Maijin е специјализиран за сите различни ЦПУ делови за обработка и ЦПУ делови за мелење, како и за нестандардни сврзувачки елементи.

Јазик

делови за машина за вртење cnc

MaiJin Metal е клучно претпријатие кое може да им обезбеди на клиентите производи со висок квалитет, вклучувајќи го и нашиот најнов производ делови за машина за вртење cnc и сеопфатни услуги. Нашиот сервисен тим работи онлајн за да им обезбеди на клиентите од различни земји и региони брзи услуги. Почитувајќи го начелото на клиентот прво, обезбедуваме брза услуга за испорака откако ќе го завршиме процесот на производство и КК. Ние би сакале да ги решиме проблемите и да одговориме на сите прашања за клиентите. Само контактирајте не веднаш.
Со комплетни линии за производство на делови за машина за вртење CNC и искусни вработени, може самостојно да ги дизајнира, развива, произведува и тестира сите производи на ефикасен начин. Во текот на целиот процес, нашите професионалци за КК ќе го надгледуваат секој процес за да обезбедат квалитет на производот. Покрај тоа, нашата испорака е навремена и може да ги задоволи потребите на секој клиент. Ветуваме дека производите се испраќаат до клиентите здрави и здрави. Ако имате какви било прашања или сакате да дознаете повеќе за нашите делови за машина за вртење cnc, јавете ни се директно.
MaiJin Metal се фокусираше на редовно развивање производи, од кои најновите се деловите за машини за вртење cnc. Тоа е најновата серија на нашата компанија и се очекува да ве изненади.
 • Најквалитетна Фабрика за ПРОДОЛЖУВАЊЕ НА МАСТЕР ЦИЛИНДРИ
  Најквалитетна Фабрика за ПРОДОЛЖУВАЊЕ НА МАСТЕР ЦИЛИНДРИ
  MaiJin Metal Најдобар квалитет Фабрика за ПРОДОЛЖУВАЊЕ НА ГЛАСНИЦИ ЦИЛИНДРИ, Храброст за предизвикување Многу фабрики не сакаат да произведуваат некој тежок материјал како SUS 316, титаниум, чисто железо, легиран челик, но ние многу се заинтересиравме за тоа и завршивме многу од овие делови. Во исто време, ние сме исто така многу среќни што ги прифаќаме тие делови со тежина и висока прецизност, секој предизвик ќе не однесе да добиеме повеќе обилни искуства за обработка.НАСЛОВ: ПРОДОЛЖУВАЊЕ НА ГОВОРНИОТ ЦИЛИНДРDWG бр. MJO-001-0075ГОЛЕМИНА: HEX0,563 L2,412 ИНЧИМАТЕРИЈАЛ: ЧЕЛИКФИНИШ: ЈАСНО ЦИНКТОПЛИНСКИ ТРЕТМАН: НЕМААПЛИКАЦИСКА ИНДУСТРИЈА: ЕЛЕКТРИЧНА视频 2021-09-11 14:56:55.
 • MaiJin Метал | евтини сертификати за превртени делови по нарачка
  MaiJin Метал | евтини сертификати за превртени делови по нарачка
  Секоја производна постапка на MaiJin Metal е добро контролирана од професионалниот тим за КК.
 • Прилагодени ВОДИЧ, Производители на куќишта за чаури од Кина
  Прилагодени ВОДИЧ, Производители на куќишта за чаури од Кина
  MaiJin Metal Прилагоден ВОДИЧ ЗА КУЌИШТЕ ЗА ЧУВКА Производителите од Кина, изградивме добра репутација за квалитет, услуга и доверливост. Со високо обучени наши луѓе за продажба, искусни технички инженери за продажба и системи за управување со фокусирање на клиентите, постигнавме стабилен продажен рекорд во првите редови на нашата индустрија во обезбедување производи и услуги со висок квалитет за нашите клиенти.НАСЛОВ: ВОДИЧ ЧУВНА КУЌИШТЕDWG бр. MJO-088-0042ГОЛЕМИНА: Dia1,048 L1,180 ИНЧМАТЕРИЈАЛ: AL6061ЗАВРШИ: НИКОЈТОПЛИНСКИ ТРЕТМАН: НЕМААПЛИКАЦИСКА ИНДУСТРИЈА: ОПРЕМА视频 2021-09-01 9:52:53.
