Maijin е специјализиран за сите различни ЦПУ делови за обработка и ЦПУ делови за мелење, како и за нестандардни сврзувачки елементи.

Јазик

најдобар ќор-сокак

Од основањето, се фокусираше на обезбедување на клиентите со најдобрите производи. Нашите професионални вработени се посветени на задоволување на барањата на клиентите потпирајќи се на најнапредната опрема и техники. Освен тоа, формиравме сервисен оддел кој е главно одговорен да им понуди на клиентите брза и ефикасна услуга за клиентите. Ние сме секогаш тука да ги претвориме вашите идеи во реалност. Сакате да дознаете повеќе информации за најдобриот пад на нашиот нов производ или за нашата компанија, добредојдовте да не контактирате во секој момент.
Со целосно најдобри производствени линии и искусни вработени, може самостојно да ги дизајнира, развива, произведува и тестира сите производи на ефикасен начин. Во текот на целиот процес, нашите професионалци за КК ќе го надгледуваат секој процес за да обезбедат квалитет на производот. Покрај тоа, нашата испорака е навремена и може да ги задоволи потребите на секој клиент. Ветуваме дека производите се испраќаат до клиентите здрави и здрави. Ако имате какви било прашања или сакате да дознаете повеќе за нашата најдобра ситуација, јавете ни се директно.
Денес е одличен ден кога MaiJin Metal планира да го претстави нашиот најнов производ на јавноста. Има официјално име наречено best standoff и се испорачува по конкурентна цена.
 • Најдобар добавувач на должина 0,25 Hex 1,0
  Најдобар добавувач на должина 0,25 Hex 1,0
  Материјал-Не'рѓосувачки челик 303/ SUS303Третман: ПРИРОДЕНГолемина: 0,25" HEX x 1,0" LMaiJin Metal Best Standoff 0.25Hex 1.0 Long добавувач, Силен инженерски и технички тим е посветен на подобрување на технологијата и истражување и развој на кој му биле доделени голем број патенти. Р&D помага во реализацијата на тешките производи и оптимизацијата на уредите за стегање за да се подобри ефикасноста на производството на масовните производи, значително намалувајќи ги трошоците за производство и овозможувајќи им на клиентите да добијат поповолни цени на производите.
 • MaiJin Метал | најдобар ќор-сокак
  MaiJin Метал | најдобар ќор-сокак
  Нашиот најдобар ќор-сокак ужива подолг животен век од другите слични производи за неговиот материјал.
 • Најдобра компанија HEX NUT - MaiJin Metal
  Најдобра компанија HEX NUT - MaiJin Metal
  НАСЛОВ: HEX HEXDWG бр. MJO-002-0239ГОЛЕМИНА: Dia1,174  L0,433МАТЕРИЈАЛ: SUS303ЗАВРШИ: ПАСИВИРАЈТОПЛИНСКИ ТРЕТМАН: НЕМААПЛИКАЦИСКА ИНДУСТРИЈА: МАШИНА ОПРЕМАНајдобра компанија HEX NUT - MaiJin Metal, OEM/ODM услуги
 • Приспособени AI-HI- Крајни блокови со проток 4мм Куќиште, проточна цевка, долги производители од Кина
  Приспособени AI-HI- Крајни блокови со проток 4мм Куќиште, проточна цевка, долги производители од Кина
  НАСЛОВ: AI-HI- Проточни крајни блокови 4mm Куќиште, проточна цевка, долгаDWG БР. МЈЛ-031-0152/151ГОЛЕМИНА: S1.472 L6.642МАТЕРИЈАЛ: AL6061-T5ФИНИШТА: ПОЗЛУВАЊЕ НА НИКЕЛАПЛИКАЦИСКА ИНДУСТРИЈА: Електронска индустријаВисоката вкочанетост е една од очигледните предности на овој производ. Кога е изложен на надворешна сила, не е подложен на деформација или кршење.MaiJin Metal приспособени AI-HI- Блокови со краеви на проток од 4 мм Куќиште, проточна цевка, долги производители од Кина, Силен инженерски и технички тим се посветен на подобрување на технологијата и истражувањето и развојот што на достанало. Р&D помага при реализација на тешки производи и оптимизација на прицврстувачките уреди за  да се подобри ефикасноста на производството на масовните производи, значително намалувајќи ги производните трошоци и овозможувајќи им на купувачите да добијат повеќе скапи производи.
 • Прилагодени ВОДИЧ, Производители на куќишта за чаури од Кина
