Maijin е специјализиран за сите различни ЦПУ делови за обработка и ЦПУ делови за мелење, како и за нестандардни сврзувачки елементи.

Јазик
Прилагодено изработени завртки Производител | MaiJin Метал

Прилагодено изработени завртки Производител | MaiJin Метал

MaiJin Metal Трговија на големо со КРУЖЕН РАСТАНУВАЧ со добра цена

Shenzhen Maijin Metal е глобално ориентиран и има воспоставено деловни контакти со претпријатија во повеќе од 30 земји. Малите делови имаат голема употреба. Машинските делови се широко користени во различни индустрии, особено 5G, AI, нови енергетски возила, индустриска автоматизација и така натаму.

НАСЛОВ: КРУЖЕН РАЗВОЈ
DWG бр MJO-088-0201
ГОЛЕМИНА: дијаметар 0,472 L0,513 инчи
МАТЕРИЈАЛ: ЧЕЛИК
ФИНИШ: чист ЦИНК CR3
ТОПЛИНСКИ ТРЕТМАН: НЕМА
АПЛИКАЦИСКА ИНДУСТРИЈА: ОПРЕМА

视频 2021-09-01 10:35:33.
Во споредба со стандардните, многу предности на   се прикажани со .

Испрати ПРАВЕЕ СЕГА
Испратете го вашето барање

Детали за производот

Со силна сила за истражување и развој и производствени способности, MaiJin Metal сега стана професионален производител и сигурен снабдувач во индустријата. Сите наши производи, вклучително и нарачаните завртки, се произведени врз основа на строгиот систем за управување со квалитетот и меѓународните стандарди. завртки изработени по нарачка Ќе се потрудиме да им служиме на клиентите во текот на целиот процес, од дизајн на производи, истражување и развој, до испорака. Добредојдовте да не контактирате за дополнителни информации за нашиот нов производ нарачани завртки или нашата компанија. MaiJin Metal е специјално дизајниран според побарувачката на нашите клиенти.

Видео на компанијата

Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
English English 简体中文 简体中文 dansk dansk العربية العربية italiano italiano 日本語 日本語 한국어 한국어 Nederlands Nederlands русский русский Español Español Português Português français français Deutsch Deutsch Tiếng Việt Tiếng Việt ภาษาไทย ภาษาไทย svenska svenska Српски Српски हिन्दी हिन्दी Română Română Bosanski Bosanski اردو اردو עִברִית עִברִית Polski Polski বাংলা বাংলা bahasa Indonesia bahasa Indonesia Pilipino Pilipino Македонски Македонски Gaeilgenah Gaeilgenah
Тековен јазик:Македонски