Maijin е специјализиран за сите различни ЦПУ делови за обработка и ЦПУ делови за мелење, како и за нестандардни сврзувачки елементи.

Јазик

Производител на делови за обработка на cnc

MaiJin Metal работи со цел да стане професионално и добро познато претпријатие. Имаме силен тим за истражување и развој кој го поддржува нашиот континуиран развој на нови производи, како што е производителот на делови за обработка на cnc. Посветуваме големо внимание на услугите на клиентите, па затоа поставивме сервисен центар. Секој персонал кој работи во центарот е многу одговорен на барањата на клиентите и може да го следи статусот на нарачката во секое време. Нашиот вечен принцип е да им обезбедиме на клиентите исплатливи и висококвалитетни производи и да создаваме вредности за клиентите. Ние би сакале да соработуваме со клиенти низ целиот свет. Контактирајте не за да добиете повеќе детали.
Со комплетни производствени линии на производители на делови за обработка на cnc и искусни вработени, може самостојно да ги дизајнира, развива, произведува и тестира сите производи на ефикасен начин. Во текот на целиот процес, нашите професионалци за КК ќе го надгледуваат секој процес за да обезбедат квалитет на производот. Покрај тоа, нашата испорака е навремена и може да ги задоволи потребите на секој клиент. Ветуваме дека производите се испраќаат до клиентите здрави и здрави. Ако имате какви било прашања или сакате да дознаете повеќе за нашиот производител на делови за обработка на cnc, јавете ни се директно.
MaiJin Metal е претпријатие кое посветува големо внимание на подобрувањето на производните технологии и силата на истражување и развој. Опремени сме со напредни машини и формиравме неколку одделенија за да ги задоволиме различните потреби на голем број клиенти. На пример, ние имаме сопствен сервис кој може да им обезбеди на клиентите високо ефикасна услуга по продажбата. Членовите на сервисот се секогаш на подготвеност да им служат на клиентите од различни земји и региони и подготвени да одговорат на сите прашања. Ако барате деловни можности или имате интерес за нашиот производител на делови за обработка на cnc, контактирајте со нас.
 • Прилагодени прецизни делови за вртење Производител | Метал MaiJin
  Прилагодени прецизни делови за вртење Производител | Метал MaiJin
  Напредните машини за производство на прецизни делови за вртење се опремени во MaiJin Metal за да се обезбеди масовно производство.
 • фабрика за мелење делови за алуминиумски cnc | MaiJin Метал
  фабрика за мелење делови за алуминиумски cnc | MaiJin Метал
  Добавувачите на суровини на MaiJin Metal беа подложени на ригорозен скрининг.
 • силиконски бронзени завртки | MaiJin Метал
  силиконски бронзени завртки | MaiJin Метал
  ShenZhen MaiJin Metal Works Co., Ltd. има високо квалификувани технички инженери и добро обучен продажен персонал.
 • Трговија на големо со CUSTOM HEX HEX BOLT со добра цена - MaiJin Metal
  Трговија на големо со CUSTOM HEX HEX BOLT со добра цена - MaiJin Metal
  Хексадецимален болт- Тип на прицврстувач кој се состои од глава и завртка (цилиндар со надворешни навои), што се користи заедно со навртка за прицврстување на два дела со проодни отвори.Овој тип на поврзување се нарекува поврзување со завртки. Ако навртката е одвртена од завртката, двата дела може да се одвојат, така што врската со завртки е отстранлива врска视频 28-03-2022 9:43:07.
 • Производителите на CNC компоненти по големопродажни цени | Метал MaiJin
  Производителите на CNC компоненти по големопродажни цени | Метал MaiJin
  Производителите на cnc компоненти се препознаени по нивните својства за .
 • Најдобар приклучок за завртка 145710 FactoryPrice-MaiJin Metal
  Најдобар приклучок за завртка 145710 FactoryPrice-MaiJin Metal
  ГОЛЕМИНА: Дијаметар 1,28 x L 1,38 инчиМАТЕРИЈАЛ: SUS316/ НЕРѓосувачки челикТРЕТМАН: електрополирањеMaiJin Metal Најдобар приклучок за завртки 145710 FactoryPrice-MaiJin Metal, Силен инженерски и технички тим е посветен на подобрување на технологијата и истражување и развој, кој е доделен на голем број патенти. Р&D помага во реализацијата на тешките производи и оптимизацијата на уредите за стегање за да се подобри ефикасноста на производството на масовните производи, значително намалувајќи ги трошоците за производство и овозможувајќи им на клиентите да добијат поповолни цени на производите.
 • Прилагодени бронзени навртки и завртки компанија | Метал MaiJin
  Прилагодени бронзени навртки и завртки компанија | Метал MaiJin
  Персоналот во MaiJin Metal е високо препорачан од клиентите.
 • Професионални производители на BOLT
  Професионални производители на BOLT
