодена обработка на cnc. Посветуваме големо внимание на услугите на клиентите, па затоа поставивме сервисен центар. Секој персонал кој работи во центарот е многу одговорен на барањата на клиентите и може да го следи статусот на нарачката во секое време. Нашиот вечен принцип е да им обезбедиме на клиентите исплатливи и висококвалитетни производи и да создаваме вредности за клиентите. Ние би сакале да соработуваме со клиенти низ целиот свет. Контактирајте не за да добиете повеќе детали.
Со комплетни производствени линии за обработка на CNC и искусни вработени, може самостојно да ги дизајнира, развива, произведува и тестира сите производи на ефикасен начин. Во текот на целиот процес, нашите професионалци за КК ќе го надгледуваат секој процес за да обезбедат квалитет на производот. Покрај тоа, нашата испорака е навремена и може да ги задоволи потребите на секој клиент. Ветуваме дека производите се испраќаат до клиентите здрави и здрави. Ако имате какви било прашања или сакате да дознаете повеќе за нашата прилагодена обработка на cnc, јавете ни се директно.
Денеска е одличен ден кога MaiJin Metal планира да го претстави нашиот најнов производ на јавноста. Има официјално име наречено прилагодено cnc обработка и се испорачува по конкурентна цена.
 • Прилагодени производители со навој OD14 x 14MM од Кина | MaiJin Метал
  Прилагодени производители со навој OD14 x 14MM од Кина | MaiJin Метал
  ПРАЧКА СО НАВОДИ OD14 x 14MM  во споредба со слични производи на пазарот, има неспоредливи извонредни предности во однос на перформансите, квалитетот, изгледот итн., и ужива добра репутација на пазарот. MaiJin Metal ги сумира дефектите на минатите производи и континуирано ги подобрува. Спецификациите на THREADED ROD OD14 x 14MM може да се приспособат според вашите потреби.Целокупниот квалитет на овој производ е обезбеден од нашиот професионален тим за КК.ВИДЕО 2022-06-10 9:36:33.
 • Професионални производители на ПОКРАКИ за калем
  Професионални производители на ПОКРАКИ за калем
  MaiJin Metal Professional CAVER COVER Производители, Храброст за предизвикување Многу фабрики не сакаат да произведуваат некој тежок материјал како SUS 316, титаниум, чисто железо, легиран челик, но ние многу се заинтересиравме за тоа и завршивме многу од овие делови. Во исто време, ние сме исто така многу среќни што ги прифаќаме тие делови со тежина и висока прецизност, секој предизвик ќе не однесе да добиеме повеќе обилни искуства за обработка.НАСЛОВ: ПОКРИВАЧ ЗА КАЛЕКDWG бр. MJO-124-0085ГОЛЕМИНА: S2,323 T0,195 инчиМАТЕРИЈАЛ: SUS316LФИНИШ: ЕЛЕКТРОПЛИРАЊЕТОПЛИНСКИ ТРЕТМАН: НЕМААПЛИКАЦИСКА ИНДУСТРИЈА: ЕНЕРГЕТСКА ИНДУСТРИЈА视频 2021-08-14 13:53:52.Капакот за калем е обезбеден со привлечен дизајн и компактна структура.
 • Најдобар ВОДИЧ за фабричка цена - MaiJin Metal
  Најдобар ВОДИЧ за фабричка цена - MaiJin Metal
  Најдобар ВОДИЧ за фабричка цена - MaiJin Metal, Храброст за предизвик Многу фабрики не сакаат да произведуваат некој тежок материјал како SUS 316, титаниум, чисто железо, легиран челик, но ние многу се заинтересиравме за тоа и завршивме многу од овие делови. Во исто време, ние сме исто така многу среќни што ги прифаќаме тие делови со тежина и висока прецизност, секој предизвик ќе не однесе да добиеме повеќе обилни искуства за обработка.НАСЛОВ: ВОДИЧDWG бр. MJO-008-0007ГОЛЕМИНА: Hex0,641 L0,347 ИНЧМАТЕРИЈАЛ: ЧЕЛИКЗАВРШИ: НИКОЈТОПЛИНСКИ ТРЕТМАН: НЕМААПЛИКАЦИСКА ИНДУСТРИЈА: ХИДРАУЛИКА视频 2021-07-24 9:37:54.Производот има мазна површина. Неговиот мазен слој помага да се минимизира триењето на површината и да се зголеми отпорноста на корозија.
 • Трговија на големо STANDOFF со добра цена - MaiJin Metal
  Трговија на големо STANDOFF со добра цена - MaiJin Metal
  НАСЛОВ: СТАНДОФDWG бр. MJL-031-0261ГОЛЕМИНА: H0,249 L1,006 инчиМАТЕРИЈАЛ: SUS303ФИНИШ: ПАСИВАЦИЈАТОПЛИНСКИ ТРЕТМАН: НЕМААПЛИКАЦИСКА ИНДУСТРИЈА: ЕЛЕКТРИЧНА视频 2021-12-11 16:47:03.
 • Најдобар ADAPTER OIL DRAIN 3/8 NPT Company - MaiJin Metal
  Најдобар ADAPTER OIL DRAIN 3/8 NPT Company - MaiJin Metal
  ADAPTER OIL DRAIN 3/8 NPT  во споредба со слични производи на пазарот, има неспоредливи извонредни предности во однос на перформансите, квалитетот, изгледот итн., и ужива добра репутација на пазарот. MaiJin Metal ги сумира дефектите на минатите производи, и постојано ги подобрува. Спецификациите на ADAPTER OIL DRAIN 3/8 NPT може да се приспособат според вашите потреби.ВИДЕО 2022-03-26 9:46:56.Производот е широко користен во националната одбрана, јагленот, хемиската индустрија, нафтата, транспортот, машинското производство и други полиња.
