Maijin е специјализиран за сите различни ЦПУ делови за обработка и ЦПУ делови за мелење, како и за нестандардни сврзувачки елементи.

Јазик

Производител на превртени делови од cnc

MaiJin Metal е клучно претпријатие кое може да им обезбеди на клиентите производи со висок квалитет, вклучувајќи го и нашиот најнов производител на делови од cnc и сеопфатни услуги. Нашиот сервисен тим работи онлајн за да им обезбеди на клиентите од различни земји и региони брзи услуги. Почитувајќи го начелото на клиентот прво, обезбедуваме брза услуга за испорака откако ќе го завршиме процесот на производство и КК. Ние би сакале да ги решиме проблемите и да одговориме на сите прашања за клиентите. Само контактирајте не веднаш.
Со комплетни производствени линии на производителот на делови од Cnc и искусни вработени, може самостојно да ги дизајнира, развива, произведува и тестира сите производи на ефикасен начин. Во текот на целиот процес, нашите професионалци за КК ќе го надгледуваат секој процес за да обезбедат квалитет на производот. Покрај тоа, нашата испорака е навремена и може да ги задоволи потребите на секој клиент. Ветуваме дека производите се испраќаат до клиентите здрави и здрави. Ако имате какви било прашања или сакате да дознаете повеќе за нашиот производител на делови за превртени cnc, јавете ни се директно.
MaiJin Metal се фокусираше на редовно развивање производи, од кои најновиот производител на делови за превртени cnc. Тоа е најновата серија на нашата компанија и се очекува да ве изненади.
 • Прилагодено cnc свртени делови производител производител Производител | Метал MaiJin
  Прилагодено cnc свртени делови производител производител Производител | Метал MaiJin
  Квалитетот на производителот на свртени делови од cnc е далеку подобар од другите.
 • квалитетни cnc свртени делови производител сопственик | MaiJin Метал
  квалитетни cnc свртени делови производител сопственик | MaiJin Метал
  Нашиот производител на делови за превртување на CNC има добра репутација и удел на пазарот на некои странски пазари.
 • Најнови cnc претворени делови производител за бизнис | MaiJin Метал
  Најнови cnc претворени делови производител за бизнис | MaiJin Метал
  Со поддршка на професионалниот сервисен тим, MaiJin Metal доби висока препорака од клиентите.
 • MaiJin Метал | производители на висококвалитетни CNC компоненти
  MaiJin Метал | производители на висококвалитетни CNC компоненти
  Производителите на компоненти за cnc карактеристики и можат да ги исполнат општите барања во.
 • Прилагодени OEM делови за глодање Производител | MaiJin Метал
  Прилагодени OEM делови за глодање Производител | MaiJin Метал
  Структурата на делови за мелење ОЕМ усвојува хуманизиран дизајн, така што е.
 • MaiJin Метал | првокласни производители на хексаген ореви на попуст
  MaiJin Метал | првокласни производители на хексаген ореви на попуст
  Со цел да се исполнат меѓународните стандарди за квалитет, овој производ помина строги процедури за проверка на квалитетот.
 • Висококвалитетни Cnc делови за вртење 5 на големо-ShenZhen MaiJin Metal Works Co., Ltd.
  Висококвалитетни Cnc делови за вртење 5 на големо-ShenZhen MaiJin Metal Works Co., Ltd.