  Професионални производители на MaiJin Metal BOLT, Храброст да се предизвикаат Многу фабрики не сакаат да произведуваат некој тежок материјал како SUS 316, титаниум, чисто железо, легиран челик, но ние многу се заинтересиравме за тоа и завршивме многу од овие делови. Во исто време, ние сме исто така многу среќни што ги прифаќаме тие делови со тежина и висока прецизност, секој предизвик ќе не однесе да добиеме повеќе обилни искуства за обработка.НАСЛОВ: БОЛТDWG бр. MJO-020-0327ГОЛЕМИНА: дијаметар 0,510 L0,378 инчиМАТЕРИЈАЛ: SS316ЗАВРШИ: НИКОЈТОПЛИНСКИ ТРЕТМАН: НЕМААПЛИКАЦИСКА ИНДУСТРИЈА: ЕЛЕКТРОНИКА视频 2021-07-24 9:33:52.
 • Кинеска основна плоча 153404 производители-MaiJin Metal
  Кинеска основна плоча 153404 производители-MaiJin Metal
  ГОЛЕМИНА: L2,36 x W1,6 x T0,31 ИНЧМАТЕРИЈАЛ: АЛУМИНИУМ 6061-T6ТРЕТМАН: ЕНОДИЗИРАЊЕ ЦРВЕНОПроизводот се одликува со саканата цврстина. Има отпорност на локализирани деформации како што се вдлабнување, гребење, сечење или виткање.MaiJin Metal Кина основна плоча 153404 производители-MaiJin Metal, 24-часовно време на одговор
 • Фабрика VLAVE BODY со најдобар квалитет
  Фабрика VLAVE BODY со најдобар квалитет
  MaiJin Metal Најквалитетна фабрика за VLAVE BODY, Шенжен Maijin Metal е глобално ориентирана и има воспоставено деловни контакти со претпријатија во повеќе од 30 земји. Малите делови имаат голема употреба. Машинските делови се широко користени во различни индустрии, особено 5G, AI, нови енергетски возила, индустриска автоматизација и така натаму.НАСЛОВ: ТЕЛО НА ВЕНТИЛDWG бр. MJL-036-0059ГОЛЕМИНА: HEX0,721 L1,893МАТЕРИЈАЛ: МЕСИНЗАВРШИ: НИКОЈТОПЛИНСКИ ТРЕТМАН: НЕМААПЛИКАЦИСКА ИНДУСТРИЈА: ФЛУИДЕН СИСТЕМ视频 2021-10-29 10:27:46.Бидејќи не содржи кревки делови како филаменти и стакло, може да издржи екстремни температури, вибрации и шок.
 • Висококвалитетни делови за вртење со Cnc 18 Трговија на големо-ShenZhen MaiJin Metal Works Co., Ltd.
  Висококвалитетни делови за вртење со Cnc 18 Трговија на големо-ShenZhen MaiJin Metal Works Co., Ltd.
  Cnc делови за вртење / CNC машински дел / Cnc машински додатоци / CNC компоненти за обработка / услуги за обработка на CNCнестандардни делови за вртење / сопствени делови за вртење / OEM делови за вртењеМатеријал-месинг / C3602Третман: ПрироденГолемина: 0,25" дијаметар x 0,31" LMaiJin Metal во канцеларија Додадете: 10F, 9 градежен блок Б, научен и технолошки парк Бао Ненг, бр. 1 Кинг Ксијанг Rd, округ Лонг Хуа, градот Шен Жен, Кина. Додај фабрика: бр.5 Источна порта, индустриски парк Веи Хуа, улица Ксијанг Хао, село Тај Сонг, град Кинг Кси, град Донг Гуан, Кина.Главни производи Висококвалитетен Cnc Вртечки делови 18 Трговија на големо-ШенЖен MaiJin Metal Works Co., Ltd.Поради неговите добри карактеристики, овој производ е широко користен на светскиот пазар.Нашите производи се извори од BMW, Ford и Bosch OEM/ODM услуги | 24-часовно време на одговор | Сертифициран со ISO 9001:2015 Работи од 2006 година ShenZhen MaiJin Metal Works Co., Ltd. е основана во 2006 година. Направивме добра репутација Силниот инженерски и технички тим е посветен на подобрување на технологијата и истражувањето и развојот на кој им се доделени голем број патенти. Р&D помага при реализација на тешки производи и оптимизација на прицврстувачките уреди за  да се подобри ефикасноста на производството на масовните производи, значително намалувајќи ги производните трошоци и овозможувајќи им на купувачите да добијат повеќе скапи производи. Храброст за предизвикување Многу фабрики не сакаат да произведуваат некој тежок материјал како SUS 316, титаниум, чисто железо, легиран челик, но ние многу се заинтересиравме за тоа и завршивме многу од овие делови. Во исто време, ние сме исто така многу среќни што ги прифаќаме тие делови со тежина и висока прецизност, секој предизвик ќе не однесе да добиеме повеќе обилни искуства за обработка. Ставете го квалитетот на почетокот. Се движиме кон совршен квалитет, акумулирајќи го секое мало подобрување. Ова е нашето кинеско потекло и нашата цел да веруваме дека квалитетот е на прво место. Да продолжиме да го подобруваме квалитетот во исто време за да ја оптимизираме технологијата на обработка за да ги направиме нашите производи да бидат поконкурентни на пазарот. Кои индустрии ги опслужувате?Ние сме вклучени во речиси секоја индустрија што може да се замисли. Ние опслужуваме 5G, AI, воздушната, енергијата, медицинската, стоматолошката и многу други.Можеш ли да ми помогнеш да го изградам мојот дел? Да ние можеме. Можеме да понудиме некои насоки со Дизајн за производност (DFM). Со DFM, можеме да предложиме начини како да го оптимизирате дизајнот за да ги намалите трошоците додека ја задржуваме функционалноста.Дали сте ISO сертифициран? Да! Ние сме сертифицирани ISO9001:2015.
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ
Само кажете ни ги вашите барања, можеме да направиме повеќе отколку што можете да замислите.

Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
English
简体中文
dansk
العربية
italiano
日本語
한국어
Nederlands
русский
Español
Português
français
Deutsch
Tiếng Việt
ภาษาไทย
svenska
Српски
हिन्दी
Română
Bosanski
اردو
עִברִית
Polski
বাংলা
bahasa Indonesia
Pilipino
Македонски
Gaeilgenah
Тековен јазик:Македонски