  Прилагодени ВОДИЧ, Производители на куќишта за чаури од Кина
  MaiJin Metal Прилагоден ВОДИЧ ЗА КУЌИШТЕ ЗА ЧУВКА Производителите од Кина, изградивме добра репутација за квалитет, услуга и доверливост. Со високо обучени наши луѓе за продажба, искусни технички инженери за продажба и системи за управување со фокусирање на клиентите, постигнавме стабилен продажен рекорд во првите редови на нашата индустрија во обезбедување производи и услуги со висок квалитет за нашите клиенти.НАСЛОВ: ВОДИЧ ЧУВНА КУЌИШТЕDWG бр. MJO-088-0042ГОЛЕМИНА: Dia1,048 L1,180 ИНЧМАТЕРИЈАЛ: AL6061ЗАВРШИ: НИКОЈТОПЛИНСКИ ТРЕТМАН: НЕМААПЛИКАЦИСКА ИНДУСТРИЈА: ОПРЕМА视频 2021-09-01 9:52:53.
 • Професионални производители на FLOW NOZZLE
  Професионални производители на FLOW NOZZLE
  Проточните млазници се проточна цевка која се состои од мазен конвергентен дел што води до цилиндрична област на грлото. Грлото е најмалиот дел од млазницата. Крановите за притисок се наоѓаат на горната страна на плочата на млазницата и на долната страна од излезот на млазницата. Тие можат да бидат во форма на прстенест прстен, т.е. подеднакво распоредени дупки поврзани заедно кои се отвораат во цевководот, или во форма на единечни дупки дупчат во цевководот.ВИДЕО 2022-07-19 10:08:04.
 • Прилагодени производители на прицврстувачи со прав агол со навој од Кина
  Прилагодени производители на прицврстувачи со прав агол со навој од Кина
  НАСЛОВ: Прицврстувач со прав агол со навојГОЛЕМИНА: 0,52 L x 0,452 WМатеријал: нерѓосувачки челик / SUS304Заврши: ПасивиранаАпликативна индустрија: електрична опремаMaiJin Metal приспособени прицврстувачи со навој со прав агол, производители од Кина, Шенжен Maijin Metal е глобално ориентиран и има воспоставено деловни контакти со претпријатија во повеќе од 30 земји. Малите делови имаат голема употреба. Машинските делови се широко користени во различни индустрии, особено 5G, AI, нови енергетски возила, индустриска автоматизација и така натаму.
 • Најдобра SPINA PIN компанија - MaiJin Metal
  Најдобра SPINA PIN компанија - MaiJin Metal
  MaiJin Metal Најдобра SPINA PIN компанија - MaiJin Metal, над 13 години изработка на деловиНАСЛОВ: СПИНА ПИНDWG бр. MJO-135-0001ГОЛЕМИНА: дијаметар 0,513 L1,176 инчиМАТЕРИЈАЛ: SUS303ЗАВРШИ: НИКОЈТОПЛИНСКИ ТРЕТМАН: НЕМААПЛИКАЦИСКА ИНДУСТРИЈА: АВТОМОБИЛНИ视频 2021-10-19 9:49:10.
 • Трговија на големо со поволна цена - MaiJin Metal
  Трговија на големо со поволна цена - MaiJin Metal
  Трговија на големо со добра цена - MaiJin Metal, Имаме изградено добра репутација за квалитет, услуга и доверливост. Со високо обучени наши луѓе за продажба, искусни технички инженери за продажба и системи за управување со фокусирање на клиентите, постигнавме стабилен продажен рекорд во првите редови на нашата индустрија во обезбедување производи и услуги со висок квалитет за нашите клиенти.НАСЛОВ: ОДРЖУВАЊЕDWG бр. MJO-011-0083ГОЛЕМИНА: Dia1,012 L0,504 ИНЧМАТЕРИЈАЛ: МЕСИНЗАВРШИ: НИКОЈТОПЛИНСКИ ТРЕТМАН: НЕМААПЛИКАЦИСКА ИНДУСТРИЈА: ЏОНСОН КОНТРОЛС视频 24.07.2021 9:49:44.
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ
Само кажете ни ги вашите барања, можеме да направиме повеќе отколку што можете да замислите.

Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
English English 简体中文 简体中文 dansk dansk العربية العربية italiano italiano 日本語 日本語 한국어 한국어 Nederlands Nederlands русский русский Español Español Português Português français français Deutsch Deutsch Tiếng Việt Tiếng Việt ภาษาไทย ภาษาไทย svenska svenska Српски Српски हिन्दी हिन्दी Română Română Bosanski Bosanski اردو اردو עִברִית עִברִית Polski Polski বাংলা বাংলা bahasa Indonesia bahasa Indonesia Pilipino Pilipino Македонски Македонски Gaeilgenah Gaeilgenah
Тековен јазик:Македонски