Maijin е специјализиран за сите различни ЦПУ делови за обработка и ЦПУ делови за мелење, како и за нестандардни сврзувачки елементи.

Јазик
супериорни CNC претвори компоненти производители на големо | Метал MaiJin

супериорни CNC претвори компоненти производители на големо | Метал MaiJin

MaiJin Metal Фабрика за запчаници со најдобар квалитет, која работи од 2006 година

НАСЛОВ: ОРВЕК ЗА ЗАРЕДНИК
DWG бр. MJO-020-0161
ГОЛЕМИНА: дијаметар 0,474 L0,197 инчи
МАТЕРИЈАЛ: ЧЕЛИК
ФИНИШ: чист ЦИНК CR3
ТОПЛИНСКИ ТРЕТМАН: НЕМА
АПЛИКАЦИСКА ИНДУСТРИЈА: ПЛАСТИЧНО ИНЈЕКЦИЈА

视频 2021-08-03 10:07:48.
MAIJIN METAL е со гарантиран квалитет. Поминува низ тешка проверка на квалитетот пред пратката и се отфрла ако има видливи вдлабнатини, пункции или линии за истиснување.

Испрати ПРАВЕЕ СЕГА
Испратете го вашето барање

Детали за производот

По години на солиден и брз развој, MaiJin Metal прерасна во едно од најпрофесионалните и највлијателните претпријатија во Кина. Производители на свртени компоненти со cnc Инвестиравме многу во истражување и развој на производи, што се покажа како ефективно затоа што развивме производители на свртени компоненти со cnc. Потпирајќи се на нашиот иновативен и вреден кадар, гарантираме дека на клиентите им ги нудиме најдобрите производи, најповолните цени, како и најсеопфатните услуги. Добредојдовте да контактирате со нас ако имате какви било прашања. Производот е пофален од нашите клиенти за неговите високи перформанси и добра издржливост.

Видео на компанијата

Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
English
简体中文
dansk
العربية
italiano
日本語
한국어
Nederlands
русский
Español
Português
français
Deutsch
Tiếng Việt
ภาษาไทย
svenska
Српски
हिन्दी
Română
Bosanski
اردو
עִברִית
Polski
বাংলা
bahasa Indonesia
Pilipino
Македонски
Gaeilgenah
Тековен јазик:Македонски