Maijin е специјализиран за сите различни ЦПУ делови за обработка и ЦПУ делови за мелење, како и за нестандардни сврзувачки елементи.

Јазик
MaiJin Метал | добавувач на делови за мелење cnc

MaiJin Метал | добавувач на делови за мелење cnc

MaiJin Metal Professional HINGE Производители, Храброст за предизвик Многу фабрики не сакаат да произведуваат некој тежок материјал како SUS 316, титаниум, чисто железо, легиран челик, но ние многу се заинтересиравме за тоа и завршивме многу од овие делови. Во исто време, ние сме исто така многу среќни што ги прифаќаме тие делови со тежина и висока прецизност, секој предизвик ќе не однесе да добиеме повеќе обилни искуства за обработка.

НАСЛОВ: шарка
DWG бр. MJO-031-0044
ГОЛЕМИНА: T0,473 L1,576 инчи
МАТЕРИЈАЛ: AL6061
ФИНИШ: ЦРНО ЕНОДИЗИРАНО
ТОПЛИНСКИ ТРЕТМАН: НЕМА
АПЛИКАЦИСКА ИНДУСТРИЈА: ГЕ

视频 2021-10-29 10:38:01.
Квалитетот на производот е сигурен бидејќи е во согласност со индустриските стандарди.

Испрати ПРАВЕЕ СЕГА
Испратете го вашето барање

Детали за производот

По години на солиден и брз развој, MaiJin Metal прерасна во едно од најпрофесионалните и највлијателните претпријатија во Кина. Добавувач на делови за глодање со cnc Денес, MaiJin Metal е рангирана на врвот како професионален и искусен снабдувач во индустријата. Можеме сами да дизајнираме, развиваме, произведуваме и продаваме различни серии на производи, комбинирајќи ги напорите и мудроста на целиот наш персонал. Исто така, ние сме одговорни да нудиме широк опсег на услуги за клиентите, вклучувајќи техничка поддршка и брзи услуги за прашања и одговори. Може да откриете повеќе за нашиот нов производ добавувач на делови за глодање и нашата компанија со директно контактирање со нас.ShenZhen MaiJin Metal Works Co., Ltd. има добиено сертификат за патент за дизајн.

Видео на компанијата

Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
English English 简体中文 简体中文 dansk dansk العربية العربية italiano italiano 日本語 日本語 한국어 한국어 Nederlands Nederlands русский русский Español Español Português Português français français Deutsch Deutsch Tiếng Việt Tiếng Việt ภาษาไทย ภาษาไทย svenska svenska Српски Српски हिन्दी हिन्दी Română Română Bosanski Bosanski اردو اردو עִברִית עִברִית Polski Polski বাংলা বাংলা bahasa Indonesia bahasa Indonesia Pilipino Pilipino Македонски Македонски Gaeilgenah Gaeilgenah
Тековен јазик:Македонски