Maijin е специјализиран за сите различни ЦПУ делови за обработка и ЦПУ делови за мелење, како и за нестандардни сврзувачки елементи.

Јазик
добавувачи на делови за мелење | Метал MaiJin

добавувачи на делови за мелење | Метал MaiJin

Материјал-Не'рѓосувачки челик/ SUS316 (леано празно)

Третман: природен

Големина: 1,06" L x 1,02" Ш x 0,5" В

Прецизен дел за обработка/ CNC-обработен дел/ Cnc-машински додатоци/ CNC компоненти за обработка/ услуги за обработка на cnc

нестандардни делови за обработка/делови за прилагодена обработка/ делови за обработка на OEM

Испрати ПРАВЕЕ СЕГА
Испратете го вашето барање

Детали за производот

По години на солиден и брз развој, MaiJin Metal прерасна во едно од најпрофесионалните и највлијателните претпријатија во Кина. добавувачи на делови за глодање Инвестиравме многу во истражување и развој на производите, што се покажа како ефективно затоа што развивме добавувачи на делови за глодање. Потпирајќи се на нашиот иновативен и вреден кадар, гарантираме дека на клиентите им ги нудиме најдобрите производи, најповолните цени, како и најсеопфатните услуги. Добредојдовте да не контактирате доколку имате какви било прашања. Во неговото производство, ние ставаме најголема вредност на сигурноста и квалитетот.

Видео на компанијата

Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
English
简体中文
dansk
العربية
italiano
日本語
한국어
Nederlands
русский
Español
Português
français
Deutsch
Tiếng Việt
ภาษาไทย
svenska
Српски
हिन्दी
Română
Bosanski
اردو
עִברִית
Polski
বাংলা
bahasa Indonesia
Pilipino
Македонски
Gaeilgenah
Тековен јазик:Македонски