Maijin е специјализиран за сите различни ЦПУ делови за обработка и ЦПУ делови за мелење, како и за нестандардни сврзувачки елементи.

Јазик

добавувач на делови за мелење cnc

MaiJin Metal работи со цел да стане професионално и добро познато претпријатие. Имаме силен тим за истражување и развој кој го поддржува нашиот континуиран развој на нови производи, како што е добавувачот на делови за мелење cnc. Посветуваме големо внимание на услугите на клиентите, па затоа поставивме сервисен центар. Секој персонал кој работи во центарот е многу одговорен на барањата на клиентите и може да го следи статусот на нарачката во секое време. Нашиот вечен принцип е да им обезбедиме на клиентите исплатливи и висококвалитетни производи и да создаваме вредности за клиентите. Ние би сакале да соработуваме со клиенти низ целиот свет. Контактирајте не за да добиете повеќе детали.
Со комплетни производствени линии на добавувачи на делови за мелење ЦНЦ и искусни вработени, може самостојно да ги дизајнира, развива, произведува и тестира сите производи на ефикасен начин. Во текот на целиот процес, нашите професионалци за КК ќе го надгледуваат секој процес за да обезбедат квалитет на производот. Покрај тоа, нашата испорака е навремена и може да ги задоволи потребите на секој клиент. Ветуваме дека производите се испраќаат до клиентите здрави и здрави. Ако имате какви било прашања или сакате да дознаете повеќе за нашиот добавувач на делови за мелење cnc, јавете ни се директно.
MaiJin Metal се фокусираше на редовно развивање на производи, од кои најновиот снабдувач на делови за мелење cnc. Тоа е најновата серија на нашата компанија и се очекува да ве изненади.
 • Најдобра SOPRA NO0.5 TOP COVER Фабричка цена - MaiJin Metal
  Најдобра SOPRA NO0.5 TOP COVER Фабричка цена - MaiJin Metal
  MaiJin Metal Најдобра SOPRA NO0.5 ГОРНА КАПАК Фабричка цена - Ставете го квалитетот на почетокот. Се движиме кон совршен квалитет, акумулирајќи го секое мало подобрување. Ова е нашето кинеско потекло и нашата цел да веруваме дека квалитетот е на прво место. Да продолжиме да го подобруваме квалитетот во исто време за да ја оптимизираме технологијата на обработка за да ги направиме нашите производи да бидат поконкурентни на пазарот.НАСЛОВ: СОПРА БР. 0.5 ГОРНА НАГРАВАDWG бр. MJL-031-0132ГОЛЕМИНА: L2,757 W0,561 H1,377 инчиМАТЕРИЈАЛ: AL6061-T6ФИНИШ: АЛОДИНТОПЛИНСКИ ТРЕТМАН: НЕМААПЛИКАЦИСКА ИНДУСТРИЈА: ЕЛЕКТРИЧНИ АПАРАТИ视频 2021-06-11 10:40:03.Овој производ се карактеризира со стабилна и сигурна работа. Може постојано да работи одржувајќи го своето највисоко ниво без никаков ненадеен прекин.
 • Професионални производители на ПИН
  Професионални производители на ПИН
  MaiJin Metal професионални производители на PIN, OEM/ODM услугиНАСЛОВ: ПИНDWG бр. MJO-011-0051ГОЛЕМИНА: дијаметар 0,313 L0,918 инчиМАТЕРИЈАЛ: SUS303ЗАВРШИ: НИКОЈТОПЛИНСКИ ТРЕТМАН: НЕМААПЛИКАЦИСКА ИНДУСТРИЈА: ЕЛЕКТРОНИКА视频 2021-08-24 10:13:21.Производството на   до одреден степен следи некои основни чекори. Овие чекори се CAD дизајн, потврда на цртежот, избор на суровини, сечење материјали, дупчење, обликување и бојадисување.
 • Најдобра компанија за поддршка на клипот - MaiJin Metal
  Најдобра компанија за поддршка на клипот - MaiJin Metal
  НАСЛОВ: ПОДДРШКА НА клипотDWG бр MJO-088-0192ГОЛЕМИНА: дијаметар 0,313 L0,418 инчиМАТЕРИЈАЛ: AL7075ФИНИШ: ЧИСТИ ЕНОДИЗИРАНОТОПЛИНСКИ ТРЕТМАН: НЕМААПЛИКАЦИСКА ИНДУСТРИЈА: ХЕМИСКИ МЕРНИ ПУМПИПроизводот делува флексибилно на променливите работни барања. Луѓето можат да ги променат неговите режими на работа за да задоволат специфични потреби.MaiJin Metal Најдобра компанија за поддршка на клипот - Работи од 2006 година
 • РОЛАТ ЗА КРИВ- MAIJIN METAL
  РОЛАТ ЗА КРИВ- MAIJIN METAL
