Maijin е специјализиран за сите различни ЦПУ делови за обработка и ЦПУ делови за мелење, како и за нестандардни сврзувачки елементи.

Јазик
Прилагодено m8 орев на попуст Производител | Метал MaiJin

Прилагодено m8 орев на попуст Производител | Метал MaiJin

Материјал-алуминиум

Третман: анодизиран

Големина: 3,75" Dia x 0,53"L

Cnc глодачки делови/ cnc-обработен дел/ cnc-машински додатоци/ cnc-машински компоненти/ cnc-машински услуги

нестандардни делови за глодање/делови за глодање прилагодени/делови за мелење ОЕМ


.Испрати ПРАВЕЕ СЕГА
Испратете го вашето барање

Детали за производот

Со силна сила за истражување и развој и производствени способности, MaiJin Metal сега стана професионален производител и сигурен снабдувач во индустријата. Сите наши производи вклучително и навртката m8 се произведени врз основа на строгиот систем за управување со квалитетот и меѓународните стандарди. m8 nut Имаме професионални вработени кои имаат долгогодишно искуство во индустријата. Токму тие обезбедуваат висококвалитетни услуги за клиентите ширум светот. Ако имате какви било прашања за нашиот нов производ m8 nut или сакате да дознаете повеќе за нашата компанија, слободно контактирајте не. Нашите професионалци би сакале да ви помогнат во секое време. Производството на MaiJin Metal строго е во согласност со производните процеси на ISO стандардот.

Видео на компанијата

Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
English English 简体中文 简体中文 dansk dansk العربية العربية italiano italiano 日本語 日本語 한국어 한국어 Nederlands Nederlands русский русский Español Español Português Português français français Deutsch Deutsch Tiếng Việt Tiếng Việt ภาษาไทย ภาษาไทย svenska svenska Српски Српски हिन्दी हिन्दी Română Română Bosanski Bosanski اردو اردو עִברִית עִברִית Polski Polski বাংলা বাংলা bahasa Indonesia bahasa Indonesia Pilipino Pilipino Македонски Македонски Gaeilgenah Gaeilgenah
Тековен јазик:Македонски