Maijin е специјализиран за сите различни ЦПУ делови за обработка и ЦПУ делови за мелење, како и за нестандардни сврзувачки елементи.

Јазик
MaiJin Метал | cnc обработка делови за вртење

MaiJin Метал | cnc обработка делови за вртење

MaiJin Metal Најдобра SPINA PIN компанија - MaiJin Metal, над 13 години изработка на делови

НАСЛОВ: СПИНА ПИН
DWG бр. MJO-135-0001
ГОЛЕМИНА: дијаметар 0,513 L1,176 инчи
МАТЕРИЈАЛ: SUS303
ЗАВРШИ: НИКОЈ
ТОПЛИНСКИ ТРЕТМАН: НЕМА
АПЛИКАЦИСКА ИНДУСТРИЈА: АВТОМОБИЛНИ

视频 2021-10-19 9:49:10.

Испрати ПРАВЕЕ СЕГА
Испратете го вашето барање

Детали за производот

Водени од научните и технолошките иновации, MaiJin Metal секогаш е ориентиран кон надвор и се држи до позитивниот развој врз основа на технолошките иновации. Cnc-машински делови за вртење MaiJin Metal е сеопфатен производител и снабдувач на висококвалитетни производи и еднократна услуга. Ние, како и секогаш, активно ќе обезбедуваме брзи услуги како. За повеќе детали за нашите делови за вртење за обработка на cnc и други производи, само известете нè. Гарантирано е дека производот ќе има стабилни перформанси и долг животен век.

Видео на компанијата

Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
English English 简体中文 简体中文 dansk dansk العربية العربية italiano italiano 日本語 日本語 한국어 한국어 Nederlands Nederlands русский русский Español Español Português Português français français Deutsch Deutsch Tiếng Việt Tiếng Việt ภาษาไทย ภาษาไทย svenska svenska Српски Српски हिन्दी हिन्दी Română Română Bosanski Bosanski اردو اردو עִברִית עִברִית Polski Polski বাংলা বাংলা bahasa Indonesia bahasa Indonesia Pilipino Pilipino Македонски Македонски Gaeilgenah Gaeilgenah
Тековен јазик:Македонски