  Cnc делови за вртење/ cnc-обработен дел/ cnc-машински додатоци/ cnc-машински компоненти/ cnc-машински услугинестандардни делови за вртење / прилагодени делови за вртење / OEM делови за вртењеМатеријал-Не'рѓосувачки челик/ SUS304Третман: ПАСИВИРАНГолемина: 0,66" Hex x 0,55" LMaiJin Metal во канцеларија Додадете: 10F, 9 градежен блок Б, научен и технолошки парк Бао Ненг, бр. 1 Кинг Ксијанг Rd, округ Лонг Хуа, градот Шен Жен, Кина. Додај фабрика: бр.5 Источна порта, индустриски парк Веи Хуа, улица Ксијанг Хао, село Тај Сонг, град Кинг Кси, град Донг Гуан, Кина.Главни производи Висококвалитетни Cnc делови за вртење на големо-ShenZhen MaiJin Metal Works Co., Ltd.Многу фактори се земени предвид во дизајнот на MaiJin Metal.Нашите производи се извори од BMW, Ford и Bosch OEM/ODM услуги | 24-часовно време на одговор | Сертифициран со ISO 9001:2015 Работи од 2006 година ShenZhen MaiJin Metal Works Co., Ltd. е основана во 2006 година. Направивме добра репутацијаШенжен Мајџин метал е глобално ориентиран и има воспоставен деловни контакти со претпријатија во повеќе од 30 земји. Малите делови имаат голема употреба. Деловите за обработка се широко користени во различни индустрии, особено во 5G, AI, возила со нова енергија, индустриска автоматизација и така натаму. Храброст за предизвик со сертификат ISO 9001:2015 Многу фабрики не сакаат да произведуваат тежок материјал како SUS 316, титаниум, чисто железо, легиран челик, но ние многу се заинтересиравме за тоа и завршивме многу од овие делови. Во исто време, ние сме исто така многу среќни што ги прифаќаме тие делови со тежина и висока прецизност, секој предизвик ќе не однесе да добиеме повеќе обилни искуства за обработка. Кои информации ви се потребни за да го цитирате мојот дел? За да обезбедиме значајна понуда, потребни ни се само следниве информации: Целосно димензионирано печатење, цртеж, скица во PDF или CAD формат Сите потребни суровини Сите неопходни секундарни операции, вклучително и спецификации за термичка обработка, обложување или завршна обработка Секој применлив клиент спецификации, како што се инспекција на првиот член, барања за PPAP и потребни сертификати за надворешни процеси Очекувана количина или количини Секоја друга корисна информација, како што се целните цениКој е најмалиот дел што можете да го направите?Кој е најголемиот дел што можете да го направите? Краткиот одговор е „зависи“. Работи како што се вашите потреби, сложеноста на делот, типот на производство и многу други фактори се во игра. Општо земено, можеме да обработуваме делови со помали надворешни дијаметри (ODs) од 2mm (0,080”) и главни ODs големи до 200mm (8”). Ако барате помош за одредување на тие фактори, ве охрабруваме да го контактирате нашиот технички персонал за продажба на почетокот на циклусот на дизајнирање за да можеме да го прегледаме вашиот дел и да обезбедиме увид и помош.Што точно значи „CNC“?CNC е кратенка за „компјутерски нумерички контролиран“ и се однесува на автоматизиран производствен процес во кој однапред програмиран софтвер го контролира движењето на машината. CNC обезбедува конзистентна точност што овозможува производство на прецизни делови.
 • Добавувач на прилагодени делови за обработка за големопродажба Производител | MaiJin Метал
  Добавувач на прилагодени делови за обработка за големопродажба Производител | MaiJin Метал
  Помина низ строг тест врз основа на одредени параметри за квалитет.
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ
Само кажете ни ги вашите барања, можеме да направиме повеќе отколку што можете да замислите.

Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
English English 简体中文 简体中文 dansk dansk العربية العربية italiano italiano 日本語 日本語 한국어 한국어 Nederlands Nederlands русский русский Español Español Português Português français français Deutsch Deutsch Tiếng Việt Tiếng Việt ภาษาไทย ภาษาไทย svenska svenska Српски Српски हिन्दी हिन्दी Română Română Bosanski Bosanski اردو اردو עִברִית עִברִית Polski Polski বাংলা বাংলা bahasa Indonesia bahasa Indonesia Pilipino Pilipino Македонски Македонски Gaeilgenah Gaeilgenah
Тековен јазик:Македонски