Maijin е специјализиран за сите различни ЦПУ делови за обработка и ЦПУ делови за мелење, како и за нестандардни сврзувачки елементи.

Јазик

Добавувач на делови за вртење cnc

MaiJin Metal формираше тим кој главно се занимава со развој на производи. Благодарение на нивните напори, ние успешно развивме добавувач на делови за вртење cnc и планиравме да го продадеме на прекуокеанските пазари.
Со комплетни линии за производство на добавувачи на делови за вртење cnc и искусни вработени, може самостојно да ги дизајнира, развива, произведува и тестира сите производи на ефикасен начин. Во текот на целиот процес, нашите професионалци за КК ќе го надгледуваат секој процес за да обезбедат квалитет на производот. Покрај тоа, нашата испорака е навремена и може да ги задоволи потребите на секој клиент. Ветуваме дека производите се испраќаат до клиентите здрави и здрави. Ако имате какви било прашања или сакате да дознаете повеќе за нашиот добавувач на делови за вртење cnc, јавете ни се директно.
MaiJin Metal е претпријатие кое посветува големо внимание на подобрувањето на производните технологии и силата на истражување и развој. Опремени сме со напредни машини и формиравме неколку одделенија за да ги задоволиме различните потреби на голем број клиенти. На пример, ние имаме сопствен сервис кој може да им обезбеди на клиентите високо ефикасна услуга по продажбата. Членовите на сервисот се секогаш на подготвеност да им служат на клиентите од различни земји и региони и подготвени да одговорат на сите прашања. Ако барате деловни можности или имате интерес за нашиот добавувач на делови за вртење cnc, контактирајте со нас.
 • квалитетни CNC делови за вртење добавувачи на големо | MaiJin Метал
  квалитетни CNC делови за вртење добавувачи на големо | MaiJin Метал
  Ефективната контрола на трошоците прави цената на добавувачите на делови за вртење CNC да има предност во индустријата.
 • Прилагодени производители на ROLLER AF од Кина
  Прилагодени производители на ROLLER AF од Кина
  MaiJin Metal приспособени производители на ROLLER AF од Кина, над 13 години изработка на деловиНАСЛОВ: ВАЛКА AFDWG бр. MJO-020-0447ГОЛЕМИНА: Dia0,312 L0,824МАТЕРИЈАЛ: ТефлонскиЗАВРШИ: НИКОЈТОПЛИНСКИ ТРЕТМАН: НЕМАИНДУСТРИЈА НА ПРИМЕНА: ПЛАСТИЧНО ИНЈЕКЦИЈА视频 22.06.2021 13:49:12.Добро владее со перформансите и совршен изглед.
 • Квалитет CUSTOM R SHAFT Производител | MaiJin Метал
  Квалитет CUSTOM R SHAFT Производител | MaiJin Метал
  CUSTOM R SHAFT  во споредба со слични производи на пазарот, има неспоредливи извонредни предности во однос на перформансите, квалитетот, изгледот итн., и ужива добра репутација на пазарот. MaiJin Metal ги сумира дефектите на минатите производи и континуирано ги подобрува . Спецификациите на CUSTOM R SHAFT може да се приспособат според вашите потреби.Иновацијата е генот на.ВИДЕО 2022-05-14 9:39:50.
 • MaiJin Метал | превртени делови со супериорна прецизност за големопродажба
  MaiJin Метал | превртени делови со супериорна прецизност за големопродажба
  MaiJin Metal е произведен со користење на најдобра квалитетна суровина и софистицирана технологија.
 • MaiJin Метал | алуминиумски свртени делови
  MaiJin Метал | алуминиумски свртени делови
  Благодарение на добрите сеопфатни својства, алуминиумските превртени делови најдоа широка примена во напредните земји.
 • Прилагодени силиконска бронзена орев производители од Кина | MaiJin Метал
  Прилагодени силиконска бронзена орев производители од Кина | MaiJin Метал
  Шестостраните навртки се шестстрани навртки за општа намена со внатрешни навои за завртки. Шестоаголните навртки се еден од најчестите шестоаголни сврзувачки елементи со внатрешни навои што се завртуваат на стеблото на завртката со шестоаголна глава или други завртки. Хексадетични навртки за џем, тешки шестоаголни навртки и заклучувачки навртки се само неколку видови на шестоаголни навртки што ги носиме.СИЛИКОНСКИ БРОНЗЕН ОРЕВ  во споредба со слични производи на пазарот, има неспоредливи извонредни предности во однос на перформансите, квалитетот, изгледот итн., и ужива добра репутација на пазарот. MaiJin Metal ги сумира дефектите на минатите производи и континуирано ги подобрува . Спецификациите на SILICON BRONZE OUT може да се приспособат според вашите потреби.ВИДЕО 2022-03-26 10:11:50.
 • Висококвалитетен HEX STANDOFF Трговија на големо - ShenZhen MaiJin Metal Works Co., Ltd.
  Висококвалитетен HEX STANDOFF Трговија на големо - ShenZhen MaiJin Metal Works Co., Ltd.