 • производител на делови за глодање по големопродажни цени | Метал MaiJin
  производител на делови за глодање по големопродажни цени | Метал MaiJin
  ShenZhen MaiJin Metal Works Co., Ltd. има целосен систем за контрола на квалитетот и добра услуга по продажбата.
 • Добавувач на прилагодени делови за обработка за големопродажба Производител | MaiJin Метал
  Добавувач на прилагодени делови за обработка за големопродажба Производител | MaiJin Метал
  Помина низ строг тест врз основа на одредени параметри за квалитет.
 • MaiJin Метал | најдобар ќор-сокак
  MaiJin Метал | најдобар ќор-сокак
  Нашиот најдобар ќор-сокак ужива подолг животен век од другите слични производи за неговиот материјал.
 • Професионални производители на МИНИ РЕЗЕРБОРСКИ ЗАВРТНИЦИ
  Професионални производители на МИНИ РЕЗЕРБОРСКИ ЗАВРТНИЦИ
  Производители на MINI TANK Професионални завртки за завртки MaiJin, кои работат од 2006 годинаНАСЛОВ: МИНИ РЕЗЕРБОР со штекерDWG бр. MJL-035-0020ГОЛЕМИНА: дијаметар 0,315 L0,747 инчиМАТЕРИЈАЛ: AL2024ЗАВРШИ: НИКОЈТОПЛИНСКИ ТРЕТМАН: НЕМААПЛИКАЦИСКА ИНДУСТРИЈА: ЕЛЕКТРИЧНА ОПРЕМА视频 2021-08-03 9:59:30. внимателно избира висококвалитетен и вработува стручен производствен персонал. Ова обезбедува силна гаранција за високиот квалитет на .
 • Трговија на големо со шрафови со рамен глава со добра цена - MaiJin Metal
  Трговија на големо со шрафови со рамен глава со добра цена - MaiJin Metal
  MaiJin Metal Трговија на големо со завртка со рамна глава со дупчиња со добра цена - MaiJin Metal, силен инженерски и технички тим се посветени на      на технологијата и истражувањето и развојот што се не што има. Р&D помага при реализација на тешки производи и оптимизација на прицврстувачките уреди за  да се подобри ефикасноста на производството на масовните производи, значително намалувајќи ги производните трошоци и овозможувајќи им на купувачите да добијат повеќе скапи производи.НАСЛОВ: ЗАВРТУВАЧ ЗА МАШИНА РАМНА ГЛАВА со дупчињаDWG бр. MJL-036-0035ГОЛЕМИНА: Dia0,289 L0,398 INCHМАТЕРИЈАЛ: C27000ЗАВРШИ: НИКОЈТОПЛИНСКИ ТРЕТМАН: НЕМААПЛИКАЦИСКА ИНДУСТРИЈА: ГЕХЦ视频 2021-08-24 10:00:45.SHEN ZHEN MAIJIN METAL прави напори да даде пример како доверливо претпријатие.
 • Најквалитетна Фабрика за ПРОДОЛЖУВАЊЕ НА МАСТЕР ЦИЛИНДРИ
  Најквалитетна Фабрика за ПРОДОЛЖУВАЊЕ НА МАСТЕР ЦИЛИНДРИ
  MaiJin Metal Најдобар квалитет Фабрика за ПРОДОЛЖУВАЊЕ НА ГЛАСНИЦИ ЦИЛИНДРИ, Храброст за предизвикување Многу фабрики не сакаат да произведуваат некој тежок материјал како SUS 316, титаниум, чисто железо, легиран челик, но ние многу се заинтересиравме за тоа и завршивме многу од овие делови. Во исто време, ние сме исто така многу среќни што ги прифаќаме тие делови со тежина и висока прецизност, секој предизвик ќе не однесе да добиеме повеќе обилни искуства за обработка.НАСЛОВ: ПРОДОЛЖУВАЊЕ НА ГОВОРНИОТ ЦИЛИНДРDWG бр. MJO-001-0075ГОЛЕМИНА: HEX0,563 L2,412 ИНЧИМАТЕРИЈАЛ: ЧЕЛИКФИНИШ: ЈАСНО ЦИНКТОПЛИНСКИ ТРЕТМАН: НЕМААПЛИКАЦИСКА ИНДУСТРИЈА: ЕЛЕКТРИЧНА视频 2021-09-11 14:56:55.
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ
Само кажете ни ги вашите барања, можеме да направиме повеќе отколку што можете да замислите.

Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
English English 简体中文 简体中文 dansk dansk العربية العربية italiano italiano 日本語 日本語 한국어 한국어 Nederlands Nederlands русский русский Español Español Português Português français français Deutsch Deutsch Tiếng Việt Tiếng Việt ภาษาไทย ภาษาไทย svenska svenska Српски Српски हिन्दी हिन्दी Română Română Bosanski Bosanski اردو اردو עִברִית עִברִית Polski Polski বাংলা বাংলা bahasa Indonesia bahasa Indonesia Pilipino Pilipino Македонски Македонски Gaeilgenah Gaeilgenah
Тековен јазик:Македонски