Maijin е специјализиран за сите различни ЦПУ делови за обработка и ЦПУ делови за мелење, како и за нестандардни сврзувачки елементи.

Јазик

Cnc свртени компоненти

MaiJin Metal формираше тим кој главно се занимава со развој на производи. Благодарение на нивните напори, ние успешно развивме компоненти за вртење на cnc и планиравме да ги продадеме на прекуокеанските пазари.
Со комплетни производствени линии за превртени компоненти со Cnc и искусни вработени, може самостојно да ги дизајнира, развива, произведува и тестира сите производи на ефикасен начин. Во текот на целиот процес, нашите професионалци за КК ќе го надгледуваат секој процес за да обезбедат квалитет на производот. Покрај тоа, нашата испорака е навремена и може да ги задоволи потребите на секој клиент. Ветуваме дека производите се испраќаат до клиентите здрави и здрави. Ако имате какви било прашања или сакате да дознаете повеќе за нашите компоненти за вртење на cnc, јавете ни се директно.
Како компанија управувана, MaiJin Metal редовно развива производи самостојно, од кои едната се компонентите за вртење на cnc. Тоа е најновиот производ и обврзан да донесе придобивки за клиентите.
 • Добавувач на делови за обработка на cnc по цени на големо | MaiJin Метал
  Добавувач на делови за обработка на cnc по цени на големо | MaiJin Метал
  Со поддршка на најновата технологија, напредна опрема и висококвалификувана и искусна работна сила, добавувачот на делови за обработка на Metal CNC на MaiJin е фино произведен со естетски привлечен изглед.
 • Фабрика за нишки со навој со најдобар квалитет
  Фабрика за нишки со навој со најдобар квалитет
  MaiJin Metal Фабрика за нишки со најдобар квалитет, Храброст за предизвикување Многу фабрики не сакаат да произведуваат тежок материјал како SUS 316, титаниум, чисто железо, легиран челик, но ние многу се заинтересиравме за тоа и завршивме многу од овие делови. Во исто време, ние сме исто така многу среќни што ги прифаќаме тие делови со тежина и висока прецизност, секој предизвик ќе не однесе да добиеме повеќе обилни искуства за обработка.НАСЛОВ: СТУД со навојDWG бр. MJO-002-0320ГОЛЕМИНА: дијаметар 0,314 L1,104 инчиМАТЕРИЈАЛ: SUS303ЗАВРШИ: НИКОЈТОПЛИНСКИ ТРЕТМАН: НЕМААПЛИКАЦИСКА ИНДУСТРИЈА: ЕЛЕКТРОНИКА视频 24.08.2021 9:56:12.
 • Фабрика за запчаници со најдобар квалитет
  Фабрика за запчаници со најдобар квалитет
  MaiJin Metal Фабрика за запчаници со најдобар квалитет, која работи од 2006 годинаНАСЛОВ: ОРВЕТ ЗА ЗАМЕНИЦАDWG бр. MJO-020-0161ГОЛЕМИНА: дијаметар 0,474 L0,197 инчиМАТЕРИЈАЛ: ЧЕЛИКФИНИШ: чист ЦИНК CR3ТОПЛИНСКИ ТРЕТМАН: НЕМАИНДУСТРИЈА НА ПРИМЕНА: ПЛАСТИЧНО ИНЈЕКЦИЈА视频 2021-08-03 10:07:48.MAIJIN METAL е со гарантиран квалитет. Поминува низ тешка проверка на квалитетот пред пратката и се отфрла ако има видливи вдлабнатини, пункции или линии за истиснување.
 • Прилагодено прилагодено производство на делови за CNC на големо Производител | Метал MaiJin
  Прилагодено прилагодено производство на делови за CNC на големо Производител | Метал MaiJin
  Сите стилови на дизајн на MaiJin Metal се погодни за потребите на клиентите.
