MaiJin Метал | Висококвалитетни сопствени глави за завртки Напојување

MaiJin Метал | Висококвалитетни сопствени глави за завртки Напојување

MaiJin Metal Professional INSERT M5 производители, поставете го квалитетот на почетокот. Се движиме кон совршен квалитет, акумулирајќи го секое мало подобрување. Ова е нашето кинеско потекло и нашата цел да веруваме дека квалитетот е на прво место. Да продолжиме да го подобруваме квалитетот во исто време за да ја оптимизираме технологијата на обработка за да ги направиме нашите производи да бидат поконкурентни на пазарот.

НАСЛОВ: ВНЕСЕТЕ М5
DWG бр. MJO-004-0090
ГОЛЕМИНА: дијаметар 0,301 L0,267 инчи
МАТЕРИЈАЛ: ЧЕЛИК
ФИНИШ: ЖОЛТ ЦИНК CR3
ТОПЛИНСКИ ТРЕТМАН: НЕМА
АПЛИКАЦИСКА ИНДУСТРИЈА: ПЛАСТИЧНО ИНЈЕКЦИЈА

视频 2021-09-11 15:37:27.
Дизајнот на   ги следи многуте основни принципи. Тие се главно механички својства, статична и динамичка структура, безбедност, време на циклус и така натаму.

Испрати ПРАВЕЕ СЕГА
Испратете го вашето барање

Детали за производот

Потпирајќи се на напредна технологија, одлични производствени способности и совршена услуга, MaiJin Metal сега го презема водството во индустријата и го шири нашиот MaiJin Metal низ целиот свет. Заедно со нашите производи, нашите услуги исто така се обезбедуваат да бидат на највисоко ниво. Прилагодени глави за завртки Денес, MaiJin Metal е рангирана на врвот како професионален и искусен снабдувач во индустријата. Можеме сами да дизајнираме, развиваме, произведуваме и продаваме различни серии на производи, комбинирајќи ги напорите и мудроста на целиот наш персонал. Исто така, ние сме одговорни да нудиме широк опсег на услуги за клиентите, вклучувајќи техничка поддршка и брзи услуги за прашања и одговори. Може да откриете повеќе за нашиот нов производ приспособени глави за завртки и за нашата компанија со директно контактирање со нас. Производот е достапен по прилично разумна цена, омилен од многу клиенти и ќе биде пошироко користен на пазарот.

Видео на компанијата

Chat with Us

Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
English
简体中文
dansk
العربية
italiano
日本語
한국어
Nederlands
русский
Español
Português
français
Deutsch
Tiếng Việt
ภาษาไทย
svenska
Српски
हिन्दी
Română
Bosanski
اردو
עִברִית
Polski
বাংলা
bahasa Indonesia
Pilipino
Македонски
Gaeilgenah
български
Türkçe
Magyar
čeština
Українська
Тековен јазик:Македонски