Maijin е специјализиран за сите различни ЦПУ делови за обработка и ЦПУ делови за мелење, како и за нестандардни сврзувачки елементи.

Јазик

Производител на делови за обработка на cnc

MaiJin Metal работи со цел да стане професионално и добро познато претпријатие. Имаме силен тим за истражување и развој кој го поддржува нашиот континуиран развој на нови производи, како што е производителот на делови за обработка на cnc. Посветуваме големо внимание на услугите на клиентите, па затоа поставивме сервисен центар. Секој персонал кој работи во центарот е многу одговорен на барањата на клиентите и може да го следи статусот на нарачката во секое време. Нашиот вечен принцип е да им обезбедиме на клиентите исплатливи и висококвалитетни производи и да создаваме вредности за клиентите. Ние би сакале да соработуваме со клиенти низ целиот свет. Контактирајте не за да добиете повеќе детали.
Со комплетни производни линии за производство на делови за обработка на cnc и искусни вработени, може самостојно да ги дизајнира, развива, произведува и тестира сите производи на ефикасен начин. Во текот на целиот процес, нашите професионалци за КК ќе го надгледуваат секој процес за да обезбедат квалитет на производот. Покрај тоа, нашата испорака е навремена и може да ги задоволи потребите на секој клиент. Ветуваме дека производите се испраќаат до клиентите здрави и здрави. Ако имате какви било прашања или сакате да дознаете повеќе за нашиот производител на делови за обработка на cnc, јавете ни се директно.
MaiJin Metal е претпријатие кое посветува големо внимание на подобрувањето на производните технологии и силата на истражување и развој. Опремени сме со напредни машини и формиравме неколку одделенија за да ги задоволиме различните потреби на голем број клиенти. На пример, ние имаме сопствен сервис кој може да им обезбеди на клиентите високо ефикасна услуга по продажбата. Членовите на сервисот се секогаш на подготвеност да им служат на клиентите од различни земји и региони и подготвени да одговорат на сите прашања. Ако барате деловни можности или имате интерес за нашиот производител на делови за обработка на cnc, контактирајте со нас.
 • квалитетна CNC обработка делови фабрика производителот | Метал MaiJin
  квалитетна CNC обработка делови фабрика производителот | Метал MaiJin
  Производот е тестиран за одличен квалитет, перформанси, издржливост итн.
 • Производител на делови за обработка на cnc по цени на големо | Метал MaiJin
  Производител на делови за обработка на cnc по цени на големо | Метал MaiJin
  Како познат бренд дома и во странство, MaiJin Metal секогаш обезбедува производител на делови за CNC со највисок квалитет за клиентите.
 • Трговија на големо ПРЕКУ ЅИДЕН КОНЕКТОР со поволна цена - MaiJin Metal
  Трговија на големо ПРЕКУ ЅИДЕН КОНЕКТОР со поволна цена - MaiJin Metal
  Трговија на големо НИЗ ЅИДЕН КОНЕКТОР со добра цена - MaiJin Metal,OEM/ODM услугиНАСЛОВ: ПРЕКУ ЅИДЕН КОНЕКТОРDWG бр. MJL-031-0022ГОЛЕМИНА: дијаметар 0,468 L0,470 инчиМАТЕРИЈАЛ: SUS303ФИНИШ: ЕЛЕКТРОХЕМИСКО ПОЛИРАЊЕТОПЛИНСКИ ТРЕТМАН: НЕМААПЛИКАЦИСКА ИНДУСТРИЈА: ПРИКРЖУВАЧИ视频 2021-07-13 9:26:45.
 • Кина производители на BOLZEN BOLT - MaiJin Metal
  Кина производители на BOLZEN BOLT - MaiJin Metal
  Производителите на BOLZEN BOLT - MaiJin Metal, Работат од 2006 годинаНАСЛОВ:  БОЛЗЕН БОЛТDWG бр. MJO-091-0014ГОЛЕМИНА: дијаметар 0,496 L0,784 инчиМАТЕРИЈАЛ: 100 Cr6ЗАВРШИ: НИКОЈТОПЛИНСКИ ТРЕТМАН: ЗАКРВУВАЊЕАПЛИКАЦИСКА ИНДУСТРИЈА: ПРИКРЖУВАЧ视频 2021-08-03 10:26:59.
