Maijin е специјализиран за сите различни ЦПУ делови за обработка и ЦПУ делови за мелење, како и за нестандардни сврзувачки елементи.

Јазик
добавувач на делови за обработка по цени на големо | Метал MaiJin

добавувач на делови за обработка по цени на големо | Метал MaiJin

Shenzhen Maijin Metal е глобално ориентиран и има воспоставено деловни контакти со претпријатија во повеќе од 30 земји. Малите делови имаат голема употреба. Машинските делови се широко користени во различни индустрии, особено 5G, AI, нови енергетски возила, индустриска автоматизација и така натаму.


НАСЛОВ: HEX HEX
DWG бр. MJL-036-0101
ГОЛЕМИНА: HEX1,486 L1,121 ИНЧ
МАТЕРИЈАЛ: SUS304
ЗАВРШИ: НИКОЈ
ТОПЛИНСКИ ТРЕТМАН: НЕМА
АПЛИКАЦИСКА ИНДУСТРИЈА: ОПРЕМА ЗА ЛАДЕЊЕ

视频 2021-10-29 10:32:39.

Испрати ПРАВЕЕ СЕГА
Испратете го вашето барање

Детали за производот

Во MaiJin Metal, подобрувањето на технологијата и иновациите се нашите основни предности. Од основањето, ние се фокусираме на развој на нови производи, подобрување на квалитетот на производите и опслужување на клиентите. добавувач на делови за обработка Откако посветивме многу на развој на производи и подобрување на квалитетот на услугите, воспоставивме висока репутација на пазарите. Ветуваме дека ќе му обезбедиме на секој клиент ширум светот брза и професионална услуга која ги покрива услугите за претпродажба, продажба и постпродажни услуги. Без разлика каде сте или во кој бизнис се занимавате, ние би сакале да ви помогнеме да се справите со кој било проблем. Ако сакате да дознаете повеќе детали за нашиот добавувач на делови за обработка на нови производи или за нашата компанија, слободно контактирајте не. ShenZhen MaiJin Metal Works Co., Ltd. може да го прилагоди дизајнот и добавувачот на делови за обработка.

Видео на компанијата

Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
English
简体中文
dansk
العربية
italiano
日本語
한국어
Nederlands
русский
Español
Português
français
Deutsch
Tiếng Việt
ภาษาไทย
svenska
Српски
हिन्दी
Română
Bosanski
اردو
עִברִית
Polski
বাংলা
bahasa Indonesia
Pilipino
Македонски
Gaeilgenah
Тековен јазик:Македонски