 • Најдобар шилест јака FactoryPrice-MaiJin метал
  Најдобар шилест јака FactoryPrice-MaiJin метал
  НАСЛОВ: Јака со виткањеDWG БР. МЈО-088-0211ГОЛЕМИНА: дијаметар 0,459 L0,209 инчиМАТЕРИЈАЛ: ЧЕЛИКФИНИШ: Син Цинк CR3АПЛИКАЦИСКА ИНДУСТРИЈА: Електроникапокажува одлични карактеристики на  материјалите.MaiJin Metal Најдобрите виткани јаки FactoryPrice-MaiJin Metal,Ние изградивме добра репутација за квалитет, услуга и доверливост. Со високо обучени наши луѓе за продажба, искусни технички инженери за продажба и системи за управување со фокусирање на клиентите, постигнавме стабилен продажен рекорд во првите редови на нашата индустрија во обезбедување производи и услуги со висок квалитет за нашите клиенти.
 • Квалитетни МАШКИ ЖЕНСКИ СТАНДОФ Производител | MaiJin Метал
  Квалитетни МАШКИ ЖЕНСКИ СТАНДОФ Производител | MaiJin Метал
  МАШКИ ЖЕНСКИ STANDOFF  во споредба со слични производи на пазарот, има неспоредливи извонредни предности во однос на перформансите, квалитетот, изгледот итн., и ужива добра репутација на пазарот. MaiJin Metal ги сумира дефектите на минатите производи и континуирано ги подобрува . Спецификациите на МАШКИ ЖЕНСКИ STANDOFF може да се приспособат според вашите потреби.视频 2022-03-03 10:27:58..
 • Најквалитетна фабрика за завртки за монтирање
  Најквалитетна фабрика за завртки за монтирање
  ЗАВРТКА ЗА МОНТАЖАЗасекот за сечење во конецот ја отстранува бојата во дупките со навој за да го подобри контактот метал со метал.视频 2022-02-17 14:15:18.
 • Квалитетен HEX женски STANDOFF Производител | MaiJin Метал
  Квалитетен HEX женски STANDOFF Производител | MaiJin Метал
  . е познат по својот деликатен и функционален дизајнHEX FEMALE STANDOFF  во споредба со слични производи на пазарот, има неспоредливи извонредни предности во однос на перформансите, квалитетот, изгледот итн., и ужива добра репутација на пазарот. MaiJin Metal ги сумира дефектите на минатите производи и континуирано ги подобрува . Спецификациите на HEX FEMALE STANDOFF може да се приспособат според вашите потреби.视频 2022-02-17 14:10:09
 • Трговија на големо со Cnc делови за вртење 13 производители од Кина со добра цена-MaiJin Metal
  Трговија на големо со Cnc делови за вртење 13 производители од Кина со добра цена-MaiJin Metal
  Материјал-4140 / 42CrMo4Третман: СтврднувањеГолемина: 0,3" Dia x 2,46"LНашите производи се извори од BMW, Ford и Bosch OEM/ODM услуги | 24-часовно време на одговор | Сертифициран со ISO 9001:2015 Работи од 2006 година
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ
Само кажете ни ги вашите барања, можеме да направиме повеќе отколку што можете да замислите.

Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
English
简体中文
dansk
العربية
italiano
日本語
한국어
Nederlands
русский
Español
Português
français
Deutsch
Tiếng Việt
ภาษาไทย
svenska
Српски
हिन्दी
Română
Bosanski
اردو
עִברִית
Polski
বাংলা
bahasa Indonesia
Pilipino
Македонски
Gaeilgenah
Тековен јазик:Македонски