 • Професионални производители на навртки за нитни - Maijin Metal
  Професионални производители на навртки за нитни - Maijin Metal
  Наслов: Орев за занитвамDWG бр. MJO-002-0236Големина: дијаметар 0,232 L0,628 инчиМатеријал: SUS304Заврши: ПасивирањеАпликативна индустрија: ЕлектроникаПрофесионални производители на навртки MaiJin Metal, Храброст да се предизвикаат Многу фабрики не сакаат да произведуваат тежок материјал како SUS 316, титаниум, чисто железо, легиран челик, но ние многу се заинтересиравме за тоа и завршивме многу од овие делови. Во исто време, ние сме исто така многу среќни што ги прифаќаме тие делови со тежина и висока прецизност, секој предизвик ќе не однесе да добиеме повеќе обилни искуства за обработка.
 • Најдобра компанија за CUSTOM SPACER COVER - MaiJin Metal
  Најдобра компанија за CUSTOM SPACER COVER - MaiJin Metal
  CUSTOM SPACER COVER  во споредба со слични производи на пазарот, има неспоредливи извонредни предности во однос на перформансите, квалитетот, изгледот итн., и ужива добра репутација на пазарот. MaiJin Metal ги сумира дефектите на минатите производи и континуирано ги подобрува . Спецификациите на CUSTOM SPACER COVER може да се приспособат според вашите потреби.ВИДЕО 2022-06-20 10:15:04.
 • Најдобра KP120 SS STUD Company - MaiJin Metal
  Најдобра KP120 SS STUD Company - MaiJin Metal
  НАСЛОВ: KP120 SS STUDDWG бр. MJL-035-0001ГОЛЕМИНА: DIA0,208 L1,183 инчиМАТЕРИЈАЛ: SUS303ЗАВРШИ: ПАСИВИРАЈАПЛИКАЦИСКА ИНДУСТРИЈА: ЕЛЕКТРИЧНА ОПРЕМАНајдобар KP120 SS STUD-MaiJin Metal, кој работи од 2006 година
 • Најдобар цврст иглички FactoryPrice-MaiJin Metal
  Најдобар цврст иглички FactoryPrice-MaiJin Metal
  MaiJin Metal Најдобра фабрика за цврсти иглички Цена-MaiJin метал, храброст да се предизвика Многу фабрики не сакаат да произведуваат некој тежок материјал како SUS 316, титаниум, чисто железо, легиран челик, но ние се заинтересиравме за тоа и завршивме многу од овие делови . Во исто време, ние сме исто така многу среќни што ги прифаќаме тие делови со тежина и висока прецизност, секој предизвик ќе не однесе да добиеме повеќе обилни искуства за обработка.
 • Прилагодени делови за вртење со Cnc 15 производители од Кина
  Прилагодени делови за вртење со Cnc 15 производители од Кина
  Cnc делови за вртење / cnc обработени пар t/ cnc машински додатоци / cnc компоненти за обработка / услуги за обработка на cncнестандардни делови за вртење / сопствени делови за вртење / OEM делови за вртењеМатеријал-месинг / C3604Третман: ПрироденГолемина: 0,375" Hex x 0,4" LMaiJin Metal во канцеларија Додадете: 10F, 9 градежен блок Б, научен и технолошки парк Бао Ненг, бр. 1 Кинг Ксијанг Rd, округ Лонг Хуа, градот Шен Жен, Кина. Додај фабрика: бр.5 Источна порта, индустриски парк Веи Хуа, улица Ксијанг Хао, село Тај Сонг, град Кинг Кси, град Донг Гуан, Кина.Главни производи Прилагодени делови за вртење со Cnc 15 производители од КинаОвој производ има сертификат за квалитет меѓународен стандард.Нашите производи се извори од BMW, Ford и Bosch OEM/ODM услуги | 24-часовно време на одговор | Сертифициран со ISO 9001:2015 Опера Шенжен Мајџин метал е глобално ориентиран и има воспоставен деловни контакти со претпријатија во повеќе од 30 земји. Малите делови имаат голема употреба. Деловите за обработка се широко користени во различни индустрии, особено во 5G, AI, возила со нова енергија, индустриска автоматизација и така натаму. Храброст за предизвикување Многу фабрики не сакаат да произведуваат некој тежок материјал како SUS 316, титаниум, чисто железо, легиран челик, но ние многу се заинтересиравме за тоа и завршивме многу од овие делови. Во исто време, ние сме исто така многу среќни што ги прифаќаме тие делови со тежина и висока прецизност, секој предизвик ќе не однесе да добиеме повеќе обилни