Maijin е специјализиран за сите различни ЦПУ делови за обработка и ЦПУ делови за мелење, како и за нестандардни сврзувачки елементи.

Јазик
Прилагодено добавувач на хексаген орев со попуст Производител | Метал MaiJin

Прилагодено добавувач на хексаген орев со попуст Производител | Метал MaiJin

MaiJin Metal Најдобар добавувач на КОНЕКТОРИ ЗА Куќиште, Работи од 2006 година

НАСЛОВ:  КОНЕКТОР ЗА КУЌИШТЕ
DWG бр. MJL-036-0056
ГОЛЕМИНА: Dia0,336 L1,248 ИНЧ
МАТЕРИЈАЛ: МЕСИН
ЗАВРШИ: НИКОЈ
ТОПЛИНСКИ ТРЕТМАН: НЕМА
АПЛИКАЦИСКА ИНДУСТРИЈА: RF КОНЕКТОРИ

视频 2021-08-03 10:41:39.
.

Испрати ПРАВЕЕ СЕГА
Испратете го вашето барање

Детали за производот

Во MaiJin Metal, подобрувањето на технологијата и иновациите се нашите основни предности. Од основањето, ние се фокусираме на развој на нови производи, подобрување на квалитетот на производите и опслужување на клиентите. Добавувач на хексаген орев Имаме професионални вработени кои имаат долгогодишно искуство во индустријата. Токму тие обезбедуваат висококвалитетни услуги за клиентите ширум светот. Ако имате какви било прашања во врска со нашиот добавувач на хексаген орев на нов производ или сакате да дознаете повеќе за нашата компанија, слободно контактирајте не. Нашите професионалци би сакале да ви помогнат во секое време. Производот е целосно усогласен со поставените индустриски стандарди.

Видео на компанијата

Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
English
简体中文
dansk
العربية
italiano
日本語
한국어
Nederlands
русский
Español
Português
français
Deutsch
Tiếng Việt
ภาษาไทย
svenska
Српски
हिन्दी
Română
Bosanski
اردو
עִברִית
Polski
বাংলা
bahasa Indonesia
Pilipino
Македонски
Gaeilgenah
Тековен јазик:Македонски