Maijin е специјализиран за сите различни ЦПУ делови за обработка и ЦПУ делови за мелење, како и за нестандардни сврзувачки елементи.

Јазик
MaiJin Метал | Сопственик на добавувач на машински делови со новопристигнување

MaiJin Метал | Сопственик на добавувач на машински делови со новопристигнување

Наслов: Земјата& Полиран игла

DWG бр. MJO-020-0395

Големина: дијаметар 0,196 x L1,259 инчи

Материјал: нерѓосувачки челик / SUS304

Финиш: природен

Апликациска индустрија: Компоненти на опрема


Трговија на големо& Полиран пин со добра цена-MaiJin Metal,Ние изградивме добра репутација за квалитет, услуга и доверливост. Со високо обучени наши луѓе за продажба, искусни технички инженери за продажба и системи за управување со фокусирање на клиентите, постигнавме стабилен продажен рекорд во првите редови на нашата индустрија во обезбедување производи и услуги со висок квалитет за нашите клиенти.Испрати ПРАВЕЕ СЕГА
Испратете го вашето барање

Детали за производот

Поставен пред неколку години, MaiJin Metal е професионален производител и снабдувач со силни способности во производството, дизајнот и R&D. Добавувач на машински делови Ќе се потрудиме да им служиме на клиентите во текот на целиот процес од дизајн на производи, истражување и развој, до испорака. Добредојдовте да не контактирате за дополнителни информации за нашиот нов производ добавувач на делови за обработка или за нашата компанија. Апликацијата покажува дека снабдувачот на машински делови е изводлив во структурата и .

Видео на компанијата

Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
English English 简体中文 简体中文 dansk dansk العربية العربية italiano italiano 日本語 日本語 한국어 한국어 Nederlands Nederlands русский русский Español Español Português Português français français Deutsch Deutsch Tiếng Việt Tiếng Việt ภาษาไทย ภาษาไทย svenska svenska Српски Српски हिन्दी हिन्दी Română Română Bosanski Bosanski اردو اردو עִברִית עִברִית Polski Polski বাংলা বাংলা bahasa Indonesia bahasa Indonesia Pilipino Pilipino Македонски Македонски Gaeilgenah Gaeilgenah
Тековен јазик:Македонски