  НАСЛОВ: HEX STANDOFFDWG бр. MJO-004-0224ГОЛЕМИНА: дијаметар 0,499  L2,018МАТЕРИЈАЛ: АЛУМИНИУМЗАВРШИ: НИКОЈТОПЛИНСКИ ТРЕТМАН: НЕМААПЛИКАЦИСКА ИНДУСТРИЈА: ЕЛЕКТРОНИКАКлиентите зборуваат високо за услугата на .MaiJin Metal со висок квалитет HEX STANDOFF Трговија на големо - 24-часовно време на одговор
 • Најдобра компанија за прилагодено вратило - MaiJin Metal
  Најдобра компанија за прилагодено вратило - MaiJin Metal
  CUSTOM ADDUSTMENT SHAFT  во споредба со слични производи на пазарот, има неспоредливи извонредни предности во однос на перформансите, квалитетот, изгледот итн., и ужива добра репутација на пазарот. MaiJin Metal ги сумира дефектите на минатите производи и континуирано ги подобрува . Спецификациите на CUSTOM ADDUSTMENT SHAFT може да се приспособат според вашите потреби.Овој производ е супер лесен за употреба, што придонесува многу за подобрување на работната ефикасност за корисниците.ВИДЕО 2022-04-21 9:54:24.
 • Производители на професионални делови за вртење со Cnc 9
  Производители на професионални делови за вртење со Cnc 9
  Cnc делови за вртење/ cnc-обработен дел/ cnc-машински додатоци/ cnc-машински компоненти/ cnc-машински услугинестандардни делови за вртење / прилагодени делови за вртење / OEM делови за вртењеМатеријал-тефлонскиТретман: ПрироденГолемина: 0,82" Dia x 0,24"LMaiJin Metal во канцеларија Додадете: 10F, 9 градежен блок Б, научен и технолошки парк Бао Ненг, бр. 1 Кинг Ксијанг Rd, округ Лонг Хуа, градот Шен Жен, Кина. Додај фабрика: бр.5 Источна порта, индустриски парк Веи Хуа, улица Ксијанг Хао, село Тај Сонг, град Кинг Кси, град Донг Гуан, Кина.Главни производи Професионални Cnc Вртежни делови 9 производителиСо напредната опрема, MaiJin Metal се произведува на високо ефикасен начин.Нашите производи се извори од BMW, Ford и Bosch OEM/ODM услуги | 24-часовно време на одговор | Сертифициран со ISO 9001:2015 Работи од 2006 година ShenZhen MaiJin Metal Works Co., Ltd. е основана во 2006 година. Направивме добра репутација Над 13 години изработка на делови Создадовме добра репутација за квалитет, услуга и доверливост. Со високо обучени наши луѓе за продажба, искусни технички инженери за продажба и системи за управување со фокусирање на клиентите, постигнавме стабилен продажен рекорд во првите редови на нашата индустрија во обезбедување производи и услуги со висок квалитет за нашите клиенти. Работи од 2006 година Кои информации ви се потребни за да го цитирате мојот дел?За да обезбедиме значајна понуда, потребни ни се само следниве информации: Целосно димензионирано печатење, цртеж, скица во PDF или CAD формат Сите потребни суровини Сите неопходни секундарни операции, вклучително и спецификации за термичка обработка, обложување или завршна обработка Секој применлив клиент спецификации, како што се инспекција на првиот член, барања за PPAP и потребни сертификати за надворешни процеси Очекувана количина или количини Секоја друга корисна информација, како што се целните цениДали сте ISO сертифициран? Да! Ние сме сертифицирани ISO9001:2015.Што можам да очекувам кога работам со MaiJin Metal услугата?Можете да го очекувате она што го очекуваат сите наши клиенти: квалитетни делови, навремена испорака и исклучителна услуга за клиентите. Го сакаме она што го работиме и мислиме дека тоа покажува!
 • MaiJin Метал | евтини сертификати за превртени делови по нарачка
  MaiJin Метал | евтини сертификати за превртени делови по нарачка
  Секоја производна постапка на MaiJin Metal е добро контролирана од професионалниот тим за КК.
 • силиконски бронзени завртки | MaiJin Метал
  силиконски бронзени завртки | MaiJin Метал
  ShenZhen MaiJin Metal Works Co., Ltd. има високо квалификувани технички инженери и добро обучен продажен персонал.
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ
Само кажете ни ги вашите барања, можеме да направиме повеќе отколку што можете да замислите.

Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
English English 简体中文 简体中文 dansk dansk العربية العربية italiano italiano 日本語 日本語 한국어 한국어 Nederlands Nederlands русский русский Español Español Português Português français français Deutsch Deutsch Tiếng Việt Tiếng Việt ภาษาไทย ภาษาไทย svenska svenska Српски Српски हिन्दी हिन्दी Română Română Bosanski Bosanski اردو اردو עִברִית עִברִית Polski Polski বাংলা বাংলা bahasa Indonesia bahasa Indonesia Pilipino Pilipino Македонски Македонски Gaeilgenah Gaeilgenah
Тековен јазик:Македонски