Maijin е специјализиран за сите различни ЦПУ делови за обработка и ЦПУ делови за мелење, како и за нестандардни сврзувачки елементи.

Јазик
cnc обработка делови за вртење | Метал MaiJin

cnc обработка делови за вртење | Метал MaiJin

НАСЛОВ: Лажица- Промени
DWG БР. МЈО-079-0008
ГОЛЕМИНА: S2,009 L7,06 инчи
МАТЕРИЈАЛ: Al7075-T6
ФИНИШ: Елоксирана-Светло зелена боја
АПЛИКАЦИСКА ИНДУСТРИЈА: Сврзувачки елементи

Тоа е уникатно  помогне  да освои поширок пазар.

MaiJin Metal Professional Spoon- ги менува производителите, работи од 2006 година


Испрати ПРАВЕЕ СЕГА
Испратете го вашето барање

Детали за производот

Со силна сила за истражување и развој и производствени способности, MaiJin Metal сега стана професионален производител и сигурен снабдувач во индустријата. Сите наши производи, вклучувајќи ги и деловите за вртење за обработка на cnc, се произведени врз основа на строгиот систем за управување со квалитетот и меѓународните стандарди. Cnc-машински делови за вртење MaiJin Metal е сеопфатен производител и снабдувач на висококвалитетни производи и еднократна услуга. Ние, како и секогаш, активно ќе обезбедуваме брзи услуги како. За повеќе детали за нашите делови за вртење за обработка на cnc и други производи, само кажете ни. Нашиот строг процес на селекција на суровини гарантира дека MaiJin Metal секогаш е направен од најдобрите материјали.

Видео на компанијата

Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
English
简体中文
dansk
العربية
italiano
日本語
한국어
Nederlands
русский
Español
Português
français
Deutsch
Tiếng Việt
ภาษาไทย
svenska
Српски
हिन्दी
Română
Bosanski
اردو
עִברִית
Polski
বাংলা
bahasa Indonesia
Pilipino
Македонски
Gaeilgenah
Тековен јазик:Македонски