Maijin е специјализиран за сите различни ЦПУ делови за обработка и ЦПУ делови за мелење, како и за нестандардни сврзувачки елементи.

Јазик
прилагодена прачка со навој по големопродажни цени | Метал MaiJin

прилагодена прачка со навој по големопродажни цени | Метал MaiJin

Производители на MINI TANK Професионални Метални приклучоци за завртки MaiJin, кои работат од 2006 година

НАСЛОВ: МИНИ РЕЗЕРБОР со штекер
DWG бр. MJL-035-0020
ГОЛЕМИНА: дијаметар 0,315 L0,747 инчи
МАТЕРИЈАЛ: AL2024
ЗАВРШИ: НИКОЈ
ТОПЛИНСКИ ТРЕТМАН: НЕМА
АПЛИКАЦИСКА ИНДУСТРИЈА: ЕЛЕКТРИЧНА ОПРЕМА

视频 2021-08-03 9:59:30.
внимателно избира висококвалитетен и вработува професионален производствен персонал. Ова обезбедува силна гаранција за високиот квалитет на .

Испрати ПРАВЕЕ СЕГА
Испратете го вашето барање

Детали за производот

Во MaiJin Metal, подобрувањето на технологијата и иновациите се нашите основни предности. Од основањето, ние се фокусираме на развој на нови производи, подобрување на квалитетот на производите и опслужување на клиентите. Прилагодена прачка со навој Откако посветивме многу на развој на производи и подобрување на квалитетот на услугите, воспоставивме висока репутација на пазарите. Ветуваме дека ќе му обезбедиме на секој клиент ширум светот брза и професионална услуга која ги покрива услугите за претпродажба, продажба и постпродажни услуги. Без разлика каде сте или во кој бизнис се занимавате, ние би сакале да ви помогнеме да се справите со кој било проблем. Ако сакате да дознаете повеќе детали за нашиот нов производ со прилагодена шипка со навој или за нашата компанија, слободно контактирајте со нас. Откако сте биле квалификувани со сертификат за систем за квалитет, шипката со прилагодено навој ги исполнува стандардите за квалитет.

Видео на компанијата

Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
English
简体中文
dansk
العربية
italiano
日本語
한국어
Nederlands
русский
Español
Português
français
Deutsch
Tiếng Việt
ภาษาไทย
svenska
Српски
हिन्दी
Română
Bosanski
اردو
עִברִית
Polski
বাংলা
bahasa Indonesia
Pilipino
Македонски
Gaeilgenah
Тековен јазик:Македонски