VR

Нашиот прв напад во автомобилската индустрија датира од 2008 година кога почнавме да снабдуваме механички компоненти за комфорни системи. Оттогаш, успешно се впуштивме во снабдувањето со сложени компоненти на Powertrain за главните играчи во автомобилската индустрија.


2018 година ја означува точката на пресврт во која нашиот бизнис започна со големо производство на клучни производи во системите за компресори и пумпи за автоматска климатизација. Доживеавме брзи проширувања поради усвојувањето на GDI системите ширум светот како резултат на строгите еколошки контроли во многу земји.


Денес, се гордееме што сме стратешки партнер на многу клиенти на кои им нудиме конкурентно решение и широка мрежа на синџирот на снабдување. Ќе се стремиме континуирано да ги прошириме нашите понуди на производи кои ќе имаат корист од сегашните и потенцијалните клиенти во другите деловни сегменти на автомобилската индустрија, вклучувајќи ги и апликациите во електрични возила.


Chat with Us

Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
English
简体中文
dansk
العربية
italiano
日本語
한국어
Nederlands
русский
Español
Português
français
Deutsch
Tiếng Việt
ภาษาไทย
svenska
Српски
हिन्दी
Română
Bosanski
اردو
עִברִית
Polski
বাংলা
bahasa Indonesia
Pilipino
Македонски
Gaeilgenah
български
Türkçe
Magyar
čeština
Українська
ਪੰਜਾਬੀ
Тековен јазик:Македонски