искуства за обработка. Ставете го квалитетот на почетокот. Се движиме кон совршен квалитет, акумулирајќи го секое мало подобрување. Ова е нашето кинеско потекло и нашата цел да веруваме дека квалитетот е на прво место. Да продолжиме да го подобруваме квалитетот во исто време за да ја оптимизираме технологијата на обработка за да ги направиме нашите производи да бидат поконкурентни на пазарот. Кои индустрии ги опслужувате? Ние сме вклучени во речиси секоја индустрија што може да се замисли. Ние опслужуваме 5G, AI, воздушната, енергијата, медицинската, стоматолошката и многу други.Кој е најмалиот дел што можете да го направите?Кој е најголемиот дел што можете да го направите? Краткиот одговор е „зависи“. Работи како што се вашите потреби, сложеноста на делот, типот на производство и многу други фактори се во игра. Општо земено, можеме да обработуваме делови со помали надворешни дијаметри (ODs) од 2mm (0,080”) и главни ODs големи до 200mm (8”). Ако барате помош за одредување на тие фактори, ве охрабруваме да го контактирате нашиот технички персонал за продажба на почетокот на циклусот на дизајнирање за да можеме да го прегледаме вашиот дел и да обезбедиме увид и помош.Што точно значи „CNC“?CNC е кратенка за „компјутерски нумерички контролиран“ и се однесува на автоматизиран производствен процес во кој однапред програмиран софтвер го контролира движењето на машината. CNC обезбедува конзистентна точност што овозможува производство на прецизни делови.
 • Introto Cnc Вртење делови 11 MaiJin Метал
  Introto Cnc Вртење делови 11 MaiJin Метал
  Cnc делови за вртење/ cnc-обработен дел/ cnc-машински додатоци/ cnc-машински компоненти/ cnc-машински услугинестандардни делови за вртење / прилагодени делови за вртење / OEM делови за вртењеМатеријал-Не'рѓосувачки челик/ SUS303Третман: ПрироденГолемина: 0,75" Dia x 1,47"LMaiJin Metal во канцеларија Додадете: 10F, 9 градежен блок Б, научен и технолошки парк Бао Ненг, бр. 1 Кинг Ксијанг Rd, округ Лонг Хуа, градот Шен Жен, Кина. Додај фабрика: бр.5 Источна порта, индустриски парк Веи Хуа, улица Ксијанг Хао, село Тај Сонг, град Кинг Кси, град Донг Гуан, Кина.Главни производи Introto Cnc Вртење делови 11 MaiJin МеталФункцијата на е во состојба да се увери дека нашите корисници можат да добијат ефикасно.Нашите производи се извори од BMW, Ford и Bosch OEM/ODM услуги | 24-часовно време на одговор | Сертифициран со ISO 9001:2015 Опера OEM/ODM услуги Направивме добра репутација за квалитет, услуга и доверливост. Со високо обучени наши луѓе за продажба, искусни технички инженери за продажба и системи за управување со фокусирање на клиентите, постигнавме стабилен продажен рекорд во првите редови на нашата индустрија во обезбедување производи и услуги со висок квалитет за нашите клиенти. 24-часовно време на одговорКои индустрии ги опслужувате? Ние сме вклучени во речиси секоја индустрија што може да се замисли. Ние опслужуваме 5G, AI, воздушната, енергијата, медицинската, стоматолошката и многу други.Можеш ли да ми помогнеш да го изградам мојот дел? Да ние можеме.Можеме да понудиме некои насоки со Дизајн за производност (DFM). Со DFM, можеме да предложиме начини како да го оптимизирате дизајнот за да ги намалите трошоците додека ја задржуваме функционалноста.Дали сте ISO сертифициран? Да! Ние сме сертифицирани ISO9001:2015.
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ
Само кажете ни ги вашите барања, можеме да направиме повеќе отколку што можете да замислите.

Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
English
简体中文
dansk
العربية
italiano
日本語
한국어
Nederlands
русский
Español
Português
français
Deutsch
Tiếng Việt
ภาษาไทย
svenska
Српски
हिन्दी
Română
Bosanski
اردو
עִברִית
Polski
বাংলা
bahasa Indonesia
Pilipino
Македонски
Gaeilgenah
Тековен јазик:Македонски