Maijin е специјализиран за сите различни ЦПУ делови за обработка и ЦПУ делови за мелење, како и за нестандардни сврзувачки елементи.

Јазик
Прилагодена cnc машина за глодање Производител | MaiJin Метал

Прилагодена cnc машина за глодање Производител | MaiJin Метал

Материјал-алуминиум

Третман: анодизиран

Големина: 3,75" Dia x 0,53"L

Cnc глодачки делови/ cnc-обработен дел/ cnc-машински додатоци/ cnc-машински компоненти/ cnc-машински услуги

нестандардни делови за глодање/делови за глодање прилагодени/делови за мелење ОЕМ


.Испрати ПРАВЕЕ СЕГА
Испратете го вашето барање

Детали за производот

Со текот на годините, MaiJin Metal на клиентите им нуди производи со висок квалитет и ефикасни постпродажни услуги со цел да донесе неограничени придобивки за нив. cnc фреза Ќе се потрудиме да им служиме на клиентите во текот на целиот процес од дизајн на производи, истражување и развој, до испорака. Добредојдовте да не контактирате за дополнителни информации за нашиот нов производ CNC машина за глодање или за нашата компанија.

Видео на компанијата

Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
English English 简体中文 简体中文 dansk dansk العربية العربية italiano italiano 日本語 日本語 한국어 한국어 Nederlands Nederlands русский русский Español Español Português Português français français Deutsch Deutsch Tiếng Việt Tiếng Việt ภาษาไทย ภาษาไทย svenska svenska Српски Српски हिन्दी हिन्दी Română Română Bosanski Bosanski اردو اردو עִברִית עִברִית Polski Polski বাংলা বাংলা bahasa Indonesia bahasa Indonesia Pilipino Pilipino Македонски Македонски Gaeilgenah Gaeilgenah
Тековен јазик:Македонски