Maijin е специјализиран за сите различни ЦПУ делови за обработка и ЦПУ делови за мелење, како и за нестандардни сврзувачки елементи.

Јазик
Прилагодени сопствени глави за завртки Производител | Метал MaiJin

Прилагодени сопствени глави за завртки Производител | Метал MaiJin

ГОЛЕМИНА: D10.0MM x L34.0MM M6 завртка

МАТЕРИЈАЛ: SUS304

ПОВРШИНСКИ ТРЕТМАН: ПАСИВИРАН


СТАНДАРДНИ СПЕК: DIN7984/ ISO4762

Можете да нарачате големина и материјал што го сакате, ние обезбедуваме персонализирана нарачка


Производот е добро прифатен од клиентите поради неговите високи перформанси и издржливост.

MaiJin Metal Кина 155044 производители-MaiJin Metal, OEM/ODM услуги

Испрати ПРАВЕЕ СЕГА
Испратете го вашето барање

Детали за производот

Во MaiJin Metal, подобрувањето на технологијата и иновациите се нашите основни предности. Од основањето, ние се фокусираме на развој на нови производи, подобрување на квалитетот на производите и опслужување на клиентите. Прилагодени глави за завртки Ветуваме дека на секој клиент му обезбедуваме производи со висок квалитет, вклучувајќи сопствени глави за завртки и сеопфатни услуги. Ако сакате да дознаете повеќе детали, со задоволство ви кажуваме. Напредната опрема, професионалниот дизајн, извонредната и навремена услуга е посветеност на ShenZhen MaiJin Metal Works Co., Ltd. кон секој клиент.

Видео на компанијата

Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
English English 简体中文 简体中文 dansk dansk العربية العربية italiano italiano 日本語 日本語 한국어 한국어 Nederlands Nederlands русский русский Español Español Português Português français français Deutsch Deutsch Tiếng Việt Tiếng Việt ภาษาไทย ภาษาไทย svenska svenska Српски Српски हिन्दी हिन्दी Română Română Bosanski Bosanski اردو اردو עִברִית עִברִית Polski Polski বাংলা বাংলা bahasa Indonesia bahasa Indonesia Pilipino Pilipino Македонски Македонски Gaeilgenah Gaeilgenah
Тековен јазик:Македонски