 • Приспособени производители на завртки за рамо со HEX SOCET од Кина
  Приспособени производители на завртки за рамо со HEX SOCET од Кина
  MaiJin Metal приспособени завртки за рамо со хексадецимален штекер од Кина, време на одговор 24 часаНАСЛОВ: ЗАВРТУВАЧ ЗА РАМО ВКУБЕН ВКУШЕН ШКУПОВИDWG бр. MJO-002-0313ГОЛЕМИНА: Dia0,512 L0,880МАТЕРИЈАЛ: SUS304ЗАВРШИ: ПАСИВИРАЈТОПЛИНСКИ ТРЕТМАН: НЕМААПЛИКАЦИСКА ИНДУСТРИЈА: ЕЛЕКТРОНИКА视频 2021-09-11 15:17:56.
 • Прилагодени производители на CLEVIS PIN од Кина | MaiJin Метал
  Прилагодени производители на CLEVIS PIN од Кина | MaiJin Метал
  CLEVIS PIN  во споредба со слични производи на пазарот, има неспоредливи извонредни предности во однос на перформансите, квалитетот, изгледот итн., и ужива добра репутација на пазарот. MaiJin Metal ги сумира дефектите на минатите производи и континуирано ги подобрува. Спецификациите на CLEVIS PIN може да се приспособат според вашите потреби.Производството на   се произведува под строг надзор на нашите професионалци.MaiJin Metal Works | Производител на прилагодени CNC делови за обработка-CNC делови за глодање CNC свртени компоненти Официјална веб-страница: https://www.chinamaijin.com/ Е-пошта:mj@chinamaijin.com
 • MaiJin Метал | Најдобрите производители на прачки со навој од нерѓосувачки челик
  MaiJin Метал | Најдобрите производители на прачки со навој од нерѓосувачки челик
  ShenZhen MaiJin Metal Works Co., Ltd. има добро снабдено складиште за да обезбеди соодветно снабдување.
 • Прилагодени производители со навој OD14 x 14MM од Кина | MaiJin Метал
  Прилагодени производители со навој OD14 x 14MM од Кина | MaiJin Метал
  ПРАЧКА СО НАВОДИ OD14 x 14MM  во споредба со слични производи на пазарот, има неспоредливи извонредни предности во однос на перформансите, квалитетот, изгледот итн., и ужива добра репутација на пазарот. MaiJin Metal ги сумира дефектите на минатите производи и континуирано ги подобрува. Спецификациите на THREADED ROD OD14 x 14MM може да се приспособат според вашите потреби.Целокупниот квалитет на овој производ е обезбеден од нашиот професионален тим за КК.ВИДЕО 2022-06-10 9:36:33.
 • Приспособени производители на КЛУЧ, ЗАКЛУВАЊА од Кина
  Приспособени производители на КЛУЧ, ЗАКЛУВАЊА од Кина
  НАСЛОВ: КЛУЧ, ЗАКЛУЧУВАЊЕDWG бр. MJL-031-0262ГОЛЕМИНА: Дијаметар 0,707 Т0,195 инчиМАТЕРИЈАЛ: SUS303ФИНИШ: ПАСИВАЦИЈАТОПЛИНСКИ ТРЕТМАН: НЕМААПЛИКАЦИСКА ИНДУСТРИЈА: ЕЛЕКТРИЧНА视频 2021-12-11 16:42:40. е професионално дизајниран. Истиот го спроведуваат нашите дизајнери кои се стремат да постигнат економичен и ефикасен ефект на третман на вода.
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ
Само кажете ни ги вашите барања, можеме да направиме повеќе отколку што можете да замислите.

Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
English
简体中文
dansk
العربية
italiano
日本語
한국어
Nederlands
русский
Español
Português
français
Deutsch
Tiếng Việt
ภาษาไทย
svenska
Српски
हिन्दी
Română
Bosanski
اردو
עִברִית
Polski
বাংলা
bahasa Indonesia
Pilipino
Македонски
Gaeilgenah
Тековен јазик:Македонски