  НАСЛОВ: РОЛАТ ЗА КРИВDWG бр MJO-044-0027ГОЛЕМИНА: дијаметар 0,665 L0,371 инчиМАТЕРИЈАЛ: SUS304ЗАВРШИ: НИКОЈТОПЛИНСКИ ТРЕТМАН: НЕМААПЛИКАЦИСКА ИНДУСТРИЈА: ВЕНТИЛАЦИЈА视频 2021-06-21 13:58:40.Производот, со толку многу конкурентни предности, наоѓа широк спектар на апликации.
 • Најдобра компанија за рамен орев - MaiJin Metal
  Најдобра компанија за рамен орев - MaiJin Metal
  MaiJin Metal Најдобра компанија за рамен орев - MaiJin Metal, Ставете го квалитетот на почетокот. Се движиме кон совршен квалитет, акумулирајќи го секое мало подобрување. Ова е нашето кинеско потекло и нашата цел да веруваме дека квалитетот е на прво место. Да продолжиме да го подобруваме квалитетот во исто време за да ја оптимизираме технологијата на обработка за да ги направиме нашите производи да бидат поконкурентни на пазарот.НАСЛОВ: РАМЕН ОРЕВDWG бр. MJL-085-0001ГОЛЕМИНА: L0,788 T0,551 W0,710 инчиМАТЕРИЈАЛ: SUS304ЗАВРШИ: НИКОЈТОПЛИНСКИ ТРЕТМАН: НЕМААПЛИКАЦИСКА ИНДУСТРИЈА: УГОСТИТЕЛСКА ОПРЕМА视频 2021-06-11 11:21:10.Новиот дизајн предложен од   реализира понаучно и поефикасно управување.
 • прилагодени сврзувачки елементи по цени на големо | Метал MaiJin
  прилагодени сврзувачки елементи по цени на големо | Метал MaiJin
  Производот е прилично конкурентен на пазарот и може широко да се применува на многу полиња.
 • Професионални производители на куќишта со чаури
  Професионални производители на куќишта со чаури
  MaiJin Метал Професионални Производители Куќишта, Работат од 2006 годинаНАСЛОВ: ЧУМСКА ДУМБАDWG бр MJO-088-0036ГОЛЕМИНА: Dia0,747 L0,745МАТЕРИЈАЛ: AL6061ЗАВРШИ: НИКОЈТОПЛИНСКИ ТРЕТМАН: НЕМААПЛИКАЦИСКА ИНДУСТРИЈА: ОПРЕМА视频 2021-09-01 10:11:04. имаат високо пазарни апликации во областа.
 • Прилагодени производители со навој OD14 x 14MM од Кина | MaiJin Метал
  Прилагодени производители со навој OD14 x 14MM од Кина | MaiJin Метал
  ПРАЧКА СО НАВОДИ OD14 x 14MM  во споредба со слични производи на пазарот, има неспоредливи извонредни предности во однос на перформансите, квалитетот, изгледот итн., и ужива добра репутација на пазарот. MaiJin Metal ги сумира дефектите на минатите производи и континуирано ги подобрува. Спецификациите на THREADED ROD OD14 x 14MM може да се приспособат според вашите потреби.Целокупниот квалитет на овој производ е обезбеден од нашиот професионален тим за КК.ВИДЕО 2022-06-10 9:36:33.
 • Прилагодени ВОДИЧ, Производители на куќишта за чаури од Кина
  Прилагодени ВОДИЧ, Производители на куќишта за чаури од Кина
  MaiJin Metal Прилагоден ВОДИЧ ЗА КУЌИШТЕ ЗА ЧУВКА Производителите од Кина, изградивме добра репутација за квалитет, услуга и доверливост. Со високо обучени наши луѓе за продажба, искусни технички инженери за продажба и системи за управување со фокусирање на клиентите, постигнавме стабилен продажен рекорд во првите редови на нашата индустрија во обезбедување производи и услуги со висок квалитет за нашите клиенти.НАСЛОВ: ВОДИЧ ЧУВНА КУЌИШТЕDWG бр. MJO-088-0042ГОЛЕМИНА: Dia1,048 L1,180 ИНЧМАТЕРИЈАЛ: AL6061ЗАВРШИ: НИКОЈТОПЛИНСКИ ТРЕТМАН: НЕМААПЛИКАЦИСКА ИНДУСТРИЈА: ОПРЕМА视频 2021-09-01 9:52:53.
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ
Само кажете ни ги вашите барања, можеме да направиме повеќе отколку што можете да замислите.

Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
English English 简体中文 简体中文 dansk dansk العربية العربية italiano italiano 日本語 日本語 한국어 한국어 Nederlands Nederlands русский русский Español Español Português Português français français Deutsch Deutsch Tiếng Việt Tiếng Việt ภาษาไทย ภาษาไทย svenska svenska Српски Српски हिन्दी हिन्दी Română Română Bosanski Bosanski اردو اردو עִברִית עִברִית Polski Polski বাংলা বাংলা bahasa Indonesia bahasa Indonesia Pilipino Pilipino Македонски Македонски Gaeilgenah Gaeilgenah
Тековен јазик:Македонски