Maijin е специјализиран за сите различни ЦПУ делови за обработка и ЦПУ делови за мелење, како и за нестандардни сврзувачки елементи.

Јазик
Производител на делови за обработка на cnc по големопродажни цени | MaiJin Метал

Производител на делови за обработка на cnc по големопродажни цени | MaiJin Метал

Најдобар КАМЕР БОЛТ LOVER CARDCAGE РАЗНИК Фабричка цена - MaiJin Metal, Шенжен Maijin Metal е глобално ориентиран и има воспоставено деловни контакти со претпријатија во повеќе од 30 земји. Малите делови имаат голема употреба. Машинските делови се широко користени во различни индустрии, особено 5G, AI, нови енергетски возила, индустриска автоматизација и така натаму.


НАСЛОВ: КАМЕР БОЛТ ЉУБОВНИК КАРТИЧЕН АВИОН

DWG бр. MJO-025-0030
ГОЛЕМИНА: Dia0,391 L0,393
МАТЕРИЈАЛ: МЕСИН
ЗАВРШИ: НИКОЈ
ТОПЛИНСКИ ТРЕТМАН: НЕМА
АПЛИКАЦИСКА ИНДУСТРИЈА: ЕЛЕКТРОНИКА

视频 2021-11-29 10:35:17.
промовира систематско подобрување на неговата конкурентност.

Испрати ПРАВЕЕ СЕГА
Испратете го вашето барање

Детали за производот

Во MaiJin Metal, подобрувањето на технологијата и иновациите се нашите основни предности. Од основањето, ние се фокусираме на развој на нови производи, подобрување на квалитетот на производите и опслужување на клиентите. Производител на делови за обработка на cnc Ако сте заинтересирани за нашиот нов производ производител на делови за обработка на cnc и други, добредојдени ве контактирајте со нас. Искусните инспектори за квалитет гарантираат дека производот ги исполнува највисоките стандарди за квалитет.

Видео на компанијата

Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
English
简体中文
dansk
العربية
italiano
日本語
한국어
Nederlands
русский
Español
Português
français
Deutsch
Tiếng Việt
ภาษาไทย
svenska
Српски
हिन्दी
Română
Bosanski
اردو
עִברִית
Polski
বাংলা
bahasa Indonesia
Pilipino
Македонски
Gaeilgenah
Тековен